Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#322089
Halo ... dAVId ... kako je z datumom ????????????????????????????????????????????? pa saj nisem neučakan :lol:
#322090
Obvestilo Gostilne Ledinek:

Spoštovani obiskovalci Šmarne gore!

V prihodnjih tednih bodo lastniki gozdov na Šmarni gori začeli z intenzivnim odstranjevanjem poškodovanega drevja. Dogovorili smo se, da vas bomo po elektronskih medijih poskusili čimbolj natančno obveščati, kje bodo potekala dela v gozdu, katere poti bodo med sanacijo zaprte in vas poskusili preusmeriti na druge poti.

Zaradi tega vas prosimo, da boste potrpežljivi in pozorni. Pred večino vzponi se poskusite informirati na naši spletni ali Facebook strani, kakšno je stanje poti, kje potekajo dela. Lahko se zgodi, da bodo na nekaterih področjih potekala dela, ne da bi mi vedeli in vas ne bomo mogli obvestit o morebitni nevarnosti. V koliko slišite motorne žage, delovne stroje, se poskusite temu področju čimbolj izogniti in čimprej zapustite to območje.

Nikakor si ne želimo, da bi se komurkoli karkoli pripetilo, zato vas prosimo za pozornost in previdnost. Še posebej velja opozoriti vse tiste pohodnike in rekreativce, ki običajno v hrib hodijo s slušalkami v ušesih; v prihajajočih mesecih nas obiskujte pozornejši, ne da bi poslušali glasbo.

Vsi moramo vedeti tudi, da bo ob prvem močnejšem vetru, v gozdu nevarnost padajočih vej. Bodite pazljivi!
Iskreno vas prosimo, da novico delite z vašimi prijatelji, da bomo z informacijami dosegli čimveč verjetnih obiskovalcev naše Gore.

Hvala in srečno pot!
#322115
Danes stanje poti čez korenine odlično. Ni več dreves čez pot, blata ni niti čez spodnjo kuhno. Me kar mika, da bi v soboto naredil eno generalko za 12 ur :lauf:
Uporabniški avatar
 AVI
#322137
Ola, ola...evo ZdravkoC, mene... :D :D

Situacija je taka, da je prva mogoča varianta naslednji vikend....se pravi sobota 15.3....vreme pa kot kaže bo...seveda pa je do tja še "daleč"... :lol:

Tako, da 12 ur Rekorda Šmarne gore 2014 bo v soboto 15.3. s štartom ob 2. uri. :D

Več pa v naslednjem dnevu...ko bodo tudi "odprte" prijave... ;) ;)

Se vidjamo... :D :D
#322140
AVI napisal/-a:Ola, ola...evo ZdravkoC, mene... :D :D

Situacija je taka, da je prva mogoča varianta naslednji vikend....se pravi sobota 15.3....vreme pa kot kaže bo...seveda pa je do tja še "daleč"... :lol:

Tako, da 12 ur Rekorda Šmarne gore 2014 bo v soboto 15.3. s štartom ob 2. uri. :D

Več pa v naslednjem dnevu...ko bodo tudi "odprte" prijave... ;) ;)

Se vidjamo... :D :D

Ekola AVI, kdor čaka, dočaka ... sem že imel nagledan tisti vikend za Šentiljsko, pa bo morala počakati še 14 dni, da še Čazmo pokrijemo ... :clap: hvala, sedaj pa lahko grem spat, saj sem izvedel :lol:
#322149
AVI, to mi deli :laola
#322196
Me tole vzdržljivostno potepanje čez korenine že nekaj časa kar precej mika :!: Tako da se vam tudi jaz pridružim :wink: Za koliko ur in kdaj bom štartal pa se še nisem odločil.

Kako se pa prijavimo? Štartnina? Kaj več info,... na primer: če se lahko kje kaj opreme, vode, napitkov, ploščic odloži?

lp
#322197
gumpy napisal/-a:Me tole vzdržljivostno potepanje čez korenine že nekaj časa kar precej mika :!: Tako da se vam tudi jaz pridružim :wink: Za koliko ur in kdaj bom štartal pa se še nisem odločil.

Kako se pa prijavimo? Štartnina? Kaj več info,... na primer: če se lahko kje kaj opreme, vode, napitkov, ploščic odloži?

lp


Sem vse info že dobil na AVI-jevi strani (kje pa drugje... :roll: ).
Vse je jasn zdej-tako kot bo tudi vreme na 15.03. :clap:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA