Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#357846
Pozdravček
Letos bomo mi poskusili nadomestiti odpadli tek. Tekli bomo skupaj na našem treningu 20. 12. v Tivoliju in najverjetneje preko centra in nazaj v Tivoli. Zbor naj bi bil ob 18:10 na parkirišču v Tivoliju pri kotalkališču. Denar ki ga zberemo bomo darovali revnim družinam.

Vse je tudi objavljeno pri nas na FB-ju LJ TEKAČI.

:laola :laola
#357855
kustus napisal/-a:Pozdravček
Letos bomo mi poskusili nadomestiti odpadli tek. Tekli bomo skupaj na našem treningu 20. 12. v Tivoliju in najverjetneje preko centra in nazaj v Tivoli. Zbor naj bi bil ob 18:10 na parkirišču v Tivoliju pri kotalkališču. Denar ki ga zberemo bomo darovali revnim družinam.

Vse je tudi objavljeno pri nas na FB-ju LJ TEKAČI.

:laola :laola

No na tole bi pa prišel!
#357870
Pozdrav.

Definitivno premikamo datum na 18. 12. z pričetkom zbiranja od 18:10-18:30 ure na koncu levega parkinga tam pri kotalkališču. Po 18:30 uri gremo na lahkoten trening v več skupinah preko mesta in malo levo, malo desno pa tud mal naravnost in potem seveda nazaj na štart/cdilj. Cilj tega teka je dobrodelbnost in seveda druženje nas tekačev z dobro voljo vseh nas. LJ TEKAČI.
:laola :laola
#357879
POZOR TEKAČI!

Našli smo družino za katero dobrodelno zbiramo denar.
S pomočjo programa Botrstvo ZPM Moste-Polje smo izbrali družino, kateri bomo pomagali, da bodo tudi za njih prazniki čim lepši in da bi vsaj malo odmislili skrbi.
Mamica samohranilka, sicer zaposlena, vendar zaradi dolgotrajne bolezni tudi bolniško odsotna z minimalnim nadomestilom za delo. Ima dva nepreskrbljena otroka, fantka, 8 in 12 let. Vsi so žrtve strahovitega nasilja, trenutno živijo v varni hiši in čakajo na stanovanje stanovanjskega sklada ter živijo v pomanjkanju vsega.

LJ TEKAČI zberimo se skupaj, odtečimo nekaj krogov in poskušajmo po svojih najbolših močeh pomagati tej družinici. vsak evro je pomemben za njih. pa še duhu božičnega časa je lepo storiti dobro delo.

HVALA VSEM ZA POMOČ!
#357911
Pozdravljeni, jaz bi se tudi pridružil...

Sicer je problem da delam do 18h, pa se mi zna malo podaljšati služba.

Koliko km boste tekli? Glede na to, da sem precej "zelen", malo cvikam, da vas ne bom uspel dogajati...
#357913
nič cvikat. za vse bo. imamo hitre, bolj hitre in tiste ki tečejo počas hitro. tudi pohodniki dobrodošli. bistvo tega teka je dobrodelnost, več ko nas bo, več bo keša in bolj bomo pomagal familiji. pridite vsi.
:laola :laola
#357927
Sem prišel malo ob 19h, odtekel malo cik cak po Tivoliju, srečal tekaca z bozickovo kapo, ki mi je rekel, da ste sli ravno mimo dvorane... Pol sem vas pa videl, ko ste se ravno odpravljali z avto okoli pol osmih.

Lih smo se zgresili :(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA