Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#300778
Če kaj, potem je potrebno na prvem mestu pohvalit res odlično organizacijo Avija in Kepice. Za vse je bilo poskrbljeno in to boljše kot na plačljivih tekmah.
V drugem planu pa moje poročilce. Teren je bil res blaten. Več dreka na enem kupu in da se drsaš po njem :lol: tega res ni nikjer. V dopoldanskem soncu sem lahko občudoval par sprehajalcev z belimi teniskami, ki so se znašli sredi packarije.
Ekipa športnikov je bila fantastična. Aviju kapo dol, ravnotako Maryeti :clap: :clap: Izreden borec je pa Ivan Šaus, pravi poskočni dečko. Pa Muc je zamenjal ravninski asfalt za blatno drsalnico in ostali pubeci. Neverjetne pa tudi neustavljiva dekleta Manča Pomaranča, Hoja, MarijaT, Ursula ...
Meni je šlo v drugi polovici dokaj dobro. Lahko sem se premikal, čeprav me peta že drugo leto ustavlja. Uspelo mi je gibanje vseh 12 ur. Moram biti zadovoljen.
Čestitke vsem udeležencem, sploh pa 12 urnikom.
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 11 Mar 2013, 00:28, skupaj popravljeno 1 krat.
#300781
Andreja in David!

Hvala za ta res izjemen in nepononovljiv dan v letu!

:laola :laola

Hvala tudi vsem ostalim za prijetno druženje.

:laola :laola

Čestitke pa "zmagovalcem" ( David, Marjeta...) čeprav sem prepričan, da smo se včeraj, po 12-tih urah vsi počutili kot "zmagovalci" te izjemen prireditve.

:laola :laola

Kdo ni prišel, mu je lahko žal.

Lep pozdrav vsem! zvone
#300784
Najprej Davidu in Andreji kapo dol za organizacijo :laola

12 urno druženje je bilo pa super. Blatno in dobrovoljno :D Hvala Martinu za stalno družbo - sva imela veliko časa za pogovor :D, pa sasi za spremljavo na zadnjem vzponu in seveda vsem nasmejanim obrazom, ki so mi dajali motivacijo vsak vzpon znova in znova: ursad, PeterM, Avi, kepica, Zvone, Marija,,...vsi fantje in punce super ste bili :D oz. smo bili :D :D

Drugo leto se pa spet vidimo :)
#300785
Vauuuuuuuuuu, Avi in kepica čestitke za odlično organizacijo, vse štimalo u nulo, okrepčevalnica založena boljše kot police pri najboljšemu sosedu. :laola

All Inclusive ponudba je vključevala tudi obilno količino blata, menda letos Franci Kek seli Rock Otočec v Ljubljano.... moj predlog za lokacijo je Šmarna, idealna lokacija za blatno kopel in brezplačni blatni tobogani... :--

Še malo o mojih vzponih, začel sem ob 2h in do 6h naredil 5 vzponov, že v tretjem sva se s kolenom pri spustih začela kregati :argue: , ker je vedno bolj težil in cvilil, sem ga imel po petem spustu dovoj in ga odpeljal domov. :evil:

Kljub težavam sem zelo zadovoljen z druženjem na Šmarni gori, čestitke vsem za rekorde in za vsak posamezen vzpon, bilo je enkratno. :laola

Družba se vidimo drugo leto! :laola

LP Tomaž
#300790
Kot prvo en veli HVALA Andreji in Davidu za odlično organizacijo :laola
Še enkrat čestitke vsem, ki smo uživali vsak zase ali v prijetni družbi, posebej seveda najboljšim, dobri smo bili vsi :laola
Prvič na Šmarni gori,upam, da ne zadnjič na 12 ur Šmarne gore, zastavljen cilj presežen,
lepi spomini, noge se danes nič ne pritožujejo, kaj hočeš še lepšega...

Lp
#300793
Avi & kepica najprej,vama obema, res en največji HVALA LEPA za najboljšo organizacijo!!!
Vse poštimano u nulo, miza založena z samimi dobrotami, topel čaj,...na koncu razglasitev in podelitev super nagrad...vmes pa še Avi-jevih 22 vzponov :shock: !!! :laola
Tud z kepico sva se kar velikokrat srečala na poti in to še v vlogi fotoreportke...kapo dol! :clap:
Toliko dobre in pozitivne energije pa res ne doživiš skoraj nikjer pa čeprav smo se kopali v blatni kopeli :lol: ...zato že sedaj hvala lepa vsem, ki smo se včeraj 12 ur srečevali na poti gor in dol za nasmehe, spodbude, pozitivno energijo,..super ste! :clap:
Vse skupaj se je začelo točno ob 2:00, prvi vzpon v koloni in res je lepo videt lučke v sprevodu proti vrhu...prvih par krogov sem še malo gledal pod noge, da ja ne bi čofotal po največjem blatu ampak bolj je šlo proti koncu, bolj je pasala mehka podlaga :lol:
Prvi krogi so minevali kar hitro v družbi z Sukarjem, Šumadincem, Alenom,...počasi se je začenjalo daniti in res ni lepšega kot opazovati sončni vzhod, kar je pa pomenilo, da lahko počasi ugasnemo lučke in da številke dobijo tudi svoje obraze. :D
Nekje na polovici so se ostali trije soborci odločili za krajši postanek, meni je pa ravno takrat nekak "zalaufal" in ne vem od kje mi je dva, tri kroge res "letel"...do manjše krizice, kjer sem pa sprobal verjetno vse, kar je bilo na okrepčevalnici..probat ni greh :lol: ...na koncu še dve, tri palačinke z nutelo in veselo v hrib...počakat da nutela zagrabi in že smo nazaj juhuhu še bo veselo...spet nazaj v svoj ritem in tako vse do konca, ko pobašem še svoj ruzak za zadnji vzpon okrog enih popoldne proti "cilju"...na vrhu pa neverjetno veselje, zadovoljstvo...zmago nad samim seboj! :wink:
Hmmm kaj sploh še dodati?!...če bi mi nekdo rekel pred začetkom, da sem sposoben narediti tolk vzponov bi se mu verjetno samo orng nasmejal in si mislil svoje tako da...nikoli ne reci nikoli! :lol:

Hvala lepa še enkrat vsem za najboljšo organizacijo, super druženje, odlično vzdušje, nasmejane obraze,...vse dobrote na okrepčevalnici, fotke, filmčke,...in seveda čestitke vsem ne glede na število vzponov...vsi smo zmagovalci!!! :laola

p.s.
Vsem želim dobro regeneracijo in današnji deževni dan je kot nalašč za nedeljski počitek..kdaj pa tudi dež paše! :wink:
#300798
Žal zaradi službe nisem mogel ostati do konca. Vzpenjanje mi je šlo precej dobro in ker sem bil tako hiter, sem namesto planiranih 5 vzponov opravil 6 vzponov. Lanskoletni čas petih vzponov, ki sem ga dosegel v poletnem času, v optimalnih razmerah in se mi je zdel dober, sem tokrat izboljšal za 8' 10''! Drugo leto bom, še posebno, če bodo razmere ugodnejše, štartal kako uro prej in vztrajal do konca. Moj cilj bo 2x 5, se pravi deset vzponov.
#300803
Avi in Kepica, :clap: :clap: :clap: hvala za odlično organizacijo, dejansko je bilo vse, kar smo rabili. Se mi zdi, da več sploh tekači ne potrebujemo. Še nakrat hvala, carja sta.

Čestitke vsem udeležencem, zmagovalci smo pa bili vsi, vsak po svojih sposobnostih pač.
In hvala za družbo vsem, ki smo se bolj ali manj intenzivno srečevali in klepetali med potjo.

Nisem se oglasila že včeraj, čeprav bi se zvečer že našel čas, sem hotela predelati, prespati tole mojo izkušnjo. Sem brez besed. V preteklih tednih sem malo potrenirala na trasi in opravila dva treninga s po tremi vzponi. Pa se mi je zdelo, da sem boga cukala za brado, bila sem neskončno ponosna nase.

Včeraj pa, preprosto noro, oddelala polnih 12 ur, naredila pa reci in piši 10 vzponov. Saj ne morem verjeti. In danes, po prespani noči, lahko napišem le to, da me ne boli nič (ahilovo občasno le začutim, da jo imam), telo je nekoliko okorno, togo, malo lenobno, ampak popolnoma nobenega musklfibra. Sem sloh res naredila 10 vzponov?

Načrt je bil mnogo, mnogo skromnejši, 4 vzponi ob predpostavki točnosti vremenske napovedi (dež že ponoči), predvsem pa druženje. Da bom tacala sama, sem itak vedela, jih je v hribu bolj malo takih polžev kot sem jaz.

Doživetje prvih ur-vrhunsko, od zadaj sem gledala kačo naglavnih lučk, ki so jo naredili hitrejši tekači. Lučke v dolini, prekrasna Slovenija v nočni razsvetljavi. Potem pa še sončni vzhod - te barve sem doživljala še posebej čustveno.

Tako so se počasi nizali vzponi, moj rekordni četrti, pa peti, pobožni šesti, in ko sem že razmišljala, da sem svoj cilj dosegla, so se mišice v šestem vzponu sprostile, kot bi izginila vsaka utrujenost, kot bi šla prvič. Saj to ni res. Pa so načrti začeli rasti in je v mislih padla odločitev - 8 vzponov, pa konec debate. Po sedmem je kapučin sedel kot ata na mamo, hvala Makalu. Pa sem jo pičila dol v osvajanje osmega vzpona. Pa me je še kar gnalo, nekaj znanih fac mi ni dalo mira, da sem konec tekme odlagala na vsakokratni obisk spodnje postojanke.

Pred začetkom devetega vzpona me je "napadel" šumadinac in me do kraja razdražil z navijanjem, da naredim tudi desetega. Nisem se pustila prav predolgo prepričevati, sem ga oddelala. Brez problema. In bi lahko še enajastega, če bi imela več časa do limita.

Moji minimalistični copatki /Terraplana NeoTrail/ imajo ravno dovolj profila, da so mi omogočali kolikor možno stabilno stopanje, blato je hitro naredilo zaščitno plast na copatu, tako da niti noge niso bile mokre. Super.

Zaključka prireditve se pa žal nisem več mogla udeležiti, kaj čmo, so imeli otroci prednost, z mlajšo je bilo potrebno popraznovati rojstni dan.
#300804
Še moj Raport,glede same prireditve in org. ,so včasih rekli SEDI PET. Osebno moja razmišljanj-a kapo dol vse deklicam ki so se spopadle z izzivom ,za fante pa tak nimam besed .Moj cilj pred tekmo dosežen in ko že greš z tem razmišlja njem na tekmo , ter ko prideš do cilja je to to in iščeš samo izgovore.Res je pa da Da je trenutno to moj Maximum. za drugo leto novi cilji in pa obvezno očala kajti do zore je spust bil kar tako tako. Še to sem se pa danes prijavil na 6.ur Kališča tako da vas bo super ponovno srečati in tam na koncu spit kakšno kavo ki nam je po tolikšnih srečanjih pripadala.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA