Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#356558
Zaključek pokalnega tekmovanja Teki Dolenjske 2017 za pokal Vzajemne bo tradicionalno v Bušeči vasi pri Cerkljah ob Krki, kjer poleg tradicije tekače pričakata pristna domačnost in gostoljubje članov domačega ŠD Sušica.

Tekači se lahko pomerijo na 9,7km progi ali na 1720m dolgi progi za rekreativce. Za otroke sta pripravljeni razdalji na 360 in 600m.
Pohodniki startajo ob 10:30!

Na prireditvi se bodo predstavili tudi sponzorji pokala, ob 13.30 bo podelitev nagrad in priznanj najboljšim, najvztrajnejšim, najštevilčnejšim... v sezoni 2017!

Odličen trening pred Lj maratonom in dolenjsko gostoljubje ob polni mizi domačih dobrot. Ni dvoma, se vidimo :laola

Razpis:
http://www.drustvo-marathon.si/wp-content/uploads/2016/07/razpis-za-tek-po-vinski-cesti.pdf
#356561
Sem šla takoj, ko sem zagledala vabilo, v mojo bukvoSlika pregledat, kdaj smo bili mi tam z vso familijo :idea: .... Smo prišli v Čatež za vikend in seveda smo morali pod mus vmes na vaše tekmovanje.
19. oktobra daljnega leta 2003 je to bilo. Še vedno imam pred očmi tisti travnik, ko so se vsi trije mulci podili okrog. Ta mali še niti tri leta ni imel , ta srednja je celo rekord proge naredila, Sindis pa je bila na 1,72 km druga. In še sedaj jih vidim, vse tri, kako so uživali, tam.... Ah, kako lepo je bilo :D
#356814
Vremenska napoved za nedeljo je sonce s potico in domačim cvičkom :laola

Za vse, ki zbirate točke v Dolenjske pokalu, preverite stanje še pred nedeljo:
http://www.protime.si/rezultatitekem/255-dolenjski-pokal-v-tekih-za-pokal-vzajemne-2017-skupno-tockovanje

Itak šport iz Ljubljane bo na prireditev prinesel še vse svoje superge Salming iz zaloge (lanski modeli), ki bodo na voljo po akcijski ceni 50,00 eur :clap:

V izogib gneči pridite pravočasno, start teka je ob 11.00, tako da boste lahko tudi tisti, ki potrebujete malo več spanca prišli na svoj račun :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA