Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 lenči
#355107
Vreme napisal/-a:
lenči napisal/-a: :argue: :bum: upam, da bom lahko vsaj 10ko spravila pod streho....potem bom pa v senčki in :toast: :lol:


Ja ja ti to kar pozabi, " na domačem terenu" pa boš ja dala vse od sebe. :wink:


Ja, res je "domači teren" :-- saj če dam vse štiri od sebe in pijem pivo, sem dala vse od sebe :lol: :-- :laola :laola
Uporabniški avatar
 Vreme
#355123
lenči napisal/-a:Rajko, šola nam bo tudi tokrat odprta v času teka? Saj veš, ko je nuja, je nuja :oops: :--


WCeji bodo na samem prizurišču v športnem parku, tuši pa bodo na voljo na običajnem mestu v šoli.
Uporabniški avatar
 lenči
#355163
Vreme napisal/-a:
lenči napisal/-a:Rajko, šola nam bo tudi tokrat odprta v času teka? Saj veš, ko je nuja, je nuja :oops: :--


WCeji bodo na samem prizurišču v športnem parku, tuši pa bodo na voljo na običajnem mestu v šoli.


Super, sem že pomirjena :lol: :D :clap:

In vesela, ker bom spet videla znane obraze tekaškega foruma :laola :laola lista prijavljenih se lepo veča :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 lenči
#355270
Vreme napisal/-a:Samo, da spomnim. Prijave so možne še samo, do nedelje. Štartnine pa tudi še vedno ni. Kot je videti pa tudi vreme bo.

55 nas je že prijavljenih na tek Sladkih 6 :laola :laola :laola ....bomo lahko izkoristili edinstveno priložnost, da letos ne bo gužve :lol:
Uporabniški avatar
 pajo
#355272
lenči napisal/-a:
Vreme napisal/-a:Samo, da spomnim. Prijave so možne še samo, do nedelje. Štartnine pa tudi še vedno ni. Kot je videti pa tudi vreme bo.

55 nas je že prijavljenih na tek Sladkih 6 :laola :laola :laola ....bomo lahko izkoristili edinstveno priložnost, da letos ne bo gužve :lol:

Vreme zrihtaj tako vreme kot je danes v Ljubljani. :D
#355352
Uffff.
Pravkar sem izvedel, da moram v petek oddelati nočno izmeno.
Kar pomeni, da delam do sobote zjutraj do 6:00.
Kaj pa zdaj??????



Ja nič bom pa pač šel na Sladkih 6 takoj po nočni izmeni, nenaspan, utrujen in verjetno z ogromnimi podočnjaki in probal 6 sladkih ur preživeti kar seda lepo.

Če si #norc bodi #norc do konca. :lol: :lol: :-- :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Vreme
#355359
mdebelak napisal/-a:Uffff.
Pravkar sem izvedel, da moram v petek oddelati nočno izmeno.
Kar pomeni, da delam do sobote zjutraj do 6:00.
Kaj pa zdaj??????



Ja nič bom pa pač šel na Sladkih 6 takoj po nočni izmeni, nenaspan, utrujen in verjetno z ogromnimi podočnjaki in probal 6 sladkih ur preživeti kar seda lepo.

Če si #norc bodi #norc do konca. :lol: :lol: :-- :lol: :lol:


Uf, imaš srečo, da ne organiziramo 24 urnega teka :cast: :clap:
Uporabniški avatar
 Vreme
#355371
zajc napisal/-a:
bor© napisal/-a:Če se morda kdo ne bo utegnil udeležiti teka, je prijatelj Simon (041 573 786 ali fajsi@siol.net) zelo zagret za tek.

Lep pozdrav

Poslal sem ti ZS.


Pa ne mi rečt, da ne prideš???

Pripravljenih imamo nekaj dodatnih številk za tiste, ki se ne bojite vročine....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA