Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#300879
AVI napisal/-a:Samo na brzino - za enkrat....kot vroče žemljice, so tukaj še rezultati...

http://www.davidkadunc.si/12-ur-rekorda-smarne-gore/

Nekaterih zapisov enostavno ni bilo moč dešifrirati, možne so seveda tudi kakšne tipkarske napake tako, da le sporočite in zadeve zrihtamo, ko se šika... :D :D

Malo daljše poročilce o vtisih in vsemu kar se je na "Gori" dogajalo pa v nadaljevanju...

Sedaj bi bil že čas, da grem spat...hehehehe :lol: :lol: :D

!!!Nekaj številk je zgleda odnesel "tiskarski škrat" tako, da se nekateri "še" ne najdete na seznamu, ampak se bo tudi to uredilo tekom dneva. :D


Ta post mora biti na vrhu strani :clap: :clap:
#300883
Moj kratek povzetek sobotnega dogajanja temelji predvsem na zelo fajn organizaciji dogodka... :clap: Avi-ja in Kepice :clap: in pa seveda fajn družbe dobrovoljnih obrazov.
Kar se tiče vrhunsko pripravljene trase sem brez komentarja :) sem pa zadovoljen da ta blat vseh 11 vzponov in spustov ni končal višje od kolen v kombinaciji s kakšno poškodbo.
Čeprav sem imel plan zaradi obveznosti vztrajati do 8h zjutraj,sem potegnil do 10h in se nato kar s težkim srcem poslovil...no ja pa drugo leto spet...

še enkrat kapo dol organizaciji dogodka :cast1: ,vsekakor se še vidmo

AHA, pa upam da tisti tiskarski škrat najde še moje rezultate :)

no pa pozdrav vsem...

D
#300885
:arrow: še enkrat: vsa čast vsem :laola
:arrow: Mariji vse najboljše za rojstni dan :toast:

:arrow: Vprašanje za Avija in Andrejo: Glede na to, da sta zadovoljila okoli 80 duš, jih nasitila z vsem mogočim, jih nagradila, jim za to zadovoljstvo nič zaračunala... se mi hote poraja retorično vprašanje, le kako sta vse to zmogla? :?: Glede na to, da je ničkoliko prireditev z mastno štartnino in veliko manj vsega v minusu :?:
:arrow: Z dobro voljo in veliko pozitivne energije je tudi to mogoče, vem, vem. :clap: :cast1:
Nazadnje spremenil zz topka, dne 11 Mar 2013, 15:28, skupaj popravljeno 1 krat.
#300888
Občudujem Avija in Andrejo, da sta imela toliko volje in energije, da sta vse skupaj organizirala na tako visoki ravni. :clap:

In da jima je uspelo v teh razmerah (blato povsod) toliko ljudi prepričati, da gredo na Šmarno goro. Ne samo enkrat, ampak večkrat. :shock:

Po pravici povedano, pa teh, ki so se vzpenjali, ne razumem. Sama sem šla gor enkrat - pa mi je bilo tudi to čisto preveč. Preveč blata, samo blato, blato, blato.
Nazadnje spremenil spela*, dne 11 Mar 2013, 12:13, skupaj popravljeno 1 krat.
#300890
Čestitke Avi,Andreja za vse skupaj,ves trud.
Za vzgled,kaj se da narediti z dobro voljo.
Čestitke tudi vsem za vse vzpone.
Jaz sem bil samo na prvem ob drugi uri.
Tako pač je trenutno,gremo naprej.
Bilo je veliko nasmejanih(vsi),to je tisto kar šteje
#300899
Hojla! :D

Bil sem prvič na tej prireditvi in bil že kar pri prevzemu štartne številke prijetno presenečen, saj je bilo brez štartnine, v vrečki pa še presenečenje, sploh kapa in majica, in to ne navadna, ampak oboje športno :o :D ...tolk fajn še na večini plačljivih tekmah ne dobiš :D ...potem okrepčevalnica, polno založena vseskozi s pestro izbiro :D...v glavnem noro super :laola ...Avi-ja in Kepico bi oba pohvalu za tole super prireditev :clap: :clap: :clap: ..to je bila res ena posebna dogodivščina :laola ..z vami se še nisem družil in sem vesel da sem spoznal nekaj novih ljudi, takšnih ki bolje razumejo, da se tolikokrat vzpenjamo na isti hrib... :lol:

Sem pa tudi sam pripravil nekaj presenečenja v jutranjih urah, ko se je zdanilo :D...že tako pestro okrepčevalnico sem dopolnil s tremi vrstami napitkov: BLUE, RED, PINK...sam jim pravim kar "trail nectar" :D , saj imam zelo dobre izkušnje s temi napitki na takih in podobnih podvigih in zato sem nekoliko delil z vami, da tudi sami poskusite :laola ..seveda ni bilo dovolj čisto za vse, a upam da je tistim, ki so probali koristilo :) ..vesel bi bil tudi kakšnega mnenja :D ...drugače sem pa tudi s te strani vesel, da sem vsaj delček tudi sam prispeval za vas pri tej prireditvi, ki mi je toliko dala in je ne bom pozabil... :laola

Res najlepša hvala Avi-ju, Kepici in vsem obrazom, ki so podal vzpodbudne besede in smo se vseskozi srečeval.. :D :laola

Naslednje leto pa prinesem palce s sabo... :lol: :lol: :lol:
#300900
Pri mojih časih je pri tretjem vzponu in spustu napaka. Da nebi kdo mislil, da sem res sposoben prti v 13' na vrh Šmarne gore! Vzponu je potrebno dodati 5', pri spustu pa teh 5' odšteti, se pravi da je bilo oboje približno 18'.
#300952
Deniz napisal/-a:...
AHA, pa upam da tisti tiskarski škrat najde še moje rezultate :)
...

Škratek jih je našel in "updejtal" rezultate... :D ...če pa je še kje kakšna napakica, ga pa le pocukajte za rokav... :lol: :D

Vsa poročilca, foto, video in drug material pa je zbran oziroma se še zbira na:
http://www.davidkadunc.si/12-ur-rekorda-smarne-gore/

Drugače pa zaenkrat lahko rečem le, bilo je fenomenalno - in res velika zahvala vsem, da ste prispevali vso pozitivno energijo na Šmarni gori in s tem svoj kamenček v mozaiku. :D Hkrati tudi čestitke vsakemu posebej za čisto vsak vzpon....kajti v teh razmerah prav noben ni bil "lahek". :D BRAVO!!! :clap:

Ob prebiranju poročilc sva pa itak brez besed, s cmokom v grlu in orosenimi očmi... :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA