Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#259494
RAF, žal nimam drugeg opravičila kot ta, da je naš informatik malo pozabil na nas in poslano pozabil objavit preden mi je ušel na morje. Žal se bil tudi sam zdaj odsoten in nisem opazil tega neljubega pripeltjaja. Rečeno mi je bilo, da bo zadeva objavljena takoj naslednji dan...zato sem tudi jaz vam tako sporočil.

V vsakem primeru prevzemam krivdo, a zaradi tega ne odstopam s položaja predsednika NGU :wink:

RAF, zadevo imaš na privat mailu!!!

Žabc
#260239
žabc napisal/-a:RAF, žal nimam drugeg opravičila kot ta, da je naš informatik malo pozabil na nas in poslano pozabil objavit preden mi je ušel na morje...........

Žabc


Ker je informatik ocitno se vedno na morju bom jaz tole objavil :-)

Financno porocilo: http://www2.arnes.si/%7Esopgrbas/ngu/ngu-porocilo.xls

Objavljeno je tudi na FB in uradni strani NGU med novickami http://www.nevergiveup.si/hot-news-1/financnoporocilo

G.
#260418
Super, grb! :clap:
Tole je pa res zelo podrobno.

Če prav razumem glede na objavljene podatke, vi sploh nimate besede pri razdelitvi teh sredstev, pač pa nakažete Zvezi prijateljev mladine in oni to porabijo po svoje?

V tem primeru je sekiranje zaradi nekoga, ki se pritožuje, ker da ni dobil dovolj, res popolnoma odveč, ker to potem ni več vaša odgovornost. Škoda, ker niste tega jasno povedali takoj. Zdi se mi, da je največ nesoglasij, vsaj na tem mestu, izhajalo iz šumov v komunikaciji.
#260454
spela,
prejemniki, torej otroci, so bili izbrani s strani ZPMS (8 prejmnikov) in s strani RK Ajdovščina (2 prejemnika). Mi smo celoten znesek nakazali na TRR RK, ki je nato poslal sredstva vsem otročkom...ta pa nam je nato vrnila potrdila o nakazilu.

NGU je sedaj končno odplačal vse fiksne stroške, a sedaj že daje sredstva na kupček za punčko Amadeo.

Hvala vsem za donacije na TF-jevi desetki!!!

Bodite čudovito
#263316
Jutri štarta izjemno velik humanitarni tek pod vodstvom novinarja Jana Golje in našega Gregorja Baša - GRBA, ki se bosta borila za otroke z dawnovim sindromom. Podprimo jih maksimalno z SMS donacijo na 1919 z besedo SVET!!! Brez teh dveh fantov, tudi naš projekt ne bi bil tako odmeven.
HVALA HVALA HVALA

Žabc
#263321
žabc napisal/-a:Jutri štarta izjemno velik humanitarni tek pod vodstvom novinarja Jana Golje in našega Gregorja Baša - GRBA, ki se bosta borila za otroke z dawnovim sindromom. Podprimo jih maksimalno z SMS donacijo na 1919 z besedo SVET!!! Brez teh dveh fantov, tudi naš projekt ne bi bil tako odmeven.
HVALA HVALA HVALA

Žabc


Organizacija je Janova, jaz sem samo malenkost pomagal pri sami trasi :-)
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA