Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 še1PR
#180975
Nataša napisal/-a:kaj pa naša trojka, kje smo, kaj smo? smo pripravljeni? smo!
:? smo! tud na to da tm pr ladici srečamo okrog obrnjene stole, nekaj kraljev ulice...
:wink: :)
Nataša napisal/-a:klicaj pomeni trdno odločenost, borbenost, skok na glavo v boj :D :wink:
a na glavo? a je čelada tud obvezna oprema? :wink: :D
Uporabniški avatar
 Sebi
#180979
še1PR napisal/-a:a na glavo? a je čelada tud obvezna oprema?


Dej se no Alja obnašat letom primerno (beri: Istra je že za nama) :lol:
 Nataša
#180980
saj se obnaša letom primerno. Če se ne bi, bi šla na tek brez čelade, glava pa ni žoga, madonaduš!

p.s. vem, da je "letom primerno" interna fora, ampak vajini problemi me ne zanimajo :lol:
Uporabniški avatar
 Sebi
#180982
Pa še kako te bo zanimalo, ko bo starejša Preglova po Ljubljani s čelado laufala s tabo :lol:
Uporabniški avatar
 še1PR
#180984
Sebi napisal/-a:Pa še kako te bo zanimalo, ko bo starejša Preglova po Ljubljani s čelado laufala s tabo :lol:

:lol: dokler bo S tabo je ne bo zanimalo, jo bo pa verjetno, ko bo ZA tabo... :wink: (glede na to koliko km ima Nta v prejšnjem mesecu je to bolj verjetna situacija!)


Nataša napisal/-a:p.s. vem, da je "letom primerno" interna fora, ampak vajini problemi me ne zanimajo
sej to niso bili Sebijini problemi... :oops: tko (da se moram obnašat letom primerno) mi je na recept napisala dohtarca, ko sem pretiravala s fizičnimi napori... :oops: (sam tolk v vednost :wink: )
Uporabniški avatar
 dannae
#180998
ej babe... tole je resna tema...
nehte smetit, pejte počivat, jest makarone in kosmiče, pa pit! lahke sanje danes in lahke noge jutri vam želim....
pozdravček
d
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#181064
Pozdrav!
8) Eto, taroka je konec. ;) Zanimivo, da niti nisem globoko v minusu in tudi miljavžnt radlcov mi ni ostalo. :D Sedaj pa samo še zajtrk in gremo novim zmagam naproti. :)
He, he, Dana in Razy ali sem vaju dobro potegnil. :) Nisem zanalašč, me je Jusuf našuhtal. :) :P
8) Vidim, da bo tole danes jako pestro. :P Še1PR s čedado preganja N'to. :twisted: Eh, grem gledat ali bi jaz raje maskirno opremo oblekel. ;) :D
Srečno!

Lp, oranzni slon

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA