Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#56
Drugi 'štafetni' tek na ta dan, spet v naši soseščini, pa je v Trstu na stadionu Gregar. Lani je bila ta prireditev avgusta in uspešno se je je udeležila tudi ekipa Poleta in Novic.

Tek je v bistvu enostaven - eno uro krožiš po atletski stezi v svojem tempu in nato te zamenja naslednji iz ekipe. Ekipa, ki v 24. urah nabere največ kilometrov, zmaga.

Tek prične ob 12h in se seveda zaključi čez 24 ur :)

Već mi žal ni znano, saj je na spletni strani prireditelja, Amici del tram iz Opčin, o njej le kratka notica v koledarju prireditev ...

Če kdo med vami o njej ve kaj več, se priporočam.


lp
Ero!
Nazadnje spremenil ero, dne 30 Jun 2003, 23:54, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 matjaz
#87
seveda, lani sem s kombinirano ekipo novice extreme-polet, teke 24-ur.
bilo je krasno saj si del ekipe, v kateri ne sme nihce zatajiti. no ampak ni tezko saj te celo uro vzpodbujajo vsi iz ekipe. tudi s tekocino ni problem saj ti jo vsak trenutek kdo iz ekipe lahko ponudi. edino kar je hecno, ko navijas kroge in gledas svoje, ki se basejo shrano, nekateri pa spijo v sotoru ali spalkah si mislis "se malo pa bom jaz pocival, potem ste pa vi na vrsti" no ampak ta tek je zares nenavadna izkusnja. sam sem tekel od 2-h - 3-h, in moram reci, da mi ni bilo tezko. :lol:
Uporabniški avatar
 ero
#272
Tako, nekako se nas je za Trst nabralo sedem tekačev iz letošnje Poletove ekipe in prijateljev.

To smo:
Pia Golob
Vanja Nastran
Sabina Krebelj
Jože Kocjančič
Denis Guzelj
Lojze Premrl
Ervin Šramel

Smo del ekipe Polet - Novice Extreme. V njej je od članov foruma tudi Matjaž. Sem še koga morda spregledal?

Predvidoma bomo odtekli svoje runde v nedeljo od 5. do 12. ure.

Če se boste ta vikend potikali v okolici Trsta, ste seveda vljudno vabljeni, da nas pridete vzpodbujat :)
 dragons
#285
Ker se jutri začne moj 14 dnevni dopust na morju bi rad izrazil veliko
moralno podporo pri teku in želim celi ekipi veliko pretečenih kilometrov
in lepih trenutkov pri vzpodbujanju cele ekipe.

Lep pozdrav!
Dragons

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA