Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#300624
Prijetno vzpenjanje in spuščanje. Vreme, da posluži. Teren je ta pravi. Teren upam, da se bo posušil do sobote, da bo korak trden. Če pa bo kakšen zdrs, da bo padec takšen zdravilen za stretching in da si Šmarna gora zapomni tekačico/tekača kot prijetno pogladitev nanjenih drevesnih koreninah in potkah. Zavidam nočni del, ko si boste z lučkami svetili. Verjetno bo takrat zanimivo gledate sprevod kje malo dlje kako se bodo prižigale in ugašale lučke. Veliko osebnega fokusa in smeha.
#300646
Ogled naše "gore" je uspel...situacija je sledeča, da je pot suha...ups... :oops: ...hotel sem napisati kopna... :lol: :lol: ...suha pa bo kdaj drugič...to soboto sigurno ne... :lol: :lol:
Blata je torej kar nekaj, vendar kaj je to proti energiji, ki bo na "gori" ...ga ni blata, ki ga ne bi zmogli...hehehehehehe ...

Vsekakor pa previdnost, še posebeno pri spustih ne bo odveč, kajti blato, korenine, skale ravno niso najboljša kombinacija...in tukaj se lahko le podpišem pod yogo-tove besede:
yogo napisal/-a:Navsezadnje pa je to druženje, ne tekma in to imejmo v mislih predvsem na spustih :D


In še nekaj tehnikalij in navodil, saj je samo še en dan in nekaj ur....potem pa AKCIJA... :D :D

1. Pridite pravočasno na štart...vsaj 45 minut prej!!! Tako imate/imamo dovolj časa da v miru prevzamete številko z imenom in morda še kaj... :wink:
In ko prispete pravočasno :mrgreen: , dvignete številko pri Andreji-kepici. Povejte svojo številko pod katero ste na seznamu prijavljenih za druženje. Saj nekaj vas pozna vse pa tudi ne. :mrgreen:

2. Štartamo točno ob 2.00. Nič prej in nič kasneje. Zamudnikov žal ne čakamo. :mrgreen:

3.Prvi vzpon je tako kot do sedaj skupinsko-ogrevalni. Na vrh prispemo torej več ali manj en za drugim. Pogled na kačo lučk je fantastičen... :D

5. V zvezke oziroma seznam vpisujete ČITLJIVO uro vzpona.

6. Sicer bo spodaj manjša okrepčevalnica, vendar imejte s seboj tiste zadeve, ki vam najbolje odgovarjajo. Nekaj sladkih in slanih stvari ter sadja bo vendar žal ne v neomejenih količinah...torej dokler bo-bo. :mrgreen:

7. Glede na to, da je Šmarna gora "božja" pot za marsikaterega, je zato v "normalnih" urah pričakovati več obiskovalcev tako, da prosim za potrpežljivost...pot ni samo naša. :mrgreen:

In ne pozabite bistvo vsega je veselo druženje na Šmarni gori...juhuhuhuhuhuhu Šmarna gora, mi smo tu... :D :D

Se vidimo "pri štengah"... :D :D


In ne pozabite na lučko.


Kako do zbornega mesta:
Slika
#300669
Še čist mal pa se bo začel...juhuhu žur do popoldanskih ur! :laola

Avi & Kepica upam, da se bosta kljub vsem pripravam, ki jih imata z organizacijo, odpočila vsaj za kakšno urco, dve pred štartom in velika hvala že sedaj!!! :clap:

See yaaaa...ne glede na vreme...smeha in dobre volje ne bo manjkal! :wink:
#300672
muc napisal/-a:Še čist mal pa se bo začel...juhuhu žur do popoldanskih ur! :laola

Avi & Kepica upam, da se bosta kljub vsem pripravam, ki jih imata z organizacijo, odpočila vsaj za kakšno urco, dve pred štartom in velika hvala že sedaj!!! :clap:

See yaaaa...ne glede na vreme...smeha in dobre volje ne bo manjkal! :wink:


yesssssssssss.......itak smeh in dobra volja je najbolja....yessssss :D :D :D :laola

Počivali-spali bomo pa naslednji teden... :lol: :lol: :lol:
#300683
Obveščam, da me ne pričakovati ob 2.00.
Letos so me napadli sinusi, v boj sem se podala z antibiotiki ampak je bitka še v polnem zagonu :--( , tako da pridem le na simboličen vzpon ali dva.
Fajn ga žgite :laola
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA