Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#344219
ZdravkoC napisal/-a:Čudim se, da se folk ne oglaša več v tej temi, ali na sploh na Forumu ????
včasih je še vsaj kdo povedal, kaj obuti :-)
morda pa pridem naslednjič jaz in potem .. :-)


Res je. Ne vidim razloga zakaj je TF postal tako neaktualen.

Za Pohorje ne rabiš posebne obutve. To tako in tako veš :)

Lp, Nino
#344285
Vsem prijateljem ZIMSKEGA POKALA PEŠ NA POHORJE in TF želim 366 dejavnih, ustvarjalnih, nasmejanih in predvsem zdravih dni! :laola
#344344
Prvič v tej sezoni nas je narava obdarila z nekaj centimetri povsem svežega snega. Prava zimska idila, le želimo si lahko še več takšnih nedeljskih vzponov ... :D

Vsem udeležencem "Zimskega pokala" želim obilo zdravja in dobre volje! Ob naših vzponih, še posebej na najhujši strmini pa tudi čimveč "lufta" ... :wink:
#344521
A slik pa ni nobenih ta teden? :(

Enega fotografa sem opazil malo pod vrhom, vendar nevem, kje bi našli njegove slike. Gospod Maks pa si je kot kaže res vzel malo dopusta. :D

Lep pozdrav do nedelje (tokrat verjetno kar mokre)!
#344564
Naš Lenz, si ni vzel dopusta, ampak pridno fotografira in spodbuja malo pod vrhom. Najlepša hvala! Res pa je, da zadnjih nekaj tekem, katerih fotografije je objavil, zaradi težav s strežnikom ni mogoče videti (vsaj jaz jih ne morem videti). Bodite lepo in nasvidenje v nedeljo! :laola
#344844
Eno vprašanje:

Kje v MB (z okolico) lahko najdem/kupim nove špice za šprintarice :?:
Do naslednje nedelje bi jih nujno potreboval, pa nimam pojma kje sploh iskati...

LP
#344847
Hvala za pomoč, ampak nimajo... tudi sports direct ne.
Upal sem, da mi bo kdo predlagal kakšno specializirano trgovino za atletiko ipd., (če jo sploh imamo?!). :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA