Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#362332
Da ne bo izgledalo, da smo Ligaši vraževerni in se ustrašili Krvavca izpred petih let, sem se moral oglasit, pa še Topka, ki ne mara FB, bo na tekočem.
V dolini poplave, tekma pa je na srečo :mrgreen: v breg, zato se vode (razen na zg. postaji žičnice)ni bati. Tudi led po cesti ni bil preveč moteč, samo kaj, ko sem imel zopet težave s prestavami :D . Smučarjev ni bilo veliko, zgoraj se je sililo celo sonce. Zahvala Janezu (in njegovi družini) za organiziran povratek, zastonjkarski časi žičnice so žal minili. Žal opažam, da me redni zmagovalec Timotej, prehiti vedno nižje :(
Današnji rezultati:
http://kalisce.com/blog/wp-content/uplo ... avec_3.pdf
#362381
danes pa zadnjič na Mohor v tej sezoni.pogoji dobri,nekateri smo še ogreti s sinočnjega nočnega napada na zvoh :drink potem pa v nedeljo okrog brda in zime bo konec :D se vidmo ob 9.00 pod daljnovodi
#362387
Na predzadnji tekmi lige sezone 2018/2019 nas je bilo nekoliko manj - se pozna, da so si nekateri vzeli počitek od včerajšnjega napada na Zvoh.

Rezultati, Mohor - 3. krog

in pa stanje skupne lestvice po 14. tekmi:

Skupno po 14. tekmi

Naslednjič pa še zaključni tek okoli Brda in nabiranje zadnjih točk.
#362418
jutri-nedelja ob 9.00 pa zadnje kolo KZTL, oval Brdo. pogoji in vreme idealni :D še zadnje točk, potem pa zaključek na JOŠTU (se zmenmo za datum jutr) gostijo domači Divji zajci :D :drink
#362425
Evo pa smo uspešno zaključili še eno sezono KZTL. V lepem, sončnem, vendar svežem dopoldnevu, idealnem za tek, smo se še zadnjič podali okrog Brda. Čestitke Timoteju za popravljen rekord Brda :clap: .

Rezultati, Brdo, 3. krog

Rezultati skupno

Se vidimo še na zaključku, v sredo, 20.2.2019, ob 18 uri v Domu na Joštu, kjer bo družabno srečanje ligašev in razglasitev najboljših.
:laola
#362437
Zahvala vsem organizatorjem ( Family Udovič, Divji zajci in ostali ), da smo lahko ponovno uživali in tekmovali v odličnih razmerah na 12. Kranjski zimski ligi. Se vidimo na Joštu


:laola

Z veseljem že čakamo naslednjo sezon 2019/2020

HVALA
#362483
Tudi jaz se pridružujem zahvali omenjenim. Danes sem Kališče obiskal netekmovalno tekmovalno :mrgreen: , saj je to idealna trasa za ohranjanje kondicije. Veter in mraz nista bila tako huda, kot so napovedovali, pot popolnoma kopna in suha skoraj do Spodnjega Kališča. Tudi led višje, se da na več mestih lepo obhodit. Najbolj nevaren je seveda skrit pod listjem.
KZTL je seveda zakon in tudi jaz komaj čakam na naslednjo sezono.
#362505
današnji sprehod do prizorišča jutrišnjega zaključka KZTL 2019 . vse poti suhe,cesta prevozna,dom na joštu bo odprt :D :drink Vabljeni vsi udeleženci lige,fotografi,časomerici,navijači. podelitev za najboljše,žrebanje med vse udeležence,pa kakšna :drink

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA