Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 jozafat
#345909
kot je že mikha napisal
je v soboto po kosilu zanimiv tek po bojišču
1.svetovne vojne.
Ob 100.letnici morije nam bo Sabotin šepetal :cry:
Uporabniški avatar
 zz topka
#346494
Še jajčka pofarbamo Slika, potičko spečemoSlika, požegnamo, popapcamo in že bo treba na Gradiški gorski tek, mimo mojga bivšega.(klikni na fotko, da se ti odpre cela pot (to je samo za tiste, ki ne znajo...še) :D )

Tudi letos bova jast in moj ZZ častila.... saj že veste, kaj, aneda? :D

Razpis in vse o teku: http://td-burja.com/
Priponke
kavnica.jpg
kavnica.jpg (156.76 KiB) Pogledano 11255 krat
 edo-brko
#346507
Lp!

ZZ,tisto v oklepaju je bilo mišljeno konkretno za nekoga, a ne!? Ma dobro, je prov da se pomaga tistmu ki (še) ne zna, zato bi bilo dobro če napišete kam naj kliknem, da pridem nazaj v dolino, da se ne zgubim kot nekateri enkrat nazaj na Sabotinu!

Ma ne se jezit, sem se le hecal! Čisto zares! Žal me tudi letos ne bo. Že dolgo let si želim spet odlaufat ta tek pa nekako ne znese. Že dolgo,dolgo let nazaj sem odtekel ta tek.Bilo je lepo, upam da še kdaj v bližnji prihodnosti. Je zdajšnja proga kaj spremenjena (po fotografiji) od takratne.
Uporabniški avatar
 zz topka
#346510
Ja, Edo, škoda... :--(

Pot je malo spremenjena in sicer, če pogledaš fotko ( zdaj že znaš :lol: ), je bil včasih cilj tam, kjer piše Lipe, v tistem trikotnem križišču. Zdaj pa jo na zadnjem odseku mahnemo direkt -navpično na Škavnico, kjer se odprejo prekrasni pogledi na Vipavsko dolino. Je pa dolžina ostala enaka, le višincev je več... zaradi unga: direkt-navpično :D
Kolk je izi razlagat, kje je kaj, če veš, kje je kaj. :lol:
 mikha
#346517
In koliko je vec visinskih? Ce imam prav v spominu je bilo lani na tem odseku malo bolj spolzko? Al sem zamenjal z opisom kaksne druge tekme?
A bodo hlebcki? :D
 edo-brko
#346521
Lp!

Se mi je zdelo, da bo tako. Ko sem videl sliko mi nekaj ni štimalo. Ko smo takrat laufali smo v zadnjem delu zavili precej desno v notranjost proti Nanosu in tam kjer je bil cilj ni bilo nikakršnega lepega razgleda nad vipavsko dolino. Nekje na kolovozni poti (križišču) sredi hoste.
Glede na to je nova trasa dobila še nekoliko "rahlo navzgor" ( da se je lahko priključila k primorskim gorskim tekom), potem pa za nagrado čudovit razgled. Zanimivo. Bo treba tp vsekakor oddelat.
Uporabniški avatar
 zz topka
#346527
Aja, sem še to rekla, da moram rečt :D, da jast nisem nič pri organizaciji, jast bom samo udeleženec tekme - niti tekla ne bom glih kaj, bom več ali manj samo hodila :D , torej bom sprehajalka :D ....
To sem rekla, da moram rečt, ker ko, ali če je kaj narobe, vsi k meni šibajo ..... :oops:
Jast pa nič kriva :shock:

Ojej, zdej me je za kazen takoj nejki špiknilo v kolejni :evil:
Uporabniški avatar
 majcka
#346528
zz topka napisal/-a:Aja, sem še to rekla, da moram rečt :D, da jast nisem nič pri organizaciji, jast bom samo udeleženec tekme - niti tekla ne bom glih kaj, bom več ali manj samo hodila :D , torej bom sprehajalka :D ....
To sem rekla, da moram rečt, ker ko, ali če je kaj narobe, vsi k meni šibajo ..... :oops:
Jast pa nič kriva :shock:

Ojej, zdej me je za kazen takoj nejki špiknilo v kolejni :evil:


Mogoče ti pa kdo sporoča, da bi pa mogoče morala kaj bit pri organizaciji. SlikaSlikaSlika
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA