Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#293877
Za vse zamudnike...

The 2013 BMW BERLIN MARATHON 2013 is sold out - almost



2.500 registration codes were not used during the registration period.
These start tickets will be open for pre-registration on Saturday, 17. November at 6 p.m. (CET).

There are 85 start tickets left for 60 Euros, 1.417 for 90 Euros and 998 for 110 Euros.

All pre-registered persons will receive a confirmation via email plus another email with a personal code in the week between 19th and 23rd of November. They can then complete their full registration (Paps test, any desired extras). This code will expire after November 30th.

1.000 charity start tickets left
After those 2.500 start tickets are gone, there are another 1.000 Charity start tickets left . These are available for 110€ plus a donation of 42,19 Euros for the RTL-Spendenmarathon, a charity for children in need.

There will be no pre-registration for these charity start tickets.

http://www.bmw-berlin-marathon.com/en/e ... -2013.html
#308662
Zdravo,

jaz imam plačano štartnino in letalsko karto, vendar se žal maratona ne bom mogel udeležiti...

Zanima me ali lahko komu predam štartnino?
Letalske karte verjetno ne morem prenesti na novo osebo.

Zavarovanj ni bilo.

Lp,
#308665
Karto lahko preneseš na drugo osebo, pozanimaj se v kateri izmed turističnih agencij kako se to uredi...
A mogoče lahko zaupaš ceno in datum za karto če jo imaš namen prodat?
LP
#308679
spitbox napisal/-a:
Zanima me ali lahko komu predam štartnino?
Letalske karte verjetno ne morem prenesti na novo osebo.


Vprašaj organizatorje berlinskega maratona.
Vprašaj tam, kjer si kupil karto.
Mi tukaj ne moremo vedeti, po kakšnih pogojih si jo kupil.
#308791
Od moje prjatlce brat se ne more zaradi zdravstvenih razlogov udeležiti Berlinskega maratona in prodaja štartnino, samo ne vem če se da spremeniti podatkov in bi mogoče moral teči na njegovo ime... če koga vseeno zanima naj javi... Cena za štartnino 50 eur... :)

Prodano :)
Nazadnje spremenil mrzli, dne 19 Avg 2013, 14:16, skupaj popravljeno 1 krat.
#308833
bor© napisal/-a:
matijas napisal/-a:Rad bi se udeležil berlinskega maratona. Ali mogoče kdo ve, kako bi prišel do štartnine oz. ali kdo prodajo svojo? Hvala za pomoč.


Poskusi pri agencijah na tej povezavi: http://www.bmw-berlin-marathon.com/en/service/tour-operators.html

Če cena ni pretirana, bi tudi jaz šel.


Mi gremo z busom, večja skupina, par odpovedi se je že nabralo ....

Dotični prodajajo, prenesti na drugo ime se štartnine ne da (če te ne moti teči pod drugim imenom, se javi na info@maratonc.si)
#311453
Joj.... pa tako sem si želel na moj prvi maraton v Berlin pa sem zamudil prijave, zdaj pa berem, da bi bila še opcija se udeležit, jaz pa sem se že prijavil na maraton v Grazu, ki je dva tedna pozneje.

Kaj še je vedno kako mesto fraj za Berlin?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA