Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#312363
Če kdo koga pozna ali pa bi šel sam mu prodam štartnino za berlinski maraton po simbolični ceni, sam žal ne morem iti zaradi poškodbe.

Lp gorazd
#312366
cgorazd napisal/-a:Če kdo koga pozna ali pa bi šel sam mu prodam štartnino za berlinski maraton po simbolični ceni, sam žal ne morem iti zaradi poškodbe.

Če bereš njihovo pošto, bo letos nemogoče dvignit številko za koga drugega. Menjava imena pa (vsaj do sedaj) ni bila možna.
Pošlji zdravniško potrdilo in ti bodo del denarja vrnili. Ko sem to naredila pred leti, so zadržali cca 25 EUR.
Nazadnje spremenil nana, dne 05 Sep 2013, 17:30, skupaj popravljeno 1 krat.
#312822
nana napisal/-a:
cgorazd napisal/-a:Če kdo koga pozna ali pa bi šel sam mu prodam štartnino za berlinski maraton po simbolični ceni, sam žal ne morem iti zaradi poškodbe.

Če bereš njihovo pošto, bo letos nemogoče dvignit številko za koga drugega. Menjava imena pa (vsaj do sedaj) ni bila možna.
Pošlji zdravniško potrdilo in ti bodo del denarja vrnili. Ko sem to naredila pred leti, so zadržali cca 25 EUR.


Tudi te opcije ni več. Nobenih vračil, nobenih menjav, pika.

Če ne greš, ti naslednje leto priznajo 30€ popusta pri novi prijavi, to je vse. Pa še to ne vem, če bo ostalo za 2014, ko bo itak žreb.
#312837
Rollback napisal/-a:
nana napisal/-a:
cgorazd napisal/-a:Če kdo koga pozna ali pa bi šel sam mu prodam štartnino za berlinski maraton po simbolični ceni, sam žal ne morem iti zaradi poškodbe.

Če bereš njihovo pošto, bo letos nemogoče dvignit številko za koga drugega. Menjava imena pa (vsaj do sedaj) ni bila možna.
Pošlji zdravniško potrdilo in ti bodo del denarja vrnili. Ko sem to naredila pred leti, so zadržali cca 25 EUR.


Tudi te opcije ni več. Nobenih vračil, nobenih menjav, pika.

Če ne greš, ti naslednje leto priznajo 30€ popusta pri novi prijavi, to je vse. Pa še to ne vem, če bo ostalo za 2014, ko bo itak žreb.



Jaz sem še vedno pripravljen odstopiti štartnino popolnoma brezplačno.
Sam žal ne morem iti in tudi drugo leto kot vse kaže ne bom mogel. Tako da je bolje. da gre morda kdo drug namesto mene, da ne gre štartnina v nič.

Lp gorazd
#312841
cgorazd napisal/-a: Jaz sem še vedno pripravljen odstopiti štartnino popolnoma brezplačno.
Sam žal ne morem iti in tudi drugo leto kot vse kaže ne bom mogel. Tako da je bolje. da gre morda kdo drug namesto mene, da ne gre štartnina v nič.

Jaz ne verjamem, da bo tisti, ki bo vzel tvojo štartnino, lahko dvignil tvojo številko.
#312843
nana napisal/-a:
cgorazd napisal/-a: Jaz sem še vedno pripravljen odstopiti štartnino popolnoma brezplačno.
Sam žal ne morem iti in tudi drugo leto kot vse kaže ne bom mogel. Tako da je bolje. da gre morda kdo drug namesto mene, da ne gre štartnina v nič.

Jaz ne verjamem, da bo tisti, ki bo vzel tvojo štartnino, lahko dvignil tvojo številko.


Mislim da z mojimi dokumenti lahko to naredi.
#312857
cgorazd napisal/-a:
nana napisal/-a:
cgorazd napisal/-a: Jaz sem še vedno pripravljen odstopiti štartnino popolnoma brezplačno.
Sam žal ne morem iti in tudi drugo leto kot vse kaže ne bom mogel. Tako da je bolje. da gre morda kdo drug namesto mene, da ne gre štartnina v nič.

Jaz ne verjamem, da bo tisti, ki bo vzel tvojo štartnino, lahko dvignil tvojo številko.


Mislim da z mojimi dokumenti lahko to naredi.


Ja, to bi se dalo, če ti bo vsaj malo podoben in seveda istega spola :D
#313218
še ena novica...

Sprejem na veleposlaništvu pred 40. Berlinskim maratonom

40. Berlinskega maratona se tudi letos udeležuje veliko število Slovenk in Slovencev. Veleposlaništvo vabi slovenske takačice in tekače, ki se udeležujete 40. Berlinskega maratona, na sprejem, v petek 27. septembra ob 15.30 v prostorih veleposlaništva na naslovu Hausvogteiplatz 3-4, 10117 Berlin.

Vljudno vas prosimo, da svojo udeležbo potrdite na e-naslov vbn@gov.si. V naslednjih dneh pa vam želimo uspešne priprave na berlinski tek.

http://berlin.embassy.si/index.php?id=9 ... 3218a3f0fc
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA