Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 ero
#35
hoj,

glede na današnje število prijav se obeta prava invazija na Urh. Prijavljenih je 534 trojk, od tega 440 na 12 km, kar pomeni 1320 tekačev, ki se nas bo drenjalo na ozkih poteh takoj po startu - super :wink:

Mimogrede, navijajte za trojko POLET ŠPiC, za Vanjo, Mirana in Erota!


lp
Ero!
Uporabniški avatar
 ero
#36
Sledi še poročilo z včerajšnjega "uradnega treninga" po Golovcu.

Na Urhu smo se zbrali Miran, Pia in Ero iz ekipe ter najina prijatelja Tanja in Darko. V lahnem kasu smo se odpravili po trasi proge za tek trojk in sledili rdečim oznakam na drevesih. Sam sem včeraj prvič tekel po Golovcu in prvi vtis je super - ves čas v senci, lepe poti, odlično!

Je pa kar nekaj klančkov, po Orlah še štirje ali pet, tako da nam ni bilo dolgčas.

Proti koncu nekje smo nehote sledili makadamski cesti navzdol in se tako po spustu znašli na Dolenjski cesti ob kitajski restavraciji. Nič zato - smo pač še malo trenirali tek po asfaltu in vročini.

Skupaj smo tekli skoraj eno uro, težavnost pa naj prikaže višinski profil, ki ga prilagam:

Slika


lp
Ero!
 tina
#37
Ahoj!

Moram priznati, da ste zelo pridni in me kr mal panika grabi, ker zdele ze cel teden nisem nic tekla(danes pa grem pa ce bo 40 C).
Potem je trasa za Trojke, kr zahtevna se posebej kar se tiče višinske razlike. Vrjetno bi se prvlekla do cilja kr po vseh štirih! Bom drzala 10. pesti za vas!
Mogoce bi se lahko kdaj dobili ob cetrtkih pred ZOO,če se še dobivajo- mogoce vsaj 1x na mesec, da se še bolj motiviramo.Men je vcasih kr mal dolgčas, ko tečem sama!
Danes so objavljeni rezutati in nore fotografije v Poletu :lol: . In po prebranem sem sklepala, da imamo naslednjega Cooperja 11.6 :shock: .! Jaz grem hiter lavfat :?
L.P. :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#39
Hoj!

tina napisal/-a:Ahoj!

Moram priznati, da ste zelo pridni in me kr mal panika grabi, ker zdele ze cel teden nisem nic tekla(danes pa grem pa ce bo 40 C).
Potem je trasa za Trojke, kr zahtevna se posebej kar se tiče višinske razlike. Vrjetno bi se prvlekla do cilja kr po vseh štirih! Bom drzala 10. pesti za vas!
Mogoce bi se lahko kdaj dobili ob cetrtkih pred ZOO,če se še dobivajo- mogoce vsaj 1x na mesec, da se še bolj motiviramo.Men je vcasih kr mal dolgčas, ko tečem sama!
Danes so objavljeni rezutati in nore fotografije v Poletu :lol: . In po prebranem sem sklepala, da imamo naslednjega Cooperja 11.6 :shock: .! Jaz grem hiter lavfat :?
L.P. :wink:


ne skrbi za formo. če bomo pridno trenirali, bo ta vrhunska :) in strinjam se s teboj, da bi skupni treningi prav prišli. Na to temo sem odpril novo temo in kar tam se dogovorimo...


lp
Ero!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA