Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#281028
Še enkrat hvala vsem, da ste prišli k nam v Zasavje... želela sem polepšati življenje 10 družinam... na koncu sem sama z iskrenim nasmehom vseh vas prejela ogromno... pretekla kar nekaj krogov, niti štela jih nisem... s skoraj vsakim udeležencem, če se je le dalo, vsaj nekaj metrov.. Imeli smo naliv, dan pred Dm tekom, pa vendarle so domačini prihajali ves čas...Jutri je nov dan, lahko ga polepšate tako družinam kot samim organizatorjem... hvala vam
#281057
sončnica_teče napisal/-a:Udeležila sem se teka v Trbovljah in v Celju.
Prvega zato, da izkažem spoštovanje do ljudi, za katere vem, da so v pripravo prireditve vložili celege sebe in še malo več. V Zasavju se je res videlo, da je vse skupaj organizirano z velikim srcem. Spoznala sem nekaj čudovitih ljudi. Zahvaljujem se vsem, ki so mi delali družbo v mojih 105-ih krogih. Bilo je nepozabno! 3h 45 min popolnega užitka. Hvala Kseniji za vse nasmehe, ki jih je kljub slabemu vremenu brezplačno delila vsem navzočim na Rudarju.

Drugega pa zato, ker se kot "sveža" Celjanka nekako čutim dolžno, da z majhnim prispevkom nekomu pomagam. Na Kladivar sem prišla ... hmmm ... narediti iztek po petkovem maratonu. Najprej sem v prijetni Natašini družbi odtekla polovičko, nato sem naredila kratko pavzo in se vmes odločila, da naredim še kak kilometer. Počasi se je atletska steza praznila, od začetka je krožil le še Matej ... in padla je odločitev, zakaj pa ne bi tudi danes odtekla 105 krogov. Vtrajaj! Imaš, da vztrajaš do konca! Ko je Matej zaključil svoj tretji maraton v treh dneh, je bilo pred mano še 20 krogov. Do predzadnjega kroga sem bila deležna glasne vzpodbude, zadnji krog so pa vsi, ki so še vztrajali, odtekli z mano. Počutila sem se kot prava šampionka.

Tudi danes navdušenje ne popušča.
Še vedno ne morem verjeti, kaj mi je uspelo. V treh dneh dva maratona.
NeverGiveUp! Vztrajaj do konca!


BRAVO sončnica!

te pozdravljamo v hrbet sopihajoči( sotekači )občudovalci! :oops: :clap:
#281061
Pred spanjem na hitro en kratek vklop skoraj v živo na Prevalje :wink:
Še en NGU dogodek je uspešno za nami...mokri do kosti ampak še ena "zmaga" je naša! :clap:

Bravo in čestitke vsem, ki ste prišli in bili v naši družbi...jutri pa vsi lepo vabljeni na stadion v Novo Gorico ob 16:00...see ya :wink:


p.s.
kaj več pa jutri...
#281106
No pa smo ga le dočakali!?....zunaj je sonce!!! :D :D :D
Zato danes vsi v Novo Gorico, kjer se bo točno ob 16-ti uri začel 5. NGU dan in sem siguren, da je ekipa že na poti proti stadionu...no ali pa so že tam. :wink:

Želim vam lepo sončno popoldne in uživajte max....NGU! :laola
#281159
Letos mi pa res ni naklonjeno se udeležit 10 krogov. Mogoče pa le kakšen krog na Ptuju, saj v petek pa je Treking liga extrem, ki je ne smem zamuditi. Rezervna varianta je še kak krog v nedeljo, če se odpravim tako daleč, dopoldan grem namreč na BOČ.

Vsekakor pa podpiram gibanje s sloganom, da se pač nikdar ne smemo vdati. Ko je najhuje, ti lahko nekdo že samo z dobrim namenom polepša dan.
#281163
Tudi mi 3 smo se udeležili včerajšnjega kroga v Novi Gorici. Bilo je super: fajn družba, sonček, lepe nagrade in fajn tek. Vsi trije skupaj smo pretekli 115 krogov (OK, Rok se je udobno vozil in bil čisto zadovoljen) :D Upam, da se naslednje leto še bolj aktivno udeležimo (kot smo se pogovarjali - tudi pri organizaciji).
Čestitke Mateju za 5. pretečeni maraton! Zakon si!
#281213
Misho76 napisal/-a:V nedeljo za LJ napovedan dež :( Prireditev bo v vsakem vremenu ? Tnx za info.

Dež ?
Znani trener je rekel, da je to samo izgovor, da ne prideš in si v bistvu vreden pomilovanja, ker se smiliš sam sebi......
#281215
:D Mene je en znanih tekaških trenerjev naučil sledeče:
" Tečemo ob vsakem lepem vremenu" :D :D Točno to tudi počnem. V dežju je posvoje sploh fino. TUdi po snegu je že šlo. Super občutek 8) Še najhuje je po žgoči vročini na soncu. To je še najslabši scenarij. Še dobro, da bo v nedeljo dež in se bo vsaj humano teklo :lol:
lp,
M
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA