Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#370865
Ljubitelji strmine!
Naslednjo soboto se bo odvijal kratki vzpon na Sabotin v kronometrski izvedbi, kjer ravninci odpadejo :lol: . Nudim tudi eno brezplačno štartnino (ki jo moram sporočit organizatorju) ter vsaj dva sedeža v avtu (da si zmanjšam stroške prevoza) :cry: https://go4trail.si/sl/tek-na-sabotin
 TONEK
#370871
Narava, zrak, druženje, gibanje... Teh zadev ni nikoli preveč :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#370881
14.10.22 PGT liga ( za udeležbo) Vertikal Sabotin z italijanske strani, naslednji dan pa še Vertikal Sabotin z naše. :shock:
Čudna so pota gospodova.
Najnovejše: 14.10. odpovedan vertikal oz.prenesen na 2023.
Čudna so pota gospodova. 8)
 TONEK
#370889
Ker nisem bil na marčevski tekmi, sem se udeležil današnje. Vse je potekalo hitro, razen vožnja do Solkana se je vlekla in vlekla. Vremenske razmere za tek idealne, podlaga suha. Kronometer sem tekel kot sedemnajsti, začuda me prehitita samo dva, zato me je kar malo uspavalo, misleč, da sem hiter. :? Proga je bila dobro označena, suhe cunje so pravočasno odpeljali na vrh, repca je bila okusna in z repetejem ni bilo težav, le klobase je bilo bolj za rajcat. Se pa ponavljajo napake lanske dolge tekme, kjer ni niti osnovnih starostnih kategorij, konkurenco sebi enakih ugotavljaš po facah na licu mesta, in mislim, da se mojemu emšotu ni nihče niti malo približal. :D
Jutri gremo pa h Zvonetu na Okrog.

Če slučajno kdo kje najde rezultate, naj jih prosim prilepi.
 TONEK
#370900
Tri dni se že trudim brez uspeha. Ko je tekme konec, jim pade jermen dol. Enako je z nedeljskim tekom na Bibo planino. :(
 TONEK
#370906
Varstvo osebnih podatkov :D

Ja tako blentavi so, kaj drugega.
Dva dopisa sem jim že poslal, pa nobenega odgovora :mrgreen:
 mikha
#370907
Zal je nesposobnost Zavoda za šport NG na visokem nivoju. Toneku je čudno kje so rezultati, marsikomu je čudno kam se nakazuje denar, itd.
Meni pa se zdi nesprejemljivo, da se organizira gorski tek brez GRS. To je totalna blamaža, ki bi lahko vrgla grdo luč tudi na ostale organizatorje, katere so kopirali. Od imena prireditve dalje. Tek seveda ni imel nic skupnega s februarsko klasiko za PGT.
 jake.vogrincic
#370914
Reševalec vem, da je bil prisoten. Sem ga videl, ne vem pa točno kdo. Rezultati so bili objavljeni gor pri koči na Sabotinu in smo si jih fotografirali. Vzdušje na teku je bilo prav prijetno.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA