Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#358051
jutri ob 9.00 pa Mohor, po markirani poti,dobrih 9km. današnji ogled pri +14, podobno zna biti tudi jutri pove,da so razmere idealne(ni snega,ledu,blata pa tudi samo za vzorec)okrepčilo pred kmetijo,oprema pa podobna,kot jo ima Timotej B. že celo ligo :D :D
#358069
Čeprav je občasno malo rosilo so bile danes ugodno razmere za tek. Tudi precej toplo je bilo za ta letni čas, bolj podobno pozni jeseni. Kakorkoli že - imeli smo se super. Rezultatsko pa spet nič novega, najhitrejša sta bila Timotej in Jasmina :clap: .
Naslednjič pa Brdo.
Vabljeni!

Rezultati Mohor, 2. krog
#358076
Danes sem bil tudi jaz na Mohorju...sem računal, da bi šel malo pogledat tekmo, pa sem si potem vse skupaj zamislil malce drugače, šel od doma peš, bil na Mohorju eno uro pred tekači, obiskal še Miklavža in "zašpilil klobaso" na dobrih 25 km.

http://vencelj-sportnik.blogspot.si/201 ... -2018.html
#358153
Z 10. tekom KZTL, na ovalu Brda, smo obrnili 2/3 ligaškega tekmovanja v tej sezoni. Pri stopinji ali dveh nad ničlo in ob rahlem sneženju so bili podani dokaj dobri pogoji za tek. Tako je marsikdo iz skupine 74 udeležencev dosegel dober čas. Najhitrejša sta bila pri moških Primož Porenta, pri dekletih pa Tina Klinar, ki je tudi na ravnini vse hitrejša :clap: :clap: :clap: .

Rezultati 2. teka Brdo in skupni rezultati po 2. krogu

Fotogalerija


Naslednjič pa spet Kališče...,
Vabljeni!
#358246
jutri pa v zadnji krog KZTL-Kališče.proga je do sredine kopna-pomrznjena,zgornji dej pa par cm svežega suhega snega,skratka zelo dobra stopnja.se vidmo ob 9.00 pri potoku nad mačami(parking zna bit problem,pred šolo je idealno) lp
#358261
Vzpon na Kališče in s tem pričetek tretjega - zadnjega kroga KZTL je spet potekal v lepem sončnem vremenu. Razmere so bile tako kar dobre, le sredinski del je bil ponekod poledenel, kar pa je bil bolj problem za nazaj.
Najhitrejša sta bila spet Timotej in Jasmina :clap: .

Rezultati Kališče - 3. krog

Fotogalerija

GOPR5438.JPG
GOPR5438.JPG (179.01 KiB) Pogledano 6391 krat
#358264
Zares sta odlična ta dva mladca. Med njiju se uvrščata fantastična veterana Janez in Aleš. Jaz sem imel danes noge 80-letnika, pljuča pa strastnega kadilca. :mrgreen: Vremenski pogoji so bili odlični, napitek in dateljni tudi. Malce je edino šepala družba v koči, saj so vsi tekmovalci hitro zbezljali domov. :(
#358357
V meglenem jutru smo se tekači KZTL še zadnjič v tej sezoni zbrali ob vznožju Jošta. Megla je vztrajala skoraj do vrha, tam pa nas je pričakal topel sonček.
Manjkali so nekateri najboljši, kljub temu pa so bili doseženi časi odlični. Pri moških je z zmago malce presenetil Rezai Bashir, pri ženskah pa je bila najhitrejša Tina Klinar :clap: .

Rezultati 12. teka - Jošt, 3. krog

Fotogalerija

Naslednjič pa Krvavec...,
Vabljeni!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA