Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
 soncek22
#177403
pozdravcek Tarisa,

sem ti pisala ze na mail, ampak evo se javim za tvojo trojko na 12 km, cas mi zelo ustreza :roll: :roll: , saj sem letos bolj na izi, ...pa še majčke lahko prispevam..javi. če si za:)
 revolution
#177765
Dve punci iščeva fanta ali punco, ki bi se pridružil/a najini trojki v tempu okoli 1 ure in 20 min. Če želiš teči z nama, pošlji email na revolution81@gmail.com :D
 cebelca00
#178999
Tekač in tekačica iščeva tekača ali tekačico, ki bi se nama pridružila na teku trojk na 12km s tempom okoli 1:10. Sporoči preko email-a (cebelca@gmail.com) ali ZS.
#179120
tudi mene se je prepričalo ( skoraj stava :shock: ), da bi se vseeno udeležil tudi letošne tekme.
pridružil bi se dvema dekletoma ( ni nujno ) tempo 1:10 - 1:15.
Pogoj: biti uvideven do starejših in gibalno omejenih :D
dobrodošle(i) na ZS
#179526
Pozdravljeni,

sva dve tekačici in iščeva tretjo sotrpinko ali sotrpina na teku trojk. Najin čas se vrti okoli 1 ure in 10 minut.
V kolikor se najde interesent/ka, naj pošlje elektronsko sporočilo na tnemarnik@gmail.com.

-------------------

Sporočam, da se je tretji član ekipe našel. Hvala vsem.
Nazadnje spremenil nemi-, dne 01 Maj 2009, 10:51, skupaj popravljeno 1 krat.
#179607
Tasko napisal/-a:Živjo.

Tudi jaz iščem nepopolno triperesno deteljico na 12km. Pridružil bi se dvema s časom okoli 1:10 - 1:15. Vesel bom ženske in/ali moške družbe. Moja starost, če je pomembno, 23.
Lahko mi pišeta na btasko@gmail.com ali ZS.

lp, Blaž


Že našel trojko. :D
#179634
Pozdravljeni!

Imela ponudbo za trojko, a sem zavrnila saj je bila v planu delovna sobota. Tako sem sedaj ostala brez ekipe in čedalje bolj me grize da bom med gledalci.
Če se še kje najdeta dva člana (članice) bi šla odtečt z veseljem. Lansko leto je letelo urco in minuto.
Alternativa je tudi 28 km.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA