Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#344674
vencelj napisal/-a:Bravo! Super ekipa!
Si si vendarle tudi ti, Bojan, enkrat vzel čas za to lepo pot.
Imeli ste kar srečo z vremenom, ker je ponoči prenehalo padati.
Žal me je letos poškodba rame prisilila k neudeležbi (prvikrat)...morda pa še bolje, zasedba je bila tako dobra, da počasi postajam prepočasen. Pa vendarle upam, da bo drugo leto spet šlo, ali pa si morda privoščim že kakšno poletno varianto, tako kot lani z Markom.
S preostalimi smo si po povratku v Železnike privoščili "klepet ob kavi"...vsem hvala za družbo.

LP, vencelj

Vencelj, tebe pa res nima kaj skrbeti!
Tvoj korak v klanec je enako hiter kot moj tekaški... :D
#344693
5r002 napisal/-a:
vencelj napisal/-a:Bravo! Super ekipa!
Si si vendarle tudi ti, Bojan, enkrat vzel čas za to lepo pot.
Imeli ste kar srečo z vremenom, ker je ponoči prenehalo padati.
Žal me je letos poškodba rame prisilila k neudeležbi (prvikrat)...morda pa še bolje, zasedba je bila tako dobra, da počasi postajam prepočasen. Pa vendarle upam, da bo drugo leto spet šlo, ali pa si morda privoščim že kakšno poletno varianto, tako kot lani z Markom.
S preostalimi smo si po povratku v Železnike privoščili "klepet ob kavi"...vsem hvala za družbo.

LP, vencelj

Vencelj, tebe pa res nima kaj skrbeti!
Tvoj korak v klanec je enako hiter kot moj tekaški... :D


haha še vedno imam v spominu jutro, ko smo se skupaj odpravili na pot proti Dražgošam...na začetku še nekaj smeha potem pa samo še pogled v tla in Vencljeve noge :)...drugač pa bravo fantje in se mogoče spet pridružim že naslednje leto! ;)
#344735
muc napisal/-a:
haha še vedno imam v spominu jutro, ko smo se skupaj odpravili na pot proti Dražgošam...na začetku še nekaj smeha potem pa samo še pogled v tla in Vencljeve noge :)


To je bilo takrat, ko smo šli na Prtovč po kozjih stezah. Šli smo samo eno leto, jaz pa jo večkrat uporabljam. V nedeljo smo se spet spomnili te poti in mogoče bo še kdaj postala aktualna.
:juhuhu: :juhuhu: :juhuhu:
#358128
Bojan Ambrožič napisal/-a:Vencelj, boš tudi letos organiziral, da bi šli to?


:arrow: jaz čez Ratitovec v Dražgoše v tem obdobju nimam namena hoditi. Sem eden tistih, ki bi kaj lahko shajali brez snega, predvsem pa brez ledu, zlasti po "sestrelitvi" v Razorju po Ratitovcem pred dobrima dvema letoma... :mrgreen:
Verjetno bom v nedeljo nekje krožil, celo zelo verjetno je, da me bo to kroženje prineslo tudi v Dražgoše... :lauf: :juhuhu:

:arrow: vem, da so v nekaterih krogih potekali pogovori o tem, da bi šli, detajlov oz. rezultata pogovora pa še ne poznam...najbolje da kontaktiraš lanske udeležence. V zadnjih letih se je formirala zelo dobra druščina :!:

:arrow: morda se pa kaj vidimo,

LP, vencelj
#358159
vencelj napisal/-a:
:arrow: jaz čez Ratitovec v Dražgoše v tem obdobju nimam namena hoditi. Sem eden tistih, ki bi kaj lahko shajali brez snega, predvsem pa brez ledu, zlasti po "sestrelitvi" v Razorju po Ratitovcem pred dobrima dvema letoma... :mrgreen:
Verjetno bom v nedeljo nekje krožil, celo zelo verjetno je, da me bo to kroženje prineslo tudi v Dražgoše... :lauf: :juhuhu:

LP, vencelj


Kot sem rekel, čez Ratitovec ne, sem pa krožil...ne sam, šla sva z Markom: iz Železnikov v Selca, vzpon v Podblico in na Belo peč, spust v Dražgoše in nazaj na izhodišče...cca. 20 km.
http://vencelj-sportnik.blogspot.si/201 ... o-pec.html

LP, vencelj
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA