Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 vizi
#46086
Hvla za spodbudo! Se srečamo na teku!
Uporabniški avatar
 brankos
#46091
Se srečamo - naspidirani u Kamniški Bistrci ;-), bomo vidli kaki bomo na vrhu
Uporabniški avatar
 mirko1
#46158
ravnokar sem prišel iz bolnišnice kjer sem pet dni tako počival da sem preveč utrujen za na tek na grintovec.pa tudi zdravnik mi je rekel da sem sposoben priti v nedeljo na vrh le s helikopterjem :cry:
pa je šlo še eno leto :cry: sicer pa začnem že jutri nabirati kondicijo :D
lp,mirko
Uporabniški avatar
 Učenec
#46159
Škoda za Grintovec :cry:
Pa drugič,....
Prijetno in hitro okrevanje

jaz sem se pa odločil, da grem pa če prekle padajo
Uporabniški avatar
 primus
#46171
Vsem želim v nedeljo lahke noge !
Srečno !

zame ste že zmagovalci... :cast:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46202
Še enkrat .... jutri držim pesti za vse aktivne TF udeležence. :laola
Dobro nas zastopajte, predvsem pa pazite nase. :!: 8)

PS: Vidimo se popoldan v Kamniški Bistrici. :wink:
Uporabniški avatar
 brankos
#46204
=PS: Vidimo se popoldan v Kamniški Bistrici. :wink:

Ja upamo vsi, da se vidmo celi in zdravi.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#46205
brankos napisal/-a:Se srečamo - naspidirani u Kamniški Bistrci ;-), bomo vidli kaki bomo na vrhu


Na vrhu bomo taki kot bo vreme :lol: :wink: , rahlo do pretežno vlažno.Suhi skoraj mislim da ne bomo :lol: :wink: , razen v grlih, katere pa bomo poplaknili že v Zoisovi koči :wink: !
No zdej pa spat da sploh kej nardimo jutri na Grintovcu!
ČAO!
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#46213
CEstitke vsem forumasem z oznako DF ( DO Finish ) na teku na Grintovec.
Dan se je naredil cudovit , teh 9km je slo kot za stavo kljub visinski razliki.
Bilo je super ker ni bilo panicne guzve na progi kot na zanjde ko sem se jaz udelezil te zadeve. Organizatorju pohvala v prvi vrsti za pomarance na vrhu in najbolj pomembno za tradicionalne lubenice v dolini.

Bolj kot v vzponu sem uzival v spustu in mi je prav del ta trening spusta po vlaznih skalah od Kokrsega dol za vescino spretnosti spuscanja.

Moja cas je bil formata izven forme prejsnih let ampak sem kar zadovoljen glede na to da letos testiram drugacne vidika aerobnih groskih preizkusenj in pricakujem pravi izplen sele naslednjo leto. Ti Èehi pa so neverjetni.


Ja se to pogoji od Kokrskega sedla gors so bili idealni razen v tisti ravnini nad koco kjer sem se zatikal skale in ugotovil da se bom moral res na veliko zalost posloviti od mojih starih TEVA-rc ki so mi dobro sluzile na kar nekaj dozivetjih gorskih preizkusenj. Profil je namrec ze za v penzijo.

ZAto sem z veseljem preskocil na trekking VIBRAM profil pred spustom iz Kokrsega sedla in se pocutil varno pri spustu.

Vsem gorskim vztrajnezem pa "nasvidenje v naslednji vojni" in veliko ustvarjalnega teka in uzitkov v hribih na naslednji prireditvi ali konec avgusta ali drugi weekend septembra.
Uporabniški avatar
 mirko1
#46220
lastna hvala:
vsa čast nam ki smo dali danes Grintovec skozi,pa tudi nacionalko takoj pohvalim-so pravkar objavili kratko reportažo o tem teku.
lepo je bilo.
lp,mirko
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#46222
Sama dirka je potekala v prijetnem vremenu, ki je bilo kar resnično lepo brez vetrčka praktično tudi na vrhu.
Bilo je veliko forumovcev, ki so dali od sebe največ kar so v danem trenutku zmogli.
Zelo bi pohvalil samega Mirko1, ki je vstal od mrtvih :lol: :wink: .Ta teden ležal v bolnici, a vendarle odtekel zelo lep rezultat, ki si ga bo lahko zapomnil kar za nekaj časa!
Okrepčevalnice so bile izredno lepo postavljene.Ravno tako na cilju, kjer so nas čakale banane in pomaranče, tekočina ravnotako.
Sama kvaliteta tekme se je dvignila za kako stopničko višje, kar je lepo vedeti.
Nastopil je tudi lanskoletni zmagovalec, in lastnik dosedanjega rekorda, ki letos kljub ugodnim vremenskim razmeram ni padel.
Mogoče bo pa naslednje leto, ko naj bi nastop opravil tudi znani novozelandec alfa in omega gorskega teka.
Jonatan Weit ( upam, da sem prav napisa, sem kar napamet ).
No Mirko1 je pripeljal tudi svoja brata, ki sta odbrenkala tudi izredno dobro formo.
Sam dijo mijo so izgledali kot bratje Dalton :lol: !
Drugače se je pripetilo kar nekaj prijetnih dogodkov.Med drugim tudi meni, ko sem se odpravil na wc, ko sem pošiljal faks :oops: .
Počepnem in pred seboj ugledam 3 jurčke :wink: !
Prave gobe, ne tiste v denarnici :lol: .Teh v gozdu sem bil bolj vesel, kot če bi videl tisti denar.
In to 20minut pred samim štartom, res zanimivo.
Dule, Marjan, Aleksander in če še nisem koga naštel, lahko samo čestitam za dosežek, da so prišli do vrha Grintovca!
Jaz mislim, da so vsi ki so dosegli vrh Grintovca, niso bili in postali kralji le tega, ampa prave žive kamikaze :lol: :lol: :wink: .Za nekatere običajne smrtnike je že sam vzpon na Grintovec, nora zadeva, kaj šele priti v limitnem času.
Bilo je tudi žrebanje praktičnih nagrad, kjer smo bili deležni tudi nekaj nagrad in spominkov.
Bilo je takšno vzdušje, da je kar klicalo po tem da se vidimo zopet naslednje leto.
Edino sem pa pogrešal BRDSKO PLANINSKO PEŠADIJO :lol: ,
oziroma vodjo le tega oddelka TINI-ja :wink: !
Vsem ostalim pa povabilo, za naslednje leto, ko bo zopet na sporedu ta tek.
Sedaj pa se gremo pripravljati za SAM, pol pa Ljubljanski maraton.
Ma dijo mijo, a je res skoz nekaj zanimivega in pestrega :lol: .
Koliko noči gremo spat do naslednje dirke ( ALEŠ PRESS - CENTER ) :lol: :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 vizi
#46223
Bravo vsi tekači, ki ste osvojili Streho! Moja tekma se je končala še preden se je zares začela, saj me je že nočni dež prepričal, da bo šlo vse po vremenski napovedi. Pa se ne bi mogel bolj zmotiti, zjutraj se je nebo nad Gorenjsko naenkrat zjasnilo in prebudil se je prekrasen dan. Tako sem sicer prepozen za štart na tekmi, hitro spakiral nahrbtnik in se z jezerske strani (Suhadolnika) odpravil na Kokrsko sedlo navijat za vse gamse in gamske! Super doživetje! Naslednje leto pa...
Uporabniški avatar
 vizi
#46224
Sej res, mi lahko kdo prosm pošlje fotko Grintovca za namizje? Prosm, prosm :oops:
Uporabniški avatar
 *Darja*
#46226
HOJLA,
:D tudi jaz in moja polovica sva se odpravila na izlet do Kokrskega sedla, kjer sva občudovala gorske tekače. Pot je še za navadno hojo kar zahtevna in strma. Vreme je bilo praktično idealno, sonček in ne prevroče.
:D Videla sva kar nekaj zananih obrazov TF-ja. Vsem udeležencem teka čestitke :clap:

Skratka, bil je res lep dan in čudovit gorski izlet :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA