Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 maca
#288868
Skoraj celo letošnje leto se tekači pogovarjamo o jubilejnem, 40. berlinskem maratonu in kar nekaj nas je že "javno" objavilo namero, da se ga udeležimo.

Ker so prve prijave najcenejše, je pomembno, da smo informirani o datumu oz. začetku prijav na maraton. Trenutno nimamo še uradnega termina, zato prosimo vse zainteresirane, da v to temo javijo datum odprtja prijav in link do spletne strani, ko bodo odkrili te podatke. Na ta način bi mnogim od nas omogočili cenejšo prijavo.

Odvisno od števila zainteresiranih pa se dogovarjamo tudi o organizaciji skupnega letalskega (cenejšega) prevoza in o (cenejših) prenočiščih. Tudi v tem primeru so dobrodošli prostovoljci s koristnimi vezami in poznanstvi ter kontaktnimi podatki.
#288899
Hoj,

tudi jaz sem kandidat za 40. Berlinski maraton. Podpiram idejo skupinskega potovanja s čarterskim poletom. Najprej nas čaka prijava v prvem valu, ko so prijavnine najcenejše. Glede na dosedanje pogovore med forumovkami in forumovci mislim, da glede številčnosti ne bo problem. To pa je tudi pogoj, da istržimo ugodno ceno za prevoz in namestitev.

Predlagam, da se vsi, ki načrtujemo ta tekaški izlet v Berlin čimprej preštejemo, da vsaj okvirno vidimo kako številčna bo udeležba.

Sicer pa sem v Berlinu že tekel l. 2009 in ga priporočam tako s turističnega kot maratonskega vidika.

Lp, Matjaž
#288900
Na spletni strani piše, da se prijave odprejo sredi oktobra. Tisti dve leti, ko smo bili v Berlinu je bilo res kakšnih 14 dni po maratonu. Je pa pomembno biti med prvimi zaradi cenejše prijave, ker so se tako ali tako do novega leta že zaprle. Torej s čakanjem nič ne profitiraš, lahko pa veliko izgubiš.

Kaj, če bi se v tekj temi malce prešteli, da vidimo, koliko nas dejansko bo.
Midva sva dva :D

Matjaž me je malo prehitel le pri objavi. Pisala sva pa zgleda istočasno :D
#288902
nana napisal/-a:Kaj, če bi se v tej temi malce prešteli, da vidimo, koliko nas dejansko bo.
Midva sva dva :D


Naj se ve. Jaz bom tudi zraven. Že zdavnaj sem si rekla, da bo Berlin 2013 moj prvi maraton, ma me je Dunaj malo prehitel in bom šla v Berlin lahko že čas popravljat :D
#288909
Štejemo se:
1. maca
2. matjažV
3. miciM
4. nana
5. Milenko
6. Cormi
7. Hojca
8. Mušnica
9. Tomaž 77
10. Jerneja, navijačica in fotoreporter
11. drMici
12. muc
13. Laufer
14. iztok p.
15. MojcaZ
16. IronDave9
17.-19. Vreme & Marjetka &
Nazadnje spremenil maca, dne 22 Sep 2012, 17:57, skupaj popravljeno 5 krat.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA