Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#273263
lepo je to, da s tekom in dobro voljo nekomu pomagaš :!:
ogovoril me je anglež (mogoče irec 8) ) če je kakšno tekmovanje. povedal sem mu zakaj gre in je odvrnil, da je to spoštovanja vredno (za pravilen prevod bi potreboval anglista)

danes pridemo spet :!:
#273275
Najprej vse pohvale...od organizacije, druženja, prijaznosti vseh, skratka... :clap: :clap: :clap: Najboljši pa je seveda občutek, da s tem nekomu pomagaš :)

Z mami sva pretekli 13 km, nekaj donirali ter se včlanili v NGU :wink: Se vidimo kmalu :laola
#273300
Tud jst sm dons pršu odbrcat za par urc... 8)

Hvala NGU ekipi za organizacijo in vsem tekačem za družbo! Super je blo!! ;)

Primožu pa kapo dol za ves trud ki ga je vložil v projekt pred samim tekom + za 2x12 ur teka! :cast: :cast:

Vsem želim še čimhitrejšo regeneracijo! :beer:
#273319
Z ženo sva danes popoldne v gužvi med nedeljskimi sprehajalci pretekla 3 kroge. Po prvem krogu sva dobila še družbo tako, da je čas ob lahkotnem teku in klepetu res hitro minil. Če mi nebi začela nagajati tetiva bi jih morebiti celo 4, ampak za tretji letošnji tek bo (ozirmoma tretji tek od lanskega LM) bo kar dovolj. Sedaj pa mazat tetivo in v posteljo.

Upam, da se še vidimo. Družinam za katere smo prispevali denar pa želim vse naj... Hvala tudi organizatorjem!!!
#273333
No, po mojem sobotnem izletu na Šmarno goro sem vesela, da smo skupaj z mojimi dečki uspeli priti še na tole, prijavljali se uradno niti nismo, oddali smo vrečko zamaškov, prispevali v skrinjico, še te velikemu nabavili eno zapestnico, ker mu je moto prav fajn všeč in odmaširali en krog okoli jezera. Mlečna je šla sigurno ven, če ne zaradi drugega pa zaradi kremšnite. Na koncu mi je pa še Matej jopo pricopral, da bom zdajle lahko cela nebeško modra, denarce pustim pa ob prvi priliki.
Ni kaj, krasen vikend je za nami vsemi, no, vsaj tak občutek imam.
#273337
Teči okrog jezera je bilo ta vikend še posebej lepo. Ko tečeš za dober namen so noge lažje, korak pa bolj sproščen.

Z veseljem sem bil med udeleženci tega plemenitega dogodka in prispeval 3 kroge, vrečko zamaškov, nekaj tekaških majic in evrov.
Hvala organizatorjem, čudovito je bilo včeraj na Bledu :clap:
#273365
Tudi sam sem se udeležil tega teka,ki je v vseh pogledih bil nekaj posebnega.Vsak pretečen krog mi je dal novo energijo saj j bil ta tek dobrodelni.Po pretečenih 30km pa sem bil zelo ponosen na sebe čeprav utrujenosti po tem tekaškem izzivu ni bilo.NEVER GIVE UP hvala vam za vse!! :laola
#273412
:laola :laola :laola
HVALA VSEM KI STE BILI Z NAMI,PA TUDI VSEM TISTIM KI VAM NI USPELO PRITI IN STE BILI V SRCIH Z NAMI :laola :laola
ENERGIJA JE BILA PRAVA,TAKA KI JE NALEZLJIVA PRI NGU-SAMA POZITIVA.BISTVO JE DOSEŽENO-POMAGALI SMO.VMES SMO SE PA VELIKO HECALI,SMEJALI,CELO MALO TEKLI,PA JEDLI IN PILI. :laola
SKORAJ TAKO KOT MALO VEČJI DRUŽINSKI PIKNIK Z MALO TEKANJA. :D :D :D
HVALA VAM KER IMATE VELIKA SRCA IN STE DEL NAŠE NGU FAMILIJE.
HVALA OD NGU-ja V IMENU OBEH DRUŽIN.BILI STA Z NAMI IN PREDVSEM VAŠA ENERGIJA IN PRISPEVEK JIM BO DALA NOV ZAGON :laola :laola :laola
PA ISKRENE ČESTITKE MNOGIM OD VAS KI STE PODIRALI DOLŽINSKE REKORDE.MENI STE DAJALI DODATNO MOTIVACIJO.NASLEDNJIČ GREMO ŠE DLJE :D :D :D
NIMAM KAJ VEČ DOSTI GOVORIČIT.SAMO HVALA VAM IZ DNA SRCA :clap: :clap: :clap:
PA NASLEDNJE LETO SPET :D :D :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA