Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#281224
raf napisal/-a:
Misho76 napisal/-a:V nedeljo za LJ napovedan dež :( Prireditev bo v vsakem vremenu ? Tnx za info.

Dež ?
Znani trener je rekel, da je to samo izgovor, da ne prideš in si v bistvu vreden pomilovanja, ker se smiliš sam sebi......


Mislim, da si se na napacnega spravil :argue: če kaj ne maram je, da mi kdo pametuje o pomilovanju in smiljenju samemu sebi, ker me sploh ne poznaš in ne poznaš razloga mojega vprašanja => namreč prišel bom tečt z otrokoma in sigurno ni fino ne zdravo, da sta onadva vsa mokra a ne. Mene osebno pa ne moti ne sneg, ne dež, ne blato, saj sem ravno prišel s teka usran do hrbta, tko, da mi ne pametuj tle. Se ne bom spuščal na tvoj nivo, saj so ravno tisti, ki najbolj pametujejo ponavadi najbolj kontra temu. Pa lep večer še naprej.
#281234
altorion napisal/-a:BRAVO sončnica!

te pozdravljamo v hrbet sopihajoči( sotekači )občudovalci! :oops: :clap:
Heh :oops: Hvala!
Se vidimo v nedeljo? Za vse, ki vas je strah dežja ... na vreme.net kaže, da bo sonce. :D
Ne glede na vreme se bomo imeli fajn, v to ne dvomim.
#281244
Misho76 napisal/-a:
raf napisal/-a:
Misho76 napisal/-a:V nedeljo za LJ napovedan dež :( Prireditev bo v vsakem vremenu ? Tnx za info.

Dež ?
Znani trener je rekel, da je to samo izgovor, da ne prideš in si v bistvu vreden pomilovanja, ker se smiliš sam sebi......


Mislim, da si se na napacnega spravil :argue: če kaj ne maram je, da mi kdo pametuje o pomilovanju in smiljenju samemu sebi, ker me sploh ne poznaš in ne poznaš razloga mojega vprašanja => .


Jaz sem ti samo dal odgovor, ki ga je meni dal znani tekaški trener na isto vprašanje, kot si ga ti postavil. Seveda bi pa tvoje vprašanje drugače zvenelo, če bi omenil dodatne pogoje. Se posipam s pepelom, če si se počutil užaljenega, ampak itak je važen namen in tu se oba strinjava, da je akcija zelo dobrodošla.
#281251
:D
sončnica_teče napisal/-a:
altorion napisal/-a:BRAVO sončnica!

te pozdravljamo v hrbet sopihajoči( sotekači )občudovalci! :oops: :clap:
Heh :oops: Hvala!
Se vidimo v nedeljo? Za vse, ki vas je strah dežja ... na vreme.net kaže, da bo sonce. :D
Ne glede na vreme se bomo imeli fajn, v to ne dvomim.


Projekt živi zaradi vas-krasnih ljudi...tek,sonce,dež,vihar ne spremeni namena. :clap:

Torej,pridem!...seveda z "odsevnim"ogledalom! :D
#281254
Misho76 napisal/-a:
raf napisal/-a:
Misho76 napisal/-a:V nedeljo za LJ napovedan dež :( Prireditev bo v vsakem vremenu ? Tnx za info.

Dež ?
Znani trener je rekel, da je to samo izgovor, da ne prideš in si v bistvu vreden pomilovanja, ker se smiliš sam sebi......


Mislim, da si se na napacnega spravil :argue: če kaj ne maram je, da mi kdo pametuje o pomilovanju in smiljenju samemu sebi, ker me sploh ne poznaš in ne poznaš razloga mojega vprašanja => namreč prišel bom tečt z otrokoma in sigurno ni fino ne zdravo, da sta onadva vsa mokra a ne. Mene osebno pa ne moti ne sneg, ne dež, ne blato, saj sem ravno prišel s teka usran do hrbta, tko, da mi ne pametuj tle. Se ne bom spuščal na tvoj nivo, saj so ravno tisti, ki najbolj pametujejo ponavadi najbolj kontra temu. Pa lep večer še naprej.



Dolgo sem oklevala....ampak, moram nekaj napisat na ta komentar, ker sem malo :evil:
Misho76, vidim da še nisi dolgo na tem forumu. Na tekaškem forumu :TF) so-smo vsi pozitivni ljudje :D in se tukaj niti slučajno ne prekrerekamo ali žalimo. Niti slučajno te Raf z svojim odgovorom ni mislil "užalit" ali te podcenjevat, v smislu da se dežja bojiš.
Hvala bogu, da se ne misliš spuščat na njegov nivo ker bi vi2 bi težko med seboj komunicirala.

Sicer pa, danes je sonček, NGU gre dalje. :laola Danes se vidimo na Ptuju in vsi bomo nasmejani in dobre volje! :D
#281279
Tekačiča napisal/-a:
Misho76 napisal/-a:
Dolgo sem oklevala....ampak, moram nekaj napisat na ta komentar, ker sem malo :evil:
Misho76, vidim da še nisi dolgo na tem forumu. Na tekaškem forumu :TF) so-smo vsi pozitivni ljudje :D in se tukaj niti slučajno ne prekrerekamo ali žalimo. Niti slučajno te Raf z svojim odgovorom ni mislil "užalit" ali te podcenjevat, v smislu da se dežja bojiš.
Hvala bogu, da se ne misliš spuščat na njegov nivo ker bi vi2 bi težko med seboj komunicirala.

Sicer pa, danes je sonček, NGU gre dalje. :laola Danes se vidimo na Ptuju in vsi bomo nasmejani in dobre volje! :D


Žiw vsem udeleženim v :argue: dopisovanju :) Ma daleč od tega, da bi bil užaljen lj, vsi smo ljudje s svojimi napakami in pač mi je malo tlak dvignilo :oops: Priznam tudi moj odziv je bil pretiran in 'Raf' sorry, ker zdaj vem, da tvoj namen ni bil slab. Upam, da 'No HF'. Žal ljudje včasih preberemo stvari, kot jih hočemo in naredimo zmedo. In ta dobrodelni del foruma, vsekakor ni namenjen raznim prepucavanjem. Drugač pa itak vedno 'senso positivo', zdj pa superge gor pa s sinetom na PST :D V nedeljo pa pridem, če bo dež, seveda sam :mrgreen: Peace & dobra volja je najbolja, M
#281360
Včeraj smo odtekli NGU na Ptuju. :clap: Lepo vreme, sonček, pozitivna energija.... :laola
Lepo je spet bilo videt znane tekaške obraze, malo klepetat, se nasmejat.... :D
Sem naredila en krajši trening. (mislim, da najdaljšega v zadnjih dveh mesecih :roll: )
Naš najmlajši družinski zastopnik Jaka je pogumno in veselo odtekel kakšnih 14 krogov! :clap: Slika z Matejem in avtogram bosta doma imela posebno mesto v njegovi sobi. Še izjava sina, ko je Mateja opazoval pri kroženju: "Mama, ta pa je pravi športnik!" Ja, res je, pravi športnik in še mnogo več. :cast1:

Osebno sem malo razočarana nad udeležbo. Mislim, da je na Ptuju kar nekaj športnih (predvsem TAO?) in drugih društev, od katerih bi se lahko kdo udeležil, ali vsaj kakšno srečko za 3 Eur , kateri so za dobrodelne namene, kupil.
Dajte se forumovci in ostali udeležit tega projekta in podprite Mateja! :laola
#281372
Tekačiča napisal/-a:Osebno sem malo razočarana nad udeležbo. Mislim, da je na Ptuju kar nekaj športnih (predvsem TAO?) in drugih društev, od katerih bi se lahko kdo udeležil, ali vsaj kakšno srečko za 3 Eur , kateri so za dobrodelne namene, kupil.



Priznam, da mene taki pozivi bolj odvračajo od udeležbe, kot da bi me privabljali.
(Jaz pridem, ampak nočem, da mi kdor koli govori, da je to moja "dolžnost". Ker ni. Jaz osebno ne pridem iz humanitarnih namenov - čeprav je to eden od argumentov ZA prihod -, ampak zaradi prireditve in družbe.)
#281408
Špela se čisto ne strinjam s teboj. Nihče nikogar ne vabi, ker bi to morala biti njegova dolžnost. Daleč od tega. Ampak vsaj enkrat v letu pa tudi ni nič narobe če tečemo za kakšen dober namen, neglede na družbo.

Sicer pa sem na udeležbo tudi sam zelo presenečen. Včeraj na Ptuju sem pogrešal predvsem iz domače tekaške skupina TAO, danes v Mariboru pa kar vse po vrsti. Glede na to koliko tekačev teče v Mariboru je bila udeležba katastrofalna, vsekakor pa mnogo manjša kot lani. Žal!
#281413
Ravno to je problem, ker pač humanitanrost ni cenjena in se je vsi izogibajo. Ni dodatnega bonusa v obliki zmanjšanja davčne obremenitve pri davkih ali dohodnini...Če bi to bilo, bi sigurno vse tiste procente tisti, ki sedaj ne dajo nič..... siguno izkoristili.....Žalostno pa je, da mora biti sploh kak bonus, da se odločijo pomagati.....po drugi strani pa je 14 miljard depozitov v bankah in če bi z 0,1% država obdavčila te zadeve in jih namenila za humanitarne projekte, bi bilo za vse dovolj....
Seveda to ne zmanjšuje vrednost tega projekta, ker je itak daleč nad podobnimi.....Na koncu pa odloča vseeno višina zbranih sredstev in tu se pokaže prava slika, ki bo žal manjša, kot lani.
Itak pa država ne zna pobrati, tudi tam kjer denar leži in se s takimi humanitarnim zadevami sploh noče ukvarjati....žal-----
#281424
Tudi jaz sem zelo negativno presenečena nad udeležbo v MB. Sem komaj našla koga za čvekat :lol: . Pogrešala kar nekaj TF-jevcev in drugih stalnih udeležencev MB prireditev. Sicer pa, dragi tekači, tudi če niste in ne boste tekli, denar še vedno lahko nakažete. Ker je nenazadnje namen projekta pomagati z denarnimi sredstvi, bo, kot je napisal raf, na koncu odločala višina zbranega denarja. Pa brez zamere za vse, ki dobrodelnim notam prireditev niso naklonjeni.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA