Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#369941
Prišel je marec in že imamo nov razpis tekme na Primoža. Je prvi izmed tekov pod okriljem AZS-ja. Ravno zaradi tega me močno žalosti dušebrižni odnos do dobronamernega večkratnega opozorila o napačno navedeni višinski razliki med startom in ciljem in prav rad bi spoznal trdoglavca, ki vztrajno tišči glavo v pesek.
https://prijavim.se/calendar/checkings/ ... imozu_2022
Nazadnje spremenil TONEK, dne 26 Mar 2022, 19:36, skupaj popravljeno 1 krat.
 milk
#369968
[quote="TONEK"]Ravno zaradi tega me močno žalosti dušebrižni odnos do dobronamernega večkratnega opozorila o napačno navedeni višinski razliki med startom in ciljem in prav rad bi spoznal trdoglavca, ki vztrajno tišči glavo v pesek.

Po mojih izračunih je višinska razlika nekje med 300 in 305m.
 TONEK
#369969
Le kako si drzneš oporekat? 444 in pika :--
Mile, ne spuščaj se v drugo skrajnost. Že sto let vrabci čivkajo, da je višinska razlika 390m.
Nazadnje spremenil TONEK, dne 26 Mar 2022, 19:37, skupaj popravljeno 2 krat.
 milk
#369977
TONEK napisal/-a:Le kako si drzneš oporekat? 444 in pika :--
Mile, ne spuščaj se v drugo skrajnost. Že sto let vrabci čivkajo, da je višinska razlika 390m.


Mogoče vsa skupaj, po progi, saj se vmes tudi nekoliko spušča in spet dviguje. Dejanska višinska razlika med startom in ciljem, pa mislim da ni več kot 305m.
Glede na to, da meni odgovarja čim večji naklon, bi moral upoštevati 444m, saj je tako pracej večji povprečni naklon. Zakaj bi računal po svoje in tekel po bolj položnem klancu, če lahko glede na razpis, tečem po precej bolj strmem!
 TONEK
#370026
Lista prijavljenih se lepo daljša, vreme bo super. Komaj čakam, moj predvideni čas je med 32 in 33 minut in po spisku prijavljenih vidim, da bom predzadnji. :mrgreen:
Nazadnje spremenil TONEK, dne 26 Mar 2022, 19:38, skupaj popravljeno 1 krat.
 TONEK
#370028
Lepo dobrodošla, Valentina! Po rezultatu Sabotina si daleč pred mano.
Nazadnje spremenil TONEK, dne 26 Mar 2022, 19:38, skupaj popravljeno 1 krat.
 TONEK
#370032
Prej 34 kot 31, Valentina! Včerajšnji Ciprnik me je spet malo prizemljil :(
Nazadnje spremenil TONEK, dne 26 Mar 2022, 19:39, skupaj popravljeno 1 krat.
 TONEK
#370036
Se 'oprostituvam', Valentina. Rezultat sem pogojeval s Stravinimi rezultati nekaj zadnjih tekov, z dvema bližnjicama z malenkostnim časom pod 30. Očitno dela adrenalin na tekmi svoje, pa tudi cagar je kazal že malo v rdeče. Množica te pač povleče. Upam, da si do 27. teka povrnem vsaj malo kondicije, da pridem spet na okroglih 28.
Drugače pa super tekma kot vedno, po dolgem času ogromno znanih obrazov, žal nisem uspel nikogar nagovorit, da bi 'podaljšal' do Jarškega doma, zato se z novimi super palicami Gripon sam zapodim v breg.
 TONEK
#370053
Prav zanimivo, da debato o premagani višinski razliki ni nihče od 81 tekačev želel komentirat. Večina opremljenih s sodobnimi napravami ostaja samozadostnih, kako hitro so premagali 444m višinske razlike, čeprav je vsakemu ura kazala vsaj 55m manj.
Prav zanima me, če se ob letu osorej ne bo sv. Primož še kaj dodatno približal Veliki planini. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA