Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#311479
Pred kratkim je bilo na spletni strani maratona objavljeno obvestilo, da je obvezno potrebno prevzeti številko osebno:
Upon presentation of your registration confirmation which you receive in mid-September and your own photo ID (e.g. identity card, passport), race numbers will be distributed at the BERLIN VITAL Fall fair from September 26–28, 2013 until 6 pm. You have to pick up your race documents in person. No other person is allowed to pick it up for you!
Uporabniški avatar
 raf
#311564
vsi ki smo prijavljeni bomo v septembu dobili na mail še vavčer s katerim se potem dvigne cifro na starem letališču, kjer je tudi sejem in kup dodatnih aktivnosti pred maratonom. Če nimaš možnosti priti prej v Berlin, daj to potrdilo osebi, ki bo tam prej in lahko potem tudi za tebe dvigne cifro.
#311632
Zaradi poškodbe prejšnji teden moram odpovedat udeležbo na maratonu.
Bom pa v Berlinu cel september, tako da če koga še zanima štartnina za Berlin lahko tudi prevzamem in predam štartno št.

Več info na zs
#312125
Živjo,

sva dva, ki se letos udeleživa Berlinskega maratona. Na pot greva 27.9. zgodaj zjutraj z osebnim avtom iz Ljubljane, vračava se 30.9.

Glede dviga številk sem videla, da so čisto zategnili in da če sem prav razumela dvogneš številko lahko samo osebno, z vaučerjem in osebnim dokumentom s fotografijo, ob prevzemu ti pa dajo tut neko zapestnico gor, s katero lahko potem v nedeljo prideš na štart oz. brez katere ne moreš v štartni prostor.

Skratka ... je še kdo brez prevoza, iščeva namreč še dva sopotnika, da bi delili stroške prevoza in si bili družba tistih nekaj ur na poti.

Interesenti javite na ZS.

Lp,

Ely:)
#312193
ely:) napisal/-a:Glede dviga številk sem videla, da so čisto zategnili in da če sem prav razumela dvogneš številko lahko samo osebno, z vaučerjem in osebnim dokumentom s fotografijo,


Glede na Boston čisto logično.
#312285
spela* napisal/-a:Glede na Boston čisto logično.


Niti ne, razen če ne bo celotna trasa zaprta z ograjami na zadostni varstni razdalji od proge (kar ni ravno enostavno). Vstop na štartno-ciljni prostor je bil zaprt za ne-tekmovalce že 2009 (mogoče že prej), nov je samo dvig številke z osebnim dokumentom, kar morebitnim pacientom z ekonom lonci ni ravno ovira.
#312293
Tole so letošnje varnostne novosti:
- ID Control for Race Number Pick-up
- A wristband for every participant
- Only the official clothing bags will be allowed into the event venue
ok, tiste za katere mi vemo :)

Tale novost je pa zaradi televizije :roll:
- Start at 8:45 am
#312304
Hoj,
glede na to, da nas bo letos v Berlinu teklo okoli 300 maratonk in maratoncev iz Slovenije, bi bilo dobro, da se dogovorimo, kje bo naš meeting point pred in po tekmi. Bi naredili tudi kakšno gasilsko fotko. Verjetno se bomo srečali že na expu, predvsem pa lahko organizirano odtečemo oz. se sprehodimo na sobotnem "Breakfast Run". Jaz bom imel s seboj TF in Slovensko zastavo. Predlagam, da vsi oblečemo kakšno majčko ali dres s slovenskimi napisi in simboli :))

Lp, Matjaž
Uporabniški avatar
 muc
#312320
MatjazV napisal/-a:Hoj,
glede na to, da nas bo letos v Berlinu teklo okoli 300 maratonk in maratoncev iz Slovenije, bi bilo dobro, da se dogovorimo, kje bo naš meeting point pred in po tekmi. Bi naredili tudi kakšno gasilsko fotko. Verjetno se bomo srečali že na expu, predvsem pa lahko organizirano odtečemo oz. se sprehodimo na sobotnem "Breakfast Run". Jaz bom imel s seboj TF in Slovensko zastavo. Predlagam, da vsi oblečemo kakšno majčko ali dres s slovenskimi napisi in simboli :))

Lp, Matjaž


Super ideja! :clap:
Upam, da se res srečamo že pred maratonom, ker potem..hmm?!..haha nikol ne veš v kakšnem stanju bom... :--
TF majčka bo kr ok...Slovenska zastava je pa itak vedno dobrodošla...see ya in Berlin! :wink:
#312334
MatjazV napisal/-a:Hoj,
glede na to, da nas bo letos v Berlinu teklo okoli 300 maratonk in maratoncev iz Slovenije, bi bilo dobro, da se dogovorimo, kje bo naš meeting point pred in po tekmi. Bi naredili tudi kakšno gasilsko fotko. Verjetno se bomo srečali že na expu, predvsem pa lahko organizirano odtečemo oz. se sprehodimo na sobotnem "Breakfast Run". Jaz bom imel s seboj TF in Slovensko zastavo. Predlagam, da vsi oblečemo kakšno majčko ali dres s slovenskimi napisi in simboli :))

Lp, Matjaž



Jaz imam v vsakem primeru namen teči v majici TF ali v majici Ljubljanskega maratona (če bo bolj hladno)! Sredi Berlina je pa že dobro dati vedeti, kam spadamo! :D
Na expu se množično ne bomo zbrali, ker bo vsak tam ob različnem času. Sobotni breakfast Run je dobra ideja. :clap:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA