Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#369987
TONEK napisal/-a:Super, Dušan. Hvala za objavo. Res škoda, da se je lepo zastavljena statistika zaključila že z letnico 2016.


Živjo!

Tudi meni je všeč tale naša statistika rezultatov. Jo je pred leti urejal naš bivši pedanten član, sedaj bi pa rabili enega mladca, ki rad sedi pred računalnikom ali pa penzijonista, ki bi imel kaj več časa. Jaz žal nisem ne eno ne drugo. Se pa bomo na sestanku društva tudi o tem pomenili, kdo bi lahko dopolnil statistiko.

Lp D
#369988
milk napisal/-a:Škoda tudi, da je tek na Murovico spet na isti dan, kot tek na Primoža.


Piišuka pa zakaj mora biti naš občinski praznik (in izvedba teka) prav na datum Primoža. Mogoče bi pa nekoč lahko prestavili tek Murovice ali pa Primoža.
Lp
#369989
TONEK napisal/-a:Črno na belem piše, da se boš kosal s svežimi Abrahamovci.


Iz izkušenj vem, da je tudi takrat, ko piše črno na belem, na podelitvi drugače.
Zaradi tega sem že dvakrat ostal brez priznanja, ker sem se zanašal na napisano in sem prehitro zapustil prizorišče.
#369990
bartely napisal/-a:
milk napisal/-a:Škoda tudi, da je tek na Murovico spet na isti dan, kot tek na Primoža.


Piišuka pa zakaj mora biti naš občinski praznik (in izvedba teka) prav na datum Primoža. Mogoče bi pa nekoč lahko prestavili tek Murovice ali pa Primoža.
Lp


Tek na Primoža je prerasel lokalne okvire in je že zelo dolgo pod okriljem AZS.
Boljši tekmovalci bodo verjetno tam. Mislim, da bi se v tem primeru morali prilagoditi vi. Vikend ima dva dneva in mislim, da vam Vega nebi prav veliko zameril, če bi tek izpeljali v nedeljo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA