Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#361753
Veliko, Topka. Kljub slabi vremenski napovedi, rašiškem trailu in nedelovanju žičnice. Pravo veselje je videti ljudi na štartu, ki jim te tegobe ne pridejo do živega. Seveda naj vedno znova pohvalim Udovičeve, ki se brez plačila že leta razdajajo za nas.
Kljub mastni podlagi, je mladenič Timotej zopet raztural. Po mojih podatkih, je imel boljši čas le Majk, daljnega leta '11. Tudi jaz sem bil presrečen z debelo uro. :D
#361807
Današnjega teka na Mohor se je v odličnih pogojih udeležilo 67 tekačev in tekačic. manjkalo je kar nekaj najboljših, ki so se verjetno odločili za Miklavžev tek. Rekordov tako ni bilo. Pri moških je bil najhitrejši Ivan Novak, pri ženskah pa Tina Kozjek :clap: .
Rezultati so zaradi podvojene štartne številke začasni in bodo popravljeni. Verjetno je napačna št. 76 - čas 1:06:47.

Rezultati Mohor 1. krog

Danes teden Brdo,
vabljeni!
#361852
Točno 100 udeležencev je bilo na današnjem teku okoli Brda. V dobrih pogojih in lepem vremenu smo borbali vsi - s samim seboj, z drugimi, kakorkoli. Pri moških je bil suvereno prvi Primož Porenta, pri ženskah pa Tina Klinar :clap: :clap: :clap: .
S tem smo obrnili 1. krog lige in čas je za pregled stanja tudi na skupni lestvici:

Rezultati Brdo_1.krog in skupni rezultati

Naslednjo nedeljo pa Kališče in štart 2. kroga lige.

Vabljeni!
:laola
Nazadnje spremenil KZTL, dne 09 Dec 2018, 20:09, skupaj popravljeno 2 krat.
#361912
drugi krog KZTL jutri ob 9.00 pričnemo pri potoku nad Mačami.snega je od 1cm spodaj,do 9 zgoraj. enake so bile tudi temperature(samo v -) :D podobno zna biti tudi jutri ,se vidmo ( Vilko B. vzemi kozarce-pozabu :D )
#361929
Človek kar razmisli, če bi se vrnil v dolino... pa še družba je bila super :laola
Priponke
kališče-1-16.12.2018.jpg
kališče-1-16.12.2018.jpg (49.81 KiB) Pogledano 6886 krat
kališče-16.12.2018.jpg
kališče-16.12.2018.jpg (77.18 KiB) Pogledano 6886 krat
#361930
Solidna udeležba na 1. tekmi 2. kroga - Kališču. Solidno vreme, na štartu sicer megleno in kar hladno, zato pa nas je že pred vrhom pričakala "šajba". Marsikdo bi najraje ostal na toplem sončku še kaj dlje.
Rezultati: Timotej Bečan pri moških (nič novega) pri ženskah pa danes expresno hitra Tina Klinar (tudi nič novega) :clap: :clap: :clap: .

Rezultati, Kališče-2. krog

Naslednjič Jošt...
#361950
Mi uživamo v sončku, ti pa v burji. Ja, domotožja ni in ni bilo, pri Zdenki in Tonetu je bilo treba :drink zalit uspeh, eni pa tudi neuspeh :(
Vendar
Po Novem letu
boljše bo.
V nedeljo pa asfaltna podlaga :mrgreen:
#361974
V odličnih pogojih se je 2. teka na Jošt udeležilo 82 tekačev in tekačic. Vse je na vrhu pričakal topel napitek in bar ploščica, pa seveda topel sonček.
Najhitrejša sta bila - pri moških Timotej Bečan in pri ženskah Tina Klinar (pa ja ne že spet :lol: ) :clap: .

Rezultati 2. teka na Jošt.

Zadnji tek v tem letu bomo zaključili z Krvavcem.
:laola

Vabljeni!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA