Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#358122
Že 4. nočni tek in pohod ob baklah na vrh smučišča Zvoh na Krvavcu.
Za gorske tekače, pohodnike in turne smučarje.
Odlična družba in zabava v Hotelu Krvavec, po teku zagotovljena!
Smučišče Krvavec, 10.2.2018 ob 17.45
V A B L J E N I!

Več o dogodku: https://www.facebook.com/krvavectrailweekend/?ref=hl
Prijave na: http://www.timing.si/slv/dogodek/542
Priponke
fb foto naslovnica.jpg
fb foto naslovnica.jpg (62.52 KiB) Pogledano 6202 krat
ozadje bakle.jpg
ozadje bakle.jpg (81.96 KiB) Pogledano 6202 krat
#358503
Napadalci Zvoha!
Ker bo sobota tudi pustno obarvana, bo naš sotekač, junak slovenske planinske transverzale in ob enem tudi pek, Klemen Triler, vsem udeležencem Zvoh night attacka, zagotovil slasten krof, ki ga boste prejeli ob malici, v Hotelu Krvavec. Seveda je dovoljen vzpon do Zvoha tudi vsem M A Š K A R A M !

Vsi, ki bi se še želeli prijaviti in plačati štartnino po ceni 15 EUR, to lahko storite še danes - sreda, 7.2. Upoštevali bomo vsa plačila, ki bodo prispela na trr Divjih zajcev. Štartnina na dan prireditve je 20 EUR.
krofi.jpg
krofi.jpg (67.77 KiB) Pogledano 5570 krat
#358526
Nekaj navodil in priporočil za vse udeležence 4. Zvoh Night Attack-a

Prijave in prevzem štartnih številk od 13.00 do 16:30 ure na spodnji postaji gondole. Na prijavni službi bodite pravočasno, da se izognemo nevšečnostim zaradi gneče in parkiranja.
Prevoz z gondolo na start najkasneje do 16:45. ure.
Od 16.00 dalje bo na zgornji postaji košara za oddajo garderobe za prevoz na plažo, ki odpelje ob 17:30.
Start tekačev in turnih smučarjev bo ob 17:45 pri zgornji postaji gondole. Obvezna oprema je čelna lučka in vetrovka.
Pohodniki lahko s pohodom pričnete, po zaprtju smučišča, od 16:30 ure naprej.
Na plaži bo leteči cilj za ̈gajbo ̈ piva.
Po prihodu z Zvoha malica, čaj ter pustni krof pekarne Trilar na Plaži pred hotelom.
Ob 20. uri je predvidena razglasitev najboljših ter podelitev nagrad. Žreb nagrad med vse prijavljene (tudi pohodnike) - obvezna prisotnost.

Novi rekorder proge prejme 100 EUR. Zmagovalec letečega cilja na Plaži prejme zaboj piva.

21:30 zadnja vožnja gondole v dolino.
Na startni listi preverite, če ste vpisani na pravo tekmo in če imate zabeleženo plačilo, da ne bo težav pri prijavni službi.

Letos bomo dogajanje po tekmi nadaljevali na Krvavški Plaži ob ognju, tako da priporočamo, da s seboj vzamete tudi kakšen toplejši kos oblačila.

Se vidimo jutri na Krvavcu! :laola
#358535
Dogodek, kakršnih pri nas manjka. Že ob prihodu pod Krvavec, ko trume smučarjev odhajajo domov, ti pa v pajkicah in supergah v obratni smeri, ti adrenalin narašča. Kaj šele na štartu tekme, ko te sonce poboža z zadnjimi žarki, preden se skrije v sivino...
Nešteto znanih, veselih obrazov, posebno sem se razveselil Staneta in Andrejca, vsak s svojo družbo, pa seveda Marije, ki je bila tokrat v vlogi navijačice, Denisa, Igorja, Marjana...
Da sem bil med tekači zopet najstarejši nič novega, očitno so tokrat seniorje prikovale na domači kavč olimpijske igre :mrgreen: V uvrstitvi sem za las zgrešil prvo stotnijo :( , kar je primerljivo z nekaterimi našimi olimpijci :-- Upam, da bo v bodočnosti na dan tekme tudi kdaj odjuga, kajti stopinje (stopnice)mi še najbolj ležijo, sipka podlaga pa je hitro izgubljanje energije.
Sem pa malo razočaran zaradi neljubega dogodka v hotelu na plaži. Pred ogledom rezultatov, ki so bili nalepljeni na steno ob izhodu, sem na bližnjo mizico odločil bel etui od zložljivih očal, ki ga po dobri minuti ni bilo več tam :--(
Janez in ekipa, še enkrat hvala za odlično prireditev.
Že v soboto pa je na vrsti Slivnica.
Lepo vabljeni!
#358544
:laola
Bravo vsi!c

V tej tekmi je res nek poseben čar in vzdušje, ki ga drugje redko doživiš: višina, sneg, mraz, prevoz z nihajko, prehod dneva v noč, bakle, cela proga kot na dlani, reka luči, dobra družba...

Čestitke za organizacijo, ki nikakor ni enostavna.
Imeti na vajetih kar 5 različnih točk dogajanja (prijava spodaj, start zg.postaja, cilj Zvoh, žrebanje jedilnica, podelitev Plaža) je kar zahtevno opravilo.

Tekma, ki tudi naprej ne bo manjkala na koledarju!! :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA