Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 IRA
#176487
Loni napisal/-a:
luzr napisal/-a:@ Loni: A mora biti poleg psihologa še kdo, na primer maser?


Ne bi bilo slabo :lol:


To lahk jest porihtam, sicr, če hočte certifikat bo treba še mal počakat ...
Če lahk "na črno" ... može pa tut zdej :twisted: :twisted:
 spela*
#176491
A ne bi za treninge za tek trojk odprli nove teme? :wink:

Glede na to, da je bigfrik našel trojko, se v tej temi oglašam še jaz, ki tudi še nisem v nobeni trojki. Od kandidatov ali kandidatk pričakujem, da niso preveč ambiciozni (v stilu: "ne se vlečt po progi, ker moramo v cilj priti prej kot v eni uri"), pa tudi ne povsem brez ambicij (ni treba, da bi nas prehitevali sprehajalci).

Tako kot bigfrik bi tudi jaz rada sestavila trojko za tek na 12 km.
 spela*
#176514
Kot kaže, je sestavljena nova ženska trojka ... :D
 kei
#176589
nova kandidatka za trojico:)
srednje hitra z veliko volje
 luzr
#176622
kei napisal/-a:nova kandidatka za trojico:)
srednje hitra z veliko volje


Kaj to pomeni? Pod uro in pol, pod uro in četrt???
 tadej.
#176662
Mene tudi interesira tale tek, skratka želja bi bila za skupno trojko 1h10min. Lahko pa tudi pod uro, če bo interes.
Uporabniški avatar
 tarisa
#176671
Lani smo pretekle 12km v 1uri in 16min. Iščem dve punci za trojko.. No jaz jih imam 45 tako da se razumemo.. let ne kg!!
Uporabniški avatar
 Biz
#176680
V bistvu je 2 km klanca na Golovec po makadamu (cca. 150 m višinske razlike), ni nek ekstremen klanec, je pa vseeno znižanje tempa za skoraj 50%, potem se malo ravnine (nebistveni spusti in klanci), potem je pa še en zahrbten kilometrski klanec, ki ga sploh ne opaziš (vse skupaj 30 m višinske razlike), ampak čutiš, da nekaj ni v redu, ker gre preveč počasi, pa se sprašuješ ali si samo zmatran ali kaj je narobe, potem greš pa mimo obzervatorija in sledi 1,5 km spust, ki je še bolj zahrbten kot klanec. Je prcej strm in tečeš po okroglih kamnih ali kockah kot po jajcih. Upam, da ne bo deževalo, ker tam najbrž lahko zelo hitro spodrsne...

Imam tudi višinski profil proge na 9 km (GPS iz garmina), ki obsega samo krožno pot od Poti na Golovec po severni strani Golovca in potem po trasi normalno dokler se ne ustaviš na dnu Poti na Golovec. Če koga zanima pošljem, prilimat na forum pa ne znam.
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#176741
Biz napisal/-a:V bistvu je 2 km klanca na Golovec po makadamu (cca. 150 m višinske razlike).


o katastrofa , tole pa ni prav nič vzpodbudno zame ....

se že po glavi tepem, da tečem samo ravnince :bum:
 luzr
#176748
@metkamarjetka: V tisti klanec je bojda priporočljivo hoditi...

@biz: Prlepi na nek strežnik. Lahko v slikovno galerijo "mojalbum" ali "picasso"...
 kei
#176791
srednje hitro bi mi pomenilo nekje pod uro in pol
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#176800
Jaz bi se tudi letos pridružil kakšni trojki na 12 km 8), lansko leto je letelo 52 minut, tako, da če kdo načrtuje prihod v cilj v tem časovnem okviru, naj mi pošlje zs... :wink:

Lp!
 Miran
#176901
Iščem še enega tekača ali tekačico na 12km. Lani smo tekli 56min, vendar smo letos ostali brez enega - poškodba.
Če imaš podoben tempo in želiš teči, mi piši. :wink:
 AndiSi
#177257
Pozdrav vsem tekačem in tekačicam.

Sem nov pridružen član na forumu, svojo stalno trojko že imam...

išče se pa ena prostovoljka, ki je pripravljena odtečt trojke okol 55 minutk... tempo okol 4:50... tercet bi sestavljali še Marjetka in Karmen, ki sta trenutno brez tretje članice... odgovore kar na post al pa PM... pa sporočim kar telefon ene od deklet naprej.

... za mal motivacije... punci imata svojga sponzorja, tko da pade vsaj majčka al pa ceu komplet...

Lep pozdrav, AndiSi

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA