Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 vinkop
#368618
bolano, rekreativce, ki jih je najvec, hocejo zjebat...pa najvec denarja od startnin dobijo ravno od njih...prav z veseljem bi se udelezil tega teka, ki ni prezahteven....
 TONEK
#368630
Hk. Takega vpitja pa nisem pričakoval od mojga Staneta. A tudi ti podpiraš te ničvredneže, ki nam neopravičeno ovirajo gibanje, šolanje, zdravstveno oskrbo...
Te bom že dobil! Stalo te bo vsaj dva pira :D
 milk
#368654
Tonek, kaj se ti sekiraš, saj si, glede na to, da si prijavljen na tek, registriran tekmovalec pri atletski zvezi. Samo še to moraš navesti, katere olimpijade si se nazadnje udeležil.
 TONEK
#368855
Še deset dni do tekme v spomladanskem, predvsem pa domačem okolju. Na tekmo vabljeni tudi sprehajalci, saj se je časovni limit raztegnil kar na celo uro. Najbrž zato, ker se je po 25-tih letih višinska razlika med štartom in ciljem povečala za dobrih 50m :oops:
Vabljeni!
 TONEK
#368899
Jutri gre zares. Vabljeni tudi navijači. Za 'metlo' je zadolžena moja malenkost.
 lecko
#368901
TONEK napisal/-a:ŠNa tekmo vabljeni tudi sprehajalci, saj se je časovni limit raztegnil kar na celo uro. Najbrž zato, ker se je po 25-tih letih višinska razlika med štartom in ciljem povečala za dobrih 50m :oops:
Vabljeni!
Ja ni še pri nas zrel čas, da bi kdaj razpisali tudi svojo konkurenco za hodače, pohodnike. Čez mejo pa ni problema s tem, pri nas pa pač izgleda ni te navade, da so tudi lahko tekmovalci. Sicer pa vsem želim uspešno prireditev!
 TONEK
#368906
Tek je že varno pod streho. Metlo sem vrnil organizatorju, doma si že ogledujem reportaže, rezultate, slike, saj je organizator lepo poskrbel za ažurnost. Ker je bila tekma na visokem nivoju, so bili temu primerni tudi udeleženci. Čestitke Mojci in Timoteju za prestižni zmagi. Vremenski pogoji so bili super, zato sem s kolegoma podaljšal še do Velike planine. Ob povratku na Primoža ni bilo tam več nobenih sledov o tekmi, žal tudi mojih začasno deponiranih prešvicanih cunj ne. :(
Moj rezultat je bil malce pod pričakovanji, mogoče je delno kriv četrtkov odvzem krvi, saj sem bil na progi, ki jo pretečem vsaj enkrat tedensko zelo nebogljen.
KGT Papež, hvala za lepo izpeljano tekmo.
Naslednjo nedeljo pa že vabi Ratitovec.
https://prijavim.se/index_page/news/124 ... mnik/#lang

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA