Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#364567
23 krat je bil že na vrsti Vipavski tek. Med prvimi teki, ki so se sploh začeli na primorskih tleh.
Včasih, ko sem bila še članica Burje, se spomnim, da se je teka udeleževalo tudi 300 odraslih tekačev in 400 mladih. :shock: :clap:
Zadnja leta pa, čeprav imamo dnevno sobo še vedno na istem mestu in je samo za stopit iz nje, živa žalost. :--(
Lani vsega skupaj 26 tekačev? Kaj je bila dnevna zaklenjena? :shock:
Meni :!: osebno se najbolj zdi za malo, da imamo v neposredni bližini društva, ki se hvalijo na oh in sploh, koliko članov premorejo, ko pa imajo tekmo samo za stopit iz dnevne sobe, jih pa nikjer ni... In če bi samo pol teh članov prišlo na tekmo, bi bil stadion poln. Samo domačih tekačev... brez, da računam npr. še na Dolenjce, k so včasih z avtobusom prišli k nam.
No, vse se spreminja, in mi se moramo tudi, pa se je Darko odločil za novo dobro potezo: Nočni tek. :laola
#365019
Dobro jutro,

Žal vas moramo obvestiti, da smo v zadnjem trenutku morali datum teka iz sobote 19.10.2019 prestaviti na soboto 09.11.2019.

Tek z nekoliko spremenjeno traso se bo začel ob 17:30, več informacij pa vam bomo posredovali v naslednjih dneh.

Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti in upamo, da se vidimo v soboto 09.11.2019.

Lep pozdrav,
TD Burja Vipava

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA