Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#357361
bossteb napisal/-a:Saj ne igra velike vloge. Dež šele popoldne. Če bo zdržalo, bo kar fino. Sam se še odločam ali tole ali Rašico. V bistvu mi bolj diši Rašica, je pa daljša tekma. Bo treba z gospo predebatirat, kam me bo spustila (za 3 vrhove sem sicer že zmenjen, ampak mi Rašica res bolj diši).:)


Zakaj pa ne oboje???? V 13 dneh se boš pa že regeneriral. :lol:
#357369
bossteb napisal/-a:Sam se še odločam ali tole ali Rašico. V bistvu mi bolj diši Rašica, je pa daljša tekma. Bo treba z gospo predebatirat, kam me bo spustila (za 3 vrhove sem sicer že zmenjen, ampak mi Rašica res bolj diši).:)

majcka napisal/-a:Zakaj pa ne oboje???? V 13 dneh se boš pa že regeneriral. :lol:


:D Boštjan, ti dej zdej tvoji gospe tu za prečitat...in pole te bo že zarad tega, k mi zdej vemo, da je vse od nje odvisno, spustila na oba... :D
Boš vidu, da bo ratal... :lol:
#357372
zz topka napisal/-a:
majcka napisal/-a:Ga zmeri s sabo pelem. :lol: :lol: :lol:

Jast tudi (no, skor zmeri ) 8)

Jaz bi jo tudi, pa ji tek še ne potegne. Niti moj tek ne. 8) Mogoče enkrat, ko bodo otroci malo zrasli, do takrat je pa treba malo izbirat, kaj bi in kaj ne.
Majčka, regeneracija pa pri mojem tempu ni problem. Ne grem nikoli do dile, tako da se ponavadi poberem v dveh dneh. Ni vredno zaradi ene tekme in dobrega rezultata zamuditi vse te urice v naravi v drncu, ki jih uživam... :wink:
#357412
Tvoja majica je že pripravljena, baterija, napolnjen telefon in vetrovka tudi, Fritid flaški, rokavčki za čez Sočo in rozine (kar mi jih niso požrli na Valvazorju) so spakirani.... Samo še superge nabrusim in gremo. :D
#357423
Pri nas doma je pa padla odločitev, da mi letos primorski teki niso usojeni. Škoda, ker mi je trasa (vsaj na daljavo) ful všeč. :mrgreen:
Si bom drugo leto vzel kakšen dan dopusta, bom javil tule gor in se priporočam komu za spremstvo. :clap:
V nedeljo bom z mislimi z vami, navijam do konca za vse! :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA