Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#280873
gasperd napisal/-a:Jutri pa gre zares!!!
Ne glede na vreme - pridite, odtecite in donirajte kak EURO v dober namen :clap: :clap: :clap:

Samo skupaj bomo zmogli :D :D

Never Give Up

in smo zmogli, kljub nalivu ;) hvala vsem za udeležbo v Trbovljah

danes pa vas pričakuje Celje s svojo ekipo...
pričarajmo nasmešek na obraz
Never Give Up
#280885
Bil v petek v Trbovljah na prvem letošnjem "NGU dogodku" in vse čestitke Kseniji & ekipi za odlično organizacijo! :clap:
Kljub močnemu nalivu in dežju je odlično vzdušje trajalo vse do konca...včeraj v Novem mestu, danes pa vsi ob 16:00 v Celje, kjer verjamem, da se bo spet dogajalo!!! :laola
#280917
Ja, super se je dogajalo v Trbovljah :clap: . Z maco sva sicer zamudili začetek v sončku, prišli ravno na začetku neurja :shock: , ga prevedrili v avtu, potem pa do konca uživali v teku po mokri travi, čofotali čez luže v rahlem dežju :D ... v res čudovitem vzdušju 8) 8)
Čestitke Kseniji :clap: in ekipi za ves trud in odlično speljan dogodek :clap: :cast1:
#280936
V Celju se očitno še kar dogaja :wink:
Ko čakamo na kakšno poročilo iz terena vse skupaj že sedaj vabim jutri na Prevalje, da skupaj odtečemo krogec, dva,...jest že pakiram...po dolgem času bo spet padla 105-tka na štadionu...see ya NGU!!! :laola
#280938
Jaz pa sem :oops: v Novem mestu. Sramotno majhna udeležba (pa je bilo vse idealno: sonce, sobotno popoldne, varstvo otrok, ni da ni), moji sotekači iz kluba sicer niso v celoti zatajili, lahko pa bi bjih bilo bistveno več. Super ekipa, odlična organizacija, naslednje leto prostovoljno sodelujem, letos po službeni dolžnosti. Vse skupaj se me je dotaknilo in se bom potrudila, da če bomo imeli kot mesto še možnost sodelovanja, pripeljem še koga da nariše nasmešek.
#280955
Včeraj krožila v celju :)
Zaradi lepega vremena sem pričakovala več ljudi...sicer pa jaz sem prišla na štadion šele po 18 ur in vztrajala 38 krogov....mojih prvih 15km v enem kosu :)
Matej je tekel 105 krogov in me prehiteval vsak drugi krog pri tem pa še spodbujal
Matej kapo dol :laola
Super projekt! Mogoče se vidimo še letos kje, če ne pa naslednje leto!
#280964
teka-teka napisal/-a:Jaz pa sem :oops: v Novem mestu. Sramotno majhna udeležba (pa je bilo vse idealno: sonce, sobotno popoldne, varstvo otrok, ni da ni), (....)

teka-teka, najbrž bo kriva obilica drugih tekaških prireditev (z več sponzorji in s tem z močnejšim oglaševanjem) na primer DM tek v Ljubljani in olimpijski tek v Kopru.
Pa je bilo res dobro organizirano, obiskale so nas mažoretke (je bilo kar težko zbrano teči mimo postavnih deklet , je pa pomagalo, da je bila žena z mano... ;)), plesna skupina in plesni par (če sem prav slišal celo mladinska prvaka), lokostrelstvo, predstavitev dela policije, srečelov, obisk podžupanje, zbiranje zamaškov, košarkaški šov, ter seveda še sam tek NeverGiveUpovcev. Edinole radijska moderatorja sta bila malce slabo pripravljena (..."Danes v desetih krajih poteka tek...").
Pprepričan sem, da se bo do nedelje še vse nadoknadilo! Ker je energija tako pozitivna bo vse v redu!
#280978
Super organizacija za nedeljo v Celju in tu lahko recem samo kapo dol. Tudi sam sem prisel na enourni iztek po sobotnem maratonu v Plitvicah, direkt preko Varaždina. Bi pa dodal eno opažanaje, ker sem bil tudi lani v Celju na NGU, da pac prireditev naredijo uspesno tudi ljudje, ki se jo udeležijo in tu je razlika od lani ogromna v smislu minusa.
Plemenit projekt, ki ima eno napako in to, da ni medisko pokrit. Ce lahko kanal a za dvodnevni tek zbere vec, kot 30000 za obnovo ene hise na Primorskem je to super. Tu na tem projektu se bojim, da bo končni izkupiček....ugoden, oziroma pričakovali smo več........ Se pozna kao kriza, ampak ce pogledate nakupovaln centre, so vsi polni potem krize ni in je vecina se bolj prepricana, da se me to ne tice, ker pac se drugim dogaja in so oni cool in je vsak ,ki je revež kriv za to, kar sam.......Ideja za naslednje leto....to se organizira v nakupovalnih centrih in bo zadeva sigurno zelo uspešna....
Mogoce bo čudno se slišalo, ampak Slovenci smo res cudni, ker pac ne znamo videti tezave drugih in se rajsi vecina obrne stran....Pogresam donacije velikih firm, ker ce dajo kanalu a bi lahko tudi NGU. Seveda si vsak, ki je prispeval zasluzi pohvalo, oziroma ta sploh ni potrebna, ker tisti, ki pride, da rad, ker ima veliko srce in mu ni vseeno......
Skratka v tem primeru se bo spet pokazalo ,da tisti, ki ima malo, da največ in so oni z 80, pa 16, 8 in ne vem koliko miljoni enostavno preveč vzvišani, da bi se ukvarjali s takimi drugorazrednimi brezveznimi temami, ker motijo njihov duševno-diseči voj po denarju .....
#280987
Raf, saj je pohvalno, da se organizirajo dobrodelne prireditve. Pohvalno je tudi, da ljudje prispevajo po svojim zmožnostih.
Ampak: Kdaj naj bo končno postalo jasno, da je Slovenija po USTAVI socialna država? Da Da je napačen sistem, so ljudje v stiski odvisni od dobre volje sodržavljanov! In da je takih ljudi, ki životarijo, vse več! Pa ne zato, ker denarja ni, ampak ker gre denar, naš denar, za dokapitalizacijo bank (prosim lepo: je kateri od menedžerjev kdaj nosil posledice svojih slabih odločitev?), po drugi strani pa nam zmanjšujejo plače, ker da "moramo varčevati".
In vse to se dogaja z našim tihim privoljenjem. Kdaj bomo rekli: "Dovolj je!" Ko bomo v takem položaju, kot so danes Grki, bo prepozno.

Se opravičujem, ker tema ni namenjena temu.
Pridem na Kodeljevo.
#281004
Udeležila sem se teka v Trbovljah in v Celju.
Prvega zato, da izkažem spoštovanje do ljudi, za katere vem, da so v pripravo prireditve vložili celege sebe in še malo več. V Zasavju se je res videlo, da je vse skupaj organizirano z velikim srcem. Spoznala sem nekaj čudovitih ljudi. Zahvaljujem se vsem, ki so mi delali družbo v mojih 105-ih krogih. Bilo je nepozabno! 3h 45 min popolnega užitka. Hvala Kseniji za vse nasmehe, ki jih je kljub slabemu vremenu brezplačno delila vsem navzočim na Rudarju.

Drugega pa zato, ker se kot "sveža" Celjanka nekako čutim dolžno, da z majhnim prispevkom nekomu pomagam. Na Kladivar sem prišla ... hmmm ... narediti iztek po petkovem maratonu. Najprej sem v prijetni Natašini družbi odtekla polovičko, nato sem naredila kratko pavzo in se vmes odločila, da naredim še kak kilometer. Počasi se je atletska steza praznila, od začetka je krožil le še Matej ... in padla je odločitev, zakaj pa ne bi tudi danes odtekla 105 krogov. Vtrajaj! Imaš, da vztrajaš do konca! Ko je Matej zaključil svoj tretji maraton v treh dneh, je bilo pred mano še 20 krogov. Do predzadnjega kroga sem bila deležna glasne vzpodbude, zadnji krog so pa vsi, ki so še vztrajali, odtekli z mano. Počutila sem se kot prava šampionka.

Tudi danes navdušenje ne popušča.
Še vedno ne morem verjeti, kaj mi je uspelo. V treh dneh dva maratona.
NeverGiveUp! Vztrajaj do konca!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA