Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#247088
Hej, hoj!

Vremenska napoved še kar drži...sicer bi znalo biti oblačno...ampak, sonca v nas ne more prekrti noben oblak... :D :D

In pa še razmere na Šmarni gori(včeraj popoldne): razmere so in bodo idealne :D , pot je suha le v "spodnji kuhinji" - tam kjer je malo daljša ranina je nekoliko blata, ki pa je itak zmrznjen, tako, da sploh ne veš, da je tam...

Sebi, derezic 100% ne potrebuješ... :D ...sem jo prehodil s čiso navadnimi "zlizanimi" copati...

..in zalotil konkurenco, ki "na črno" trenira... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#247110
AVI napisal/-a:Hej, hoj!

Vremenska napoved še kar drži...sicer bi znalo biti oblačno...ampak, sonca v nas ne more prekrti noben oblak... :D :D

In pa še razmere na Šmarni gori(včeraj popoldne): razmere so in bodo idealne :D , pot je suha le v "spodnji kuhinji" - tam kjer je malo daljša ranina je nekoliko blata, ki pa je itak zmrznjen, tako, da sploh ne veš, da je tam...

Sebi, derezic 100% ne potrebuješ... :D ...sem jo prehodil s čiso navadnimi "zlizanimi" copati...

..in zalotil konkurenco, ki "na črno" trenira... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Se je treba mal skrivat ja!! :D Kajti, by INOT, bo treba ščurke pohodit :lol:

Drugač pa ja. Jaz sem šel gor v minimalistični obutvi čist brez profila. In to nameravam imet obuto tudi v soboto, ker drugega itak nimam! :shock:
#247113
Bo zanimivo pričakat na vrhu prvega in za njim vso ostalo TF druščino malo po 2h zjutraj. Ne vem koliko časa bom kaj ostal gori, saj bo kar mrzlo. Kar se toplega napitka tiče in ostalega, ne pričakujte preveč, sem pač omejen le na nahrbtnik. Za prvi in drugi vzpon bo, potem ... :--
#247126
janzi napisal/-a:Bo zanimivo pričakat na vrhu prvega in za njim vso ostalo TF druščino malo po 2h zjutraj. Ne vem koliko časa bom kaj ostal gori, saj bo kar mrzlo. Kar se toplega napitka tiče in ostalega, ne pričakujte preveč, sem pač omejen le na nahrbtnik. Za prvi in drugi vzpon bo, potem ... :--


Prvega ne bo...bo pa veliko prvih... :lol: :lol: ...prvi vzpon je zaprt, tako da... :wink:

Glede pričakovanj pa...to je druženje na Šmarni gori, kjer je vsak odvisen predvsem od sebe :D ...in tako pričakovanj NI-sploh :lol: ...vse kar je več je pa :cast1: ...tako, da ti lahko že sedaj samo :clap: ...

Semjul...voda sicer je na Šmarni gori, ampak po pravici povedano ne bi vedel, kje je kakšna pipa, razen na WC-ju, drugače pa je najbolje, da kakšno flašo vode v avto vržeš in boš imel potem spodaj na mali okrepčevalnici "pr´štengah"...saj kolikor vem nisi ravno pri žejnih...pa še kakšen čajček se bo našel...tako, da... :D

in še nekaj ZADNJIH INFORMACIJ:
:arrow: pridite prosim, nekaj pred 2:00, da vam razdelimo še štartne številke, in povem kako in kaj...ker ob 2:00 je štart;
:arrow: vsi, ki ste se "pofočkali" pa boste "zapančakali" ali prišli kasneje, se vpišite spodaj v zvezek, potem pa kar proti vrhu Šmarne gore in najdite (sigurno se bomo na poti kje srečali) mene ali Andrejo, da dobite številko. :D
:arrow: in res prosim...bodite prijazni do narave in uporabljajte samo UHOJENE MARKIRANE POTI (tisto, ki jo bomo tudi zjutraj-ponoči skupaj naredili)...
:arrow: geslo je: Z NASMEHOM :D

P.S. ne pozabiti na lučke in zajc na palce... :lol:

cau
#247127
semjul napisal/-a::D zanima me, kakšne so možnosti za dostop do pitne vode tam okoli, ali je potrebno vso vodo prinesti s seboj?

Voda ravno ne bo tekla v potokih. Jaz bom imel s sabo toliko pijače kot jo mislim popiti (6 litrov minimalno - namreč ogromno "skurim") oz. kolikor jo bom lahko natlačil v hladilno torbo, da mi ne bo zmrznila, pa še za vsak slučaj bom imel v avtu kakšnih 5 litrov :oops: Uff, pa na hrano ne smem pozabiti. Skratka, potrebno je na vse misliti, da se ne boste potem jezili na "organizatorje", da je zmanjkalo vode (ali hrane) :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA