Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#272983
Radolca napisal/-a:
PRIMOŽ GAŠPIRC napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:Vreme bo pa že skor kičasto :lol: :lol:
http://vreme.zurnal24.si/slovenija/gorenjska/bled/

:D JA,PRIPOROČAM LEŽALNIKE ZA SONČENJE NA PLAŽI....PA KOPALKE ZA PRVO LETOŠNJE KOPANJE :D :D


hmm, ene dva tedna nazaj bi se morali priti sončat in kopat pri minus deset :mrgreen:
eno doboto so z veseljem skakali v vodo, meni je pa zanohtalo ob pogledu na navdušene plavalce :!:

bom probal štiri kroge ali kakšnega več odlaufat, ker imam letošnji najdaljši tek 16km :|

:clap: :clap: :clap: ZDEJ BO PA FULL TOPLO, :D :D PA GREMO V VODO :D :D
#272991
bo kr treba plačat, po mojem :!:
lahko poiščeš kakšen "skriven kotiček".
recimo brezplačno lahko parkiraš pred osnovno šolo (katero sem jaz obiskoval, kar nisem prešprical, kar se mi še danes močno pozna, ker ima rad špricer :mrgreen: )
od šole imaš slab kilometer hoje do štarta.
če se ne motim je zraven ledene dvorane celodnevna parkirnina 2,5 Eura
drugje pa ni zastonj parkiranja :!:

mislim pa, da za vikende (vsaj v nedeljo je rampa dvignjena, za soboto nisem prepričan) lahko parkiraš tudi pred zdravstvenim domom :D
#273012
pajo napisal/-a:Glede parkiranja... Bo treba plačati ali je kako drugače zmenjeno? Da ne bomo za parkiranje plačali več kot prispevali za omenjeni družini.

:D MAŠ TUDI MALO ODDALJENO VARIJANTO NA ŽELEZNIŠKI POSTAJI IN GREŠ POL MALO PEŠ PROTI ŠTARTU.JE PA ČISTO ZASTONJ :--
#273020
pajo napisal/-a:Ledena dvorana. Cena sploh ni napačna. Plac se da vedno dobiti tam?


to ni čisto pri ledeni dvorani. od dvorane v smeri proti jezeru je na levi občina....... na desni pa je ena stara velika dvorana, bivša telovadnica TVD Partizan. okoli nje je makadamsko parkirišče. ob njem rastejo stara mogočna drevesa, javorji 8)
pred ledeno dvorano je pa (po mojem) 2 eura za uro, pol pa 50 centov za vsako nadaljno uro, vsaj na parkirišču ob jezeru je tak režim

SKUPAJ PRETEKEL LETOS: 3,14 KM :laola
#273035
gasperd napisal/-a:Ojla!
Pridemo, se pofočkamo in odtečemo ene 5 krogov v super družbi :clap: :clap: :clap: , komaj čakam.

Primož, a rabiš kej dopinga? (Stella? :drink ) Lohk mal prinesem, da nam bodo krogi hitreje minevali... :laola

See ya!!!

:clap: :clap: :clap: PO MOJEM BO TKO FAJN DA SPLOH NE BOMO ŠTEL IN NAS BODO OB 19.00 VRGLI IZ PISTE :D :D
ITAK DOPING DOBRODOŠEL, :D AMPAK SAMO IZ HMELJA :D
#273041
:D :D :D IMAMO ŠE ENO NOVIČKO ZA TEKAČE Z MALIMI OTROCI.V SOBOTO POPOLDNE SE V ZAKI ORGANIZIRA CIRKUS NA LEDU NAMENJEN PRAV MALČKOM.OGLED JE BREZPLAČEN IN PROGRAM OBSEGA ARTISTE TER OSTALE CIRKUSANTE NA DRSALKAH.
JE ZARES ZANIMIVO IN VREDNO OGLEDA. :D :D :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA