Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 vinkop
#364097
TONEK napisal/-a:Vreme.
...proti koncu tedna pa se nakazuje poslabšanje.
Juhuhu

ce bo res vse v oblakih ali celo padavinah pol bom jaz kar na startu pocakal....sigurno ne grem gor v takem vremenu.....
Uporabniški avatar
 zz topka
#364101
V nedeljo imam namen na tekmo priti.
Se do Kokrškega tudi sama spotiti.
Potem pa tam svoj glas do konca naviti,
da me bojo že tud tekači siti.

Če pa ta dan grom in strela
bosta pela,
jast ne bom prav nič vesela.

Bosta pa že grom in strela
glasna zadost,
da jast ne stopim niti v gozd.
:D :?
Uporabniški avatar
 majcka
#364102
:laola :laola
zz topka napisal/-a:V nedeljo imam namen na tekmo priti.
Se do Kokrškega tudi sama spotiti.
Potem pa tam svoj glas do konca naviti,
da me bojo že tud tekači siti.

Če pa ta dan grom in strela
bosta pela,
jast ne bom prav nič vesela.

Bosta pa že grom in strela
glasna zadost,
da jast ne stopim niti v gozd.
:D :?
Uporabniški avatar
 mirko1
#364104
ma, jooooj, kako neverjetno preračunavate km in višince in vse živo. sam nisem nikoli nič računal, ker je brez veze 8) . sem se pa sedaj odločil, da naredim en izračun. lani sem tekel gor dobri dve uri, kar je po mnenju milka, ena malo bolj hitra hoja, ter slab rezultat. prav, takrat sem kadil cigarete marlboro, če bi pa recimo boos, bi imel rezultat sigurno 5 minut manj, tudi količina je bila prevelika in če bi skadil manj, bi bil čas še za 4 minute boljši. če pa ne bi kadil, bi tekel tam nekje 15 minut manj. no res je bila lani tudi huda sopara in če je letos ne bo, bo čas še vsaj 5 minut boljši, pa lani sem se na začetku zagužval v hudo gužvo, in če bi letos znal bolje presodit kako se postavit pri žičnici, potem sigurno pridobim še kakih 7 mint. dobro, letos spet kadim in to marlboro, tako, da se mi rezultat poslabša za 3 minute in to zato, ker do konc tedna ne mislim kadit. motivacije imam ogromno, tako, da računam na dodatne 4 minute. če bo na sedlu zztopka dovolj naglas navijala, je tu najmanj 6 minut odbitka. ker je pa to zadnji tek na grintovec, bo potrebno iztisnit iz sebe zadnji atom, kar se bo poznalo v cilju za vsaj 5 minut. seveda bom uporabil še najnovejše copate za gorski tek z najnovejšo tehnologijo in ni vrag, da mi to ne prinese nekaj minutk. sedaj pa, ker jaz ne preračunavam, tudi sedaj nisem in ne vem kakšen rezultat mi je vse tole prineslo, sigurno pa bi bil odličen, mogoče bi celo rekord proge postavil. ker se pa nočem izpostavljat, bom raje le navijal ob progi in preračunaval, kateri bi bil, če bi... srečno želim vsem udeležencem :laola
 TONEK
#364129
Hi hi hi, ob 9h v KB 16 stopinj, opoldne na Grinti pa 7. Mogoče mi celo uspe ujet limit!? :D
 TONEK
#364131
Lepo te prosim, Vinko, nikar ne govori neumnosti. Rahle padavine bodo lepo ohladile ozračje, ki bo balzam za hojo v hrib. Statistika še ni zaznala, da bi se na gorskem teku kdo utopil, vročina pa je bila kriva že za marsikateri srčni zastoj.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA