Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#300759
Danes sem veliko mislil na vas.
Najperej zjutraj, ko sem se odmikal od Boča, ki je za mojim hrbtom zastiral sonce na vzhodu, premikajoč se proti temi in sivini in celo megli na zahodu. Zgoraj nad avtocestnimi tuneli so se mešale zračne mase. Pomislil koliko od tega vas je že ujelo.

Drugič pa vas imel v mislih spuščajoč se po blatu med drevesnimi koreninami pos strmi stezi iz Koniške gore v Sl. Konjice. Vem, da je na Šmarni gori to še posebej izziv zaradi podrsavanja pri večji hitrosti, ki verjamem se v taki množici ni mogoče izogniti kot skušnjavi.


Želim vsem prijetno regeneracijo in pridobljena oksigenacija telesa, da bo napolnila in uredila adrenalne hormonske žleze ter veliko prostega zraka, ko boste sevali v prihodnjem tednu pozitivnost v delovnih okoljih iz 12 urnega hlastanja svežine in usmerjenosti v telesno, zemeljsko in strastno.
#300777
Avi in Andreja, vse pohvale za organizacijo in trud! :clap: Že prve ure od štarta je bilo fenomenalno vzdušje! Verjamem, da se je po mojem odhodu samo še stopnjevalo.

Moj današnji izkupiček so 4 vzponi. Po tednu počitka sem sicer potihem upal, da bo noga vzdržala ampak sem že na prvem vzponu začutil, da še ni ok. Tako da mi gledanje sončnega vzhoda s Šmarne ostane za naslednje leto. :D

Čestitke vsem za dosežene rezultate! :clap: :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA