Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 Jusuf
#176504
Hoj!
Laufer napisal/-a:
spela* napisal/-a:
A kot gledalca? :rol:


Tole je bil pa nizek udarec.

:twisted: He, he, niti ne. :P Te trojke so nekaj posebnega in je tri ure za sprehod malo kratek čas. ;) No, morda bi kakšna enota SV zmogla tak marš. :D

Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 Laufer
#176506
:lol:
tista s Patriami sigurno ne, ker jih nima :twisted:
 spela*
#176515
Laufer napisal/-a:Vidim, da si v pripravah na dvoboj posegla tudi po psiholiških prijemih, kako konkurenta dotolči že pred pred dvobojem.


To je šele začetek. Sledijo fizični prijemi: spotikanje, porivanje v jarke, zvijanje rok, brce v kolena in lomljenje kosti. :twisted: :lol:
Kar pripravi ga na izzive. :lol:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#176636
spela* napisal/-a:
Laufer napisal/-a:Vidim, da si v pripravah na dvoboj posegla tudi po psiholiških prijemih, kako konkurenta dotolči že pred pred dvobojem.


To je šele začetek. Sledijo fizični prijemi: spotikanje, porivanje v jarke, zvijanje rok, brce v kolena in lomljenje kosti. :twisted: :lol:
Kar pripravi ga na izzive. :lol:


Tole bo pa še zanimivo.
Uporabniški avatar
 Jusuf
#176643
Hoj!
raziskovalec napisal/-a:
spela* napisal/-a:
Laufer napisal/-a:Vidim, da si v pripravah na dvoboj posegla tudi po psiholiških prijemih, kako konkurenta dotolči že pred pred dvobojem.


To je šele začetek. Sledijo fizični prijemi: spotikanje, porivanje v jarke, zvijanje rok, brce v kolena in lomljenje kosti. :twisted: :lol:
Kar pripravi ga na izzive. :lol:


Tole bo pa še zanimivo.

8) Še moj lonček hudobije pristavim. :P Razy, mene spominjata na mularijo, ki se še ni odločila ali bi se tepla ali ljubčkala. :roll: Seveda se lahko tudi motim. :P

Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 Jusuf
#176644
Hoj!
Laufer napisal/-a::lol:
tista s Patriami sigurno ne, ker jih nima :twisted:

8) Meni se to ne zdi ravno travmatično. :) Predstavljaj si, da bi jim tam sredi Golovca crknila in bi jo morali "pehat" do cilja. :P To bi pa bil trening. ;)

Lp, Jusuf Je'Saljam
Uporabniški avatar
 dannae
#176848
28km ... ej dolga bo...

dolga...

zelo dolga

a v dobri družbi je vse možno... :roll:

pozdravček vsem
d
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#176875
Pozdrav!
dannae napisal/-a:28km ... ej dolga bo...

dolga...

zelo dolga....

8) Zabava, anede. :) :P Ampak potem v cilju bo pa še bolj luštno. :P Saj veš, maserji, pijača, hrana, nosila, pahljača, zastave, večna slava, medalja, fotografi...(da ne naštevam naprej). :twisted: Daj, povej, kdaj te je že bilo strah odpravit se na zabavo? ;) :roll:
Srečno!

Lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 dannae
#176877
a me bosta jankovič in jusuf u cilju počakala? :shock:
Uporabniški avatar
 bobr
#176886
Dana ti se kar še boj dolžine - malo nagajam konkurenci :ignore: :lol:

Kdaj si za cel pst?
Uporabniški avatar
 dannae
#176887
bobr napisal/-a:Kdaj si za cel pst?


kaj je to? :shock:
Uporabniški avatar
 Jusuf
#176890
Hoj!
bobr napisal/-a:Dana ti se kar še boj dolžine - malo nagajam konkurenci :ignore: :lol:

Kdaj si za cel pst?


8) In te jaz vprašam ali je prav, da vbogo dekle takole strašiš :?: Ni :!: Ampak, če ti je žal boš pihnil v pojočo travico in bo vse spet vredu. :P :twisted:

Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 Jusuf
#176892
Hoj!
dannae napisal/-a:
bobr napisal/-a:Kdaj si za cel pst?


kaj je to? :shock:

8) He, he, mislim, da bi lahko enega udarili 10. maja. :P Kaj praviš? :twisted:

Lp, Jusuf
p.s.: Dannae, saj veš. To je neki za na kruh namazat. ;) :twisted:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#176948
Spoštovane tekaške dame in drugi bralci; pokorno javljam, da se nama je javila kandidatka za mešano dolgo trojko. Včeraj sva jo z Oranžnim_slonom psihofizično stestirala na Golourhu (na originalnem klancu), ona pa naju. Vsi smo bili zelo zadovoljni drug z drugim. Celo Jusuf se ni nič pritoževal. Spremljala nas je tudi konkurenca, ki pa ji nismo pokazali vseh svojih adutov, ker jih hranimo za tekmo.
Trojka je tako dokončno sestavljena, natrenirani smo, še malo izpilimo formo, pa bo zabava na progi popolna. To bo še veselja.
Uporabniški avatar
 primus
#176997
Huh, je še meni odleglo... :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA