Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Franci65
#364673
Ne pozabite narisati startno številko na vsak kos hrane v nahrbtniku. To je direktiva organizatorja. Ko bodo našli odpadno embalažo na progi, bodo vedeli, koga izključiti iz dirke. Nova tekma, nova pravila. :--
 TONEK
#364675
Tud na lističe skret papirja sem dal nalepkice 426, da bo 'kupček ' lepo identificiran. :lol:
Uporabniški avatar
 husein
#364676
:( S težkim srcem podarjam štartnino za 60km. Meni se nikakor ne uspe sestavit, da bi bil jutri nared.
Vem da je pozno, mogoče se pa vseeno kdo najde.

Moj kontakt:
Aljoša 051 314 683
Uporabniški avatar
 zz topka
#364678
TONEK napisal/-a:Tud na lističe skret papirja sem dal nalepkice 426, da bo 'kupček ' lepo identificiran. :lol:

:lol: :rol: :lol: Tonek, ma, moraš pa vseglih pazit, da ne boš tudi kupčkal preveč.... :lol: , če ti zmanjka nalepkic 426,... boš disq... :lol:
Uporabniški avatar
 husein
#364679
husein napisal/-a::( S težkim srcem podarjam štartnino za 60km. Meni se nikakor ne uspe sestavit, da bi bil jutri nared.
Vem da je pozno, mogoče se pa vseeno kdo najde.

Moj kontakt:
Aljoša 051 314 683

Srečno Janez! :clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#364682
Tonek, če ne boš čakal podelitve, ...evo, te pa jast predhodno okitim in čestitam za zlato kolajno v kategoriji.
Čestitke seveda tudi vsem ostalim!
Slika
60ka: https://sportotime.com/slv/dirka/2475/skupni_rang
30ka: https://sportotime.com/slv/dirka/2474/skupni_rang
15ka: https://sportotime.com/slv/dirka/2473/skupni_rang
10ka: https://sportotime.com/slv/dirka/2472/skupni_rang
Nazadnje spremenil zz topka, dne 23 Sep 2019, 19:24, skupaj popravljeno 1 krat.
 TONEK
#364684
Hvala, Topka!
Sem čakal, ja, pa mi je žal.
Vsakdo, ki je prišel v cilj, ne glede na dosežen čas, je dobil kovinsko medaljo. :D
Zmagovalci kategorij pa smo bili deležni lesenih :mrgreen: Upam, da je vsaj impregnirana proti črvom. :cry:
Narobe svet.
Uporabniški avatar
 vencelj
#364685
TONEK napisal/-a:Hvala, Topka!
Sem čakal, ja, pa mi je žal.
Vsakdo, ki je prišel v cilj, ne glede na dosežen čas, je dobil kovinsko medaljo. :D
Zmagovalci kategorij pa smo bili deležni lesenih :mrgreen: Upam, da je vsaj impregnirana proti črvom. :cry:
Narobe svet.

No ja, Tone, kaj pa je z lesom narobe. Jaz, na primer, ga veliko bolj cenim kot plehovje. Če je treba, celo kaj koristnega znam narediti iz njega. :lol:
 TONEK
#364686
Vencelj, vem, da si mojster svoje obrti in to spoštujem.
Hotel sem samo poudariti, da je bil na (moji) takratki tekmi bolj poudarek na kvantiteti tekmovalcev, kot na kvaliteti, saj sem sam uvrščen v prvi tretjini le-teh :lol:
Uporabniški avatar
 majcka
#364694
TONEK napisal/-a:Vencelj, vem, da si mojster svoje obrti in to spoštujem.
Hotel sem samo poudariti, da je bil na (moji) takratki tekmi bolj poudarek na kvantiteti tekmovalcev, kot na kvaliteti, saj sem sam uvrščen v prvi tretjini le-teh :lol:


Tole pa nazaj vzemi!!!! Ker direktno trdiš, da so počasni tekmovalci oz. počasni udeleženci tekem nekvalitetni. In to ti zamerim!!!! :FO:
 TONEK
#364700
Le kje stakneš vse te smeške, prav simpatični so.
Vsa čast tekačem, ki so pritekli uro ali več pred mano v cilj. Teh je bilo 14 :( Trditev naslanjam na dejstvo, da je preostalih 309 tekačev bilo malo hitrejših :D ali veliko počasnejših :o od mene, kar se redko dogaja. Tudi sam nisem bil prav hiter, kljub temu sem dosegel šesti čas v kategoriji nad 50 let :drink
Zato še vedno trdim, da je ta tekma (34km) bolj 'šou biznis', kot neko resno tekmovanje.
 ogi
#364704
TONEK napisal/-a:Zato še vedno trdim, da je ta tekma (34km) bolj 'šou biznis', kot neko resno tekmovanje.

Saj vem da nekateri vzamete/vzamejo to na smrt resno, ampak rekreacijske "tekme" so vedno show business in ne resno tekmovanje. Do resnih tekmovanj rekreativni sportniki niti nimajo dostopa, ker so vmes kvalifkacijske normer, kategorizacije itd. Taksni dogodki, kot je npr. Kranjska gora trail (ali pa magari Ljubljanski maraton, ja vem sedaj bo 100 "vrhunskih" tekacev skocilo v luft da to ni res) pa so zgolj to... druzabni dogodki, kamor vecina pride za zabavo in druzenje, nekaj malega pa na zdravljenje ego problemov.
 spela*
#364707
vencelj napisal/-a:
TONEK napisal/-a:Hvala, Topka!
Sem čakal, ja, pa mi je žal.
Vsakdo, ki je prišel v cilj, ne glede na dosežen čas, je dobil kovinsko medaljo. :D
Zmagovalci kategorij pa smo bili deležni lesenih :mrgreen: Upam, da je vsaj impregnirana proti črvom. :cry:
Narobe svet.

No ja, Tone, kaj pa je z lesom narobe. Jaz, na primer, ga veliko bolj cenim kot plehovje. Če je treba, celo kaj koristnega znam narediti iz njega. :lol:



:clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA