Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 AVI
#300065
Slika

Če smo se že nekajkrat imeli super na Šmarni gori in tudi vreme nam bo morda "le" naklonjeno ni razloga, da druženja ne ponovimo... :D :D

Stvari ostajajo več ali manj enake kot prejšnja leta...

12 ur Rekorda Šmarne gore 2013

:arrow: štart v soboto 9.3.2013 ob 2.uri zjutraj »pri štengah« (A zakaj taka ura? Da gremo lahko prej na »pir« in smo prej »fraj«.) :lol:
:arrow: zvezek za vpisovnje časov bo na štartu »pri štengah«, ter na vrhu Šmarne gore na klopi pred vhodom v gostilno Ledinek. Prosim pišite čitljivo ime (vzdevek) in čas v zvezek.
:arrow: pot je znana, in kakor izhaja iz imena Rekord Šmarne gore...torej "čez korenine" in še opozorilo oziroma prošnja, da »do spoštovanja narave uporabljamo zgolj markirano pot »čez korenine« - brez kakšnih "vratolomnih" bližnjic.
:arrow: zaključek pa po 12 urah ob 14.00 na vrhu na zasluženem pirčku...
:arrow: spodaj bo na voljo manjša okrepčevalnica »pri štengah«, kjer bo na voljo (seveda dokler ne bo zmanjkalo): čaj, napolitanke, čokolada, banane, pomaranče in še kaj :D … drugače pa za posebne želje najbolje, da si vsak prinese tisto kar mu najbolj odgovarja. :wink:
:arrow: tudi zgoraj bo mogoče s "štartno številko" kakšen čajček dobiti vendar seveda, ko se bo odprla gostilna Ledinek.
:arrow: vsi ki se nameravate udeležiti druženja na Šmarni gori prosim, da se zaradi lažje organizacije »pofočkate« v tej temi. Vsi, ki boste napovedali prihod in se boste ob 2. uri »narisali na štartu« boste dobili štartne številke s katerimi se boste "legitimirali" na vrhu Šmarne gore in tako dobili čajček. :D

Rok za prijavo: sicer neobvezen ampak zaradi izdelave številk bi prosil vse, ki razmišljate o druženju na Šmarni gori, da se čimprej oziroma najkasneje do srede 6.3. do 23. ure tukajle "pofočkate"...seveda se je mogoče "pofočkati" tudi kasneje, ampak na teh številkah žal ne bo imena-vzdevka... :wink:
in
Obvezna oprema: nasmeh, dobra volja in pozitivna energija (v kolikor kakšnega dela od obvezne opreme nimate, vam le-tega na druženju vsekakor priskrbimo - preverjeno... :lol:


Tako, to je to… za enkrat… :D

Družili in veselili se bomo:
1. AVI
2. kepica
3. Sukar
4. PeterM
5. IrenaM
6. mušnica
7. Loni
8. maca
9. vrtnica23
10. muc
11. jernej555
12. Scooby
13. IZY
14. Ivč
15. _katja_
16. bojanm
17. IvanŠ
18. ursad
19. andrejl
20. ANDREJ
21. semjul
22. MAKALU
23. Tomaž 77
24. Majerle
25. MarijaT
26. Yogo
27. Žiga
28. Luka
29. TONEK
30. DavidP
31. ErvinK
32. še1PR
33. Maryet
34. Srečo
35. Renee
36. Dule
37. ZdravkoC
38. MančaPomaranča
39. uki
40. daša
41. Meža Stane
42. PRELI
43. milk
44. Tadej
45. Timi
46. zvone
47. ljasportiva
48. rozinadozi
49. kizo666
50. šumadinac
51. Forrest
52. hoja
53. Štefan
54. Aleksej
55. Jana
57. Cveto
58. Andraž
59. Matej2
60. Martinko
61. jkarmen
62. Slogar
63. JEŽ
64. JEŽKA
65. Ninaa
66. Mitko
67. Matej
68. 2810
69. Alenovski
70. Deniz
71. Klas
72. Neža
73. Miran
74. Blaž Urbanija
75. ROK





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Predhodno sporočilo:
Tudi v letošnjem letu bo druženje na Šmarni gori.

Ker pa smo dobili kar pošteno pošiljko snega in ker so razmere na trasi s tem malo bolj “divje” bomo še majčkeno počakali, da ga mati narava vzame nazaj. :D

Prva opcija izvedbe druženja je drugi vikend v marcu, vse pa je seveda odvisno od vremena. :D

http://www.davidkadunc.si/12-ur-rekorda-smarne-gore/


Se nadaljuje…
#300071
Želel bi se poskusiti in pridružiti na tem tradicionalnem vzdržljivostnem dogodku.
Če si plana weekend pohodov po okoliških hribih in cestah ne bom znal prilagoditi veliko energije in prijetnih trenutkov Šmarnogorskih trasi vseh 12 ur ne glede kakšne bodo razmere. Prepričan sem, da jih boste naredili prijetne in zabavne ne glede ali bo blato ali sneg ali plundra.
#300086
Scooby napisal/-a:Po eni strani sem mal razočaran, ker sem se psihično že pripravljal na ta vikend


Ja, jaz žal tudi. Meni bi tale vikend ustrezal. Naslednji pač ne.

Torej lahko zdaj držim pesti za slabo vreme, da se prestavi še za en vikend. 8)
#300103
andrejl napisal/-a:
Scooby napisal/-a:Po eni strani sem mal razočaran, ker sem se psihično že pripravljal na ta vikend


Ja, jaz žal tudi. Meni bi tale vikend ustrezal. Naslednji pač ne.

Torej lahko zdaj držim pesti za slabo vreme, da se prestavi še za en vikend. 8)

Joj Andrej samo tega ne :cry: Naslednji tudi meni ne paše preveč, ampak če se vse poklopi ravno čez 14 dni bom pa res neutolažljivo žalostna, ker boste brez mene dirkali gor in dol :--( :--( No ja, spet čakanje....
#300109
Vem, da je s temi termini res pravi "križ" :lol: :lol: ...in nikoli ne bo vsem ustrezal...če pa k temu prištejemo še vremenski faktor....ja, potem smo pa tam... :lol: :lol: ... žal oziroma na srečo je to ena tistih zadev, ki niso "v vsakem vremenu", tako da...

Vse kar lahko trenutno rečem je, da BO... :lol: :D :lol:
#300129
vrtnica23 napisal/-a:Joj Andrej samo tega ne :cry: Naslednji tudi meni ne paše preveč, ampak če se vse poklopi ravno čez 14 dni bom pa res neutolažljivo žalostna, ker boste brez mene dirkali gor in dol :--( :--( No ja, spet čakanje....


Bova vsak zase pesti držala. Jaz imam v Kokoš trail naslednjo nedeljo. Temu bi s težko odpovedal. Lahko bi šel sicer na oboje, ampak bo težka :oops:

Živi bili, pa videli...
Nazadnje spremenil andrejl, dne 05 Mar 2013, 09:20, skupaj popravljeno 1 krat.
#300130
Bila danes na ogledu trase, ni prav fajn, dež je razmočil steptani sneg, ponekod je gladko ko na ledu, ponekod čofta :--( . Z derezami sem pred enim tednom šibala tudi dol, tokrat ni šlo več tako lepo, izpod snega so pogledali kamni, pa korenine in za divjanje ni najbolj ok :( .
Drsi ko strela.

Po svoje mi kar odgovarja prestavitev za en teden, bom pač oddelala kak krog na Bledu, pa v nedeljo polovičko v Gorici.

In ja, če ni bilo dobro razumljeno-pridem na "Rekord Šmarne gore" tudi jaz, prvič, torej bom postavila rekord :clap:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA