Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#276091
Vabljeni že na tradicionlno 6. vzdržljivostno tekmo, imenovano 24 ur Sv. Primož, ki jo organizira Peter Uršič.

Kdaj: 11.05.2012
Štart: vratarnica CALCIT ob 17. uri
Cilj: 12.5.2012 Sv. Primož pri okrepčevalnici
Štartnina: 15€ (na dan tekme)
Minimalno 6 vzponov.
Vpisuje se vsak sam v zvezek pri vratarnici in v okrepčevalnici.
24 ur vam bo na voljo brezplačni čaj ali voda.
Po končani prireditvi vabljeni na pojedino (odojek, pohani piščanec, zelenjava....)

Zgodovina:


Moški:

-2007 Igor Alpner 19x
-2008 Andrej Vavpetič 20x
-2009 Andrej Vavpetič 22x
-2010 Jure Grmšek in Izidor Cimerman 22x
-2011 David Kadunc 24x

Ženske:

-2007 ....žal ne vem :oops:
-2008 Simona Trobec 18x
-2009 Marjeta Jensterle 17x
-2010 Mateja Pogačar in Sandra Prešeren 10x
-2011 Polona Mlakar 16x

Uradna podelitev 2. januar 2013
Vse informacije na tel: 041/353-513 Peter Uršič
#276680
Da dvignemo malo zanimanje za 24 ur Sveti Primož :D šesta izvedba se bliža. Manjkal sem le na prvi :?: na vseh ostalih sem bil aktivno udeležen in moja kamera tudi . Nekaj posnetkov iz leta 2009 ko je zmagal Vavpi :clap: posnetki pa so namenjeni Zdravku in njegovi Štajerski navezi, ki jih zadnje dve leti pogrešamo na Primožu. Tistega leta 2009 so naredili dobro vzdušje, tako da je 2009 ena najboljših izvedb do sedaj. Tistega leta smo mislili, da je 22 x zgornja meja, vendar je Avi lani dokazal da to ni res in sedaj tudi 25 ni več znanstvena fantastika :clap: vse je mogoče, zato letos le pridite pogledat, morda se bo zopet pisala zgodovina. 24 ur svetega Primoža je res le lokalna dirka vendar zgodovina se piše tudi na malih dirkah in rezultati so res občudovanja vredni. Če koga zanima kaj se je dogajalo zadnja štiri leta je pri meni v arhivu vse spravljeno. Za obuditev spominov trije filmi iz zgodovine 24 ur Sveti Primož

LP Andrej
http://www.youtube.com/watch?v=cM3rlQbdo2A

http://www.youtube.com/watch?v=uziuQcf6ARs

http://www.youtube.com/watch?v=M7rOul7AnUs
Nazadnje spremenil MAKALU, dne 12 Apr 2012, 14:08, skupaj popravljeno 1 krat.
#276708
PeterM napisal/-a:
MAKALU napisal/-a:Da dvignemo malo zanimanje za 24 ur Sveti Primož
...
Za obuditev spominov trije filmi iz zgodovine 24 ur Sveti Primož


Andrej, ti si legenda. :clap:


Peter legenda si ti :clap: čeprav mi je tale tvoja izjava polepšala delovno dopoldne. Lep pozdrav in se vidimo, tako kot pravi Matej - ko se zagledamo :D
#276741
MAKALU napisal/-a:Peter legenda si ti :clap: čeprav mi je tale tvoja izjava polepšala delovno dopoldne. Lep pozdrav in se vidimo, tako kot pravi Matej - ko se zagledamo :D


Makalu, kaj če bi še eno kamerco na parking plac nad Vegradom plasiral, pa da vidmo katera banda lopovska ali pa "črnjanska" pride v avtomobile vdirat :idea:
Mogoče bi pa Cvalenti lahko mal policistom namignil, da pridejo kej na obisk ob rizičnih, nočnih urah (med 23h-05h) :idea:

Sicer pa, oba s Petrom sta legendi....stari :lol:

Se vidmo, točno takrat, k se zagledamo :wink:
#276810
MAKALU napisal/-a: ...Nekaj posnetkov iz leta 2009 ko je zmagal Vavpi :clap: posnetki pa so namenjeni Zdravku in njegovi Štajerski navezi, ki jih zadnje dve leti pogrešamo na Primožu. Tistega leta 2009 so naredili dobro vzdušje, tako da je 2009 ena najboljših izvedb do sedaj.

LP Andrej
http://www.youtube.com/watch?v=uziuQcf6ARs

Ne moreš, da verjameš 8) HVALA
me že ima, da letos ne smem manjkat :-) vsaj zaradi vzdušja :lol:
#277051
ZdravkoC napisal/-a:
MAKALU napisal/-a: ...Nekaj posnetkov iz leta 2009 ko je zmagal Vavpi :clap: posnetki pa so namenjeni Zdravku in njegovi Štajerski navezi, ki jih zadnje dve leti pogrešamo na Primožu. Tistega leta 2009 so naredili dobro vzdušje, tako da je 2009 ena najboljših izvedb do sedaj.

LP Andrej
http://www.youtube.com/watch?v=uziuQcf6ARs

Ne moreš, da verjameš 8) HVALA
me že ima, da letos ne smem manjkat :-) vsaj zaradi vzdušja :lol:


Tudi mene! :wink:

lp. Zvone
#277760
Kljub vsem dobronamernim željam, da se tudi letos udeležim te tekme, saj bi mi predstavljala tudi dober trening za Western States 100, se letos žal ne bo izšlo. V petek zvečer imam neodložljive obveznosti tako, da...

...uživajte na Sv. Primožu, lepo se imejte in naj zmaga najboljši. Seveda pa lahko tudi poderete rekord. :D Tistemu, dam ob prvi priliki za pivo. :drink :D

Sedaj pa si bo treba izmisliti, kakšen drug trening za Western States 100. :wink:
#278351
Tekmovanje 24 ur Sv. Primoža smo danes "uradno" preimenovali v tekmo. Zgodovina tega dogodka, ki sega v leto 2007, je nastala zaradi pohodnikov.
Od letošnjega leta dalje pa ob prijavi (15€) poveste, kaj ste.
Npr: Jože Novak "pohodnik" oz Jože Novak " tekmovalec"
Tako ob prijavi dobite številko in oznako "P" oz. "T"
Na uradno podelitev ne bo potrebno čakati do 2. januarja 2013 :lol: , ampak bo po končani prireditvi tudi razglasitev.
Kategorije:
1,2,3 moški "P"
1,2,3 moški "T"
1,2,3 ženska "P"
1,2,3 ženska "T"

Najstarejši in seveda najmlajši udeleženec, vsak udeleženec pa dobi tekaško spominsko majico in spomnisko medaljo, na koncu pa pojedina.
Navajeni smo, da če sta dva ali trije naredili isto vzponov, so zasedali isto mesto, od letos dalje se tudi to ukinja pri kategoriji "Tekmovalec". Če bosta imela dva enako vzponov, bo boljši tisti, ki bo prišel prvi v cilj. :wink:
Še vedno pa velja +10, kar pomeni, da je cilj odprt nekje do 17:10.(To velja samo za pohodnike) Tekmovalci imajo zaporo ob 17:00.
Za vse informacije Peter, 041 353 513

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA