Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 ROJE
#361672
Zdravo.Odgovor na tvoje vprašanje je da.Za tretji krog bo treba prve dva opraviti v šestih urah in pol.Več pa jutri.
 ROJE
#361694
POZDRAVLJENI LJUBITELJI TRAILA IN NARAVE

Nekaj obvestilc pred tekmo:
-prevzem štartnih paketov od 6.45-7.45
-start za vse kategorije ob 8.00
-začetek razdeljevanja malice-11.00
-podelitev za 20 km-11.30
-limit za odhod v tretji krog-14.30
-če drugi tekmovalec štafete do limita ne prispe na menjavo,tretji član vseeno starta ob 14.30-čas drugega tekmovalca čez limit se na koncu prišteje
-obvezna oprema telefon in lučka za tretji krog
-podelitev za 60 km in štafete-16.30
-parkiranje-upoštevajte navodila naših prostovoljcev
-odstop-javite svoj ne nastop ali odstop na startu ali okrepčevalnici popisovalcem časov
-štartne številke nosite na vidnem mestu-obvezno le to pokazati popisovalcem
-član štafete,ki nadaljuje v drugi krog solo-obvezno odstraniti po prvem krogu številko štafete-ostane le osebna številka
-kot ljubitelji narave uporabljajte svoje lončke,če pa le tega nimate uporabite na okrepčevalnicah le po en lonček
-poškodbo ali odstop na progi javite na tel. številko zapisano na štartni številki
-bodimo hvaležni naravi-ne onesnažujmo je
 Gregsonic
#361712
Samo vprašal bi, kako to, da je po novem določen limit, ki ga v razpisu ni bilo. Menim, da mora organizator limit določiti že v razpisu, saj je to ena od informacij, na podlagi katerih se tekači odločamo o prijavi.
Uporabniški avatar
 majcka
#361715
Gregsonic napisal/-a:Samo vprašal bi, kako to, da je po novem določen limit, ki ga v razpisu ni bilo. Menim, da mora organizator limit določiti že v razpisu, saj je to ena od informacij, na podlagi katerih se tekači odločamo o prijavi.


Mogoče organizator ni pričakoval takega navala, saj je Rašica znana po tem, da je boj 'butična' varianta tekme, ki pa se je preko let resda izkazala za vsakič večjo. Se je pa treba zavedati, da taka organizacija (pretežno družinska z nekaj prijatelji) ne more pogoltniti takega števila tekmovalcev, kot recimo kak večji aparat. Vsekakor limit tekmovalcev ni nastal iz zlobe. :wink:
 Gregsonic
#361717
majcka napisal/-a:
Gregsonic napisal/-a:Samo vprašal bi, kako to, da je po novem določen limit, ki ga v razpisu ni bilo. Menim, da mora organizator limit določiti že v razpisu, saj je to ena od informacij, na podlagi katerih se tekači odločamo o prijavi.


Mogoče organizator ni pričakoval takega navala, saj je Rašica znana po tem, da je boj 'butična' varianta tekme, ki pa se je preko let resda izkazala za vsakič večjo. Se je pa treba zavedati, da taka organizacija (pretežno družinska z nekaj prijatelji) ne more pogoltniti takega števila tekmovalcev, kot recimo kak večji aparat. Vsekakor limit tekmovalcev ni nastal iz zlobe. :wink:


Ha ha, seveda ne, iz zlobe v tem športu nič ne nastane. No, vsaj upam ;)

Sem imel pa v mislih časovni limit, ne limit števila udeležencev.
Uporabniški avatar
 majcka
#361727
Ajaaa. Časovni limit za zadnji krog je pa že vsa leta, če mi spomin prav nese. Pa tudi ne zaradi zlobe, ampak nekako zato, da se predolgo po temi ne bluzi po svetu. Če bi mene recimo čakali tri kroge, bi šli verjetno vsi skupaj lahko v nedeljo direkt k maši. :lol: :lol: :lol:
 KadilecSamo
#361737
Evo, sem že doma, stuširan, sit in prijetno utrujen. 8)
Najprej zahvala organizatorjem, da sem se lahko prijavil par dni nazaj, ker so se mi neki drugi plani zaradi slabega vremena prestavili. Tako, da sem se z veseljem udeležil tradicionalnega Rašica traila, na katerem sem manjkal le prvo leto.
Malce sem se bal gneče na štartu in v prvem krogu, pa ni bilo sile, v drugem in tretjem krogu mi je bilo kar malo dolgčas, tako da sem malo navijal Beneške fante na MP 3ju :lol: Osebje na okrepčevalnicah je bilo dobro uigrano, vse je potekalo brezhibno. Hrane je bilo v izobilju v vseh treh krogih, ničesar ni primanjkovalo. Ker sem jedel vse po spisku je bilo potrebno v tretjem krogu kar dvakrat na stran, kar me je stalo planiranega časa (po 2 40 na krog). Dež me ne pretirano motil, le na spustih je šlo nekoliko bolj počasi.
V cilju nas je pričakal topel ričet in štruklji, ki so bili pika na i tega lepega sobotnega dneva.
Bilo nas je kar nekaj forumašev, Majčka je bila članica Timing Rašica traila, Tonek je posedal in navijal na Šmarni gori (sem te pozdravil, čeprav verjetno nisi vedel "čigav" sem :-- . Videl sem tudi bossteba, pa verjetno še kakšnega, ki se ga ta hip ne spomnim, saj sem po koncu hitro odšel v domače loge.
Čestitke vsem, ki smo danes stopili iz cone udobja in se podili po blatnih in mokrih poteh.
Na rezultate boste morali malo počakati, vem da je imel prvi na 60 km čas okoli 6:15, to sem ujel, kaj več pa bo Roman napisal v prihodnjih dneh.

Vse pohvale pa tudi družini Jež in ostalim prostovoljcem, ki so pomagali pri pripravi prireditve. Čeprav mi zaradi pozne prijave ni bil zagarantiran štartni paket in malica, sem na koncu vse prejel tako kot ostali. Hvala in se vidimo drugo leto.

:laola
 TONEK
#361739
Se ti opravičujem za mojo pasivnost. Naj se malo izgovorim na meglo, emšo, koreninski vzpon... :mrgreen: Če boš jutri na Krvavcu, me pa le butni, častim pir na Plaži. Ja, dobro ste šibali, me je imelo, da bi se kar za Francijem pognal. Miške pa nisem upal nobene ukrast, so bile ves čas pod kontrolo :?
Uporabniški avatar
 majcka
#361741
Roman zagotavlja, da bodo uradni rezultati objavljeni jutri ali pojutrišnjem. Saj mora jutri še po porogi zastavice polovit. :laola
Uporabniški avatar
 majcka
#361742
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 09&__xts__[0]=68.ARAgsLMr7nYN10CQ5Z9mtiNCa7xrO6NkEwGZrRvbU24FgpCdNRpRPD-cGa4cIhcaZvNJ9chlNsXlEPF1vFS9mt83Isg5UnibMhx4rXBGXU_2W9QxhKOSS0N-42Zv_xWDv2pm-kB_9UYZeg-G3jt4JmBefzLkpCzEX6XQID3s9edM7KlrmQrfueEr_EXGUnXfQL2Dd9uKTf2qgL0Zkfi4GKjvgsRVgMAQ_fr7uZolxPVABnnoqlst68WCnXyAfOkSCv_p1Z3cEozNjPkGf6C8IioH_8Ggp7NgNvJY97O843nIdDYCXftEQPGLK_aWa6VOVemBI8hkoRvll-r69ua1NI2EGGsVTp_91ViMyzuy8W4a_-qQO4fZkhE3bcVR0D3Yu6du1AJiQEgR96kR2hPUNvkukBiqVspvodGpWU9D9Kj58A2J96nTGPuSxjf4BjMOpgaRyGCn3TPRp5wtD7Ln3fgBBa9kA-OYjMIswVrEsZKjkEUTlIpoDfq-fQZrPFNYTPU6MF47pK6fpi9JdCUJLh25GGnV&__tn__=C-R

Teli so neuredni. :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA