Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#370220
TONEK napisal/-a:Obeta se lep vertikalček. Razpis pa je bolj rahitičen.
Če najde kdo kaj več, naj prosim, prilepi.
https://www.ravne.si/objava/616260


A se nisi imel namen prijaviti na KBK? Tam bi bila najmlajša v kategoriji.
Ta Uršlja gora se zdi zanimiva, toda dobro bi bilo, če bi objavili bolj popoln razpis, tudi to, kakšne so kategorije. Glede na oddaljenost me tudi moti zgodnja ura. Očitno je ta tekma namenjena zgolj lokalcem. Če so mislili, da bo na ta način zmagal kdo od domačih, so se ušteli. Kot vidim, je prijavljen tudi Cvet.
Če je res, da je povprečni naklon okoli 30%, potem je tudi meni precej mikavna.
Upam, da se bo kdo od organizatorjev vendarle opogumil in objavil razpis, kot se spodobi.
 TONEK
#370228
Le prijavi se, Mile! S tabo vas bo ravno za en oder 'mladcev'. 1200m spusta je zame nesprejemljiv pogoj. Če bo Uršlja šla 'skozi', bom definitivno tam.
 milk
#370235
Sem se prijavil - na Uršljo goro. Tudi zame je na Blegošu veliko preveč spusta.
Boš žal imel konkurenco - boj do zadnjega metra!
Edino ne vem, ali naj plačam, ker me skrbi, da bi bilo zaradi premalo prijavljenih odpovedano.
 TONEK
#370236
Pravilno, Mile! Šparaj kolena. Meni ne boš delal nobene konkurence, saj bo tam samo ena kategorija. Moški, ženske, staro, mlado pomešano v Bosanski lonac. :mrgreen:
 milk
#370237
Očitno ostane le še Blegoš! Uršlje ne bo! Bolt namreč ni potrdil udeležbe!
Mi trije, ki smo se prijavili, pa jih ne zanimamo. Ta objava je bila očitno nateg!
Upam, da še nisi plačal štartnine.
 TONEK
#370239
Če je žal res tako, kot praviš, grem tudi jaz na KBK in zaključim na vrhu Blegoša, oz. pri planinski koči, (tako kot na GM4O, kjer mi bo cilj tekme na sedelcu tik pod kočo na Črni prsti) od tam pa na štop v dolino. :cry:
In zakaj nisi šel na Lisco? Ti bi bil gor pod uro.
 milk
#370242
PODOBNO SEM RAZMIŠLJAL TUDI JAZ. LAHKO SE ZMENIVA IN GREVA SKUPAJ.
SAMO ZATO JAZ NEBI PLAČAL 20€ ŠTARTNINE.
NA LISCO PA GRE VES ČAS PO CESTI! BIL SEM ENKRAT IN RABIL SKORAJ 59'. SEDAJ PA NEBI BIL POD URO!
 TONEK
#370243
Bojim se, da mi zaračunajo še več, če bom za dol mobilen :D
Seveda, saj ti eno vožnjo še dolgujem (Učka vertikal)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA