Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
#180402
Živjo, Nikita
Si že uspela sestaviti trojko? Jaz sem bil prejšnji teden odsoten, še prej pa prezaposlen in mi tudi grozi le gledanje. Čas pod uro, važna pa mi je udeležba, zato se bom prilagajal tudi počasnejšemu tempu.
Lp, Jože
NIKITA napisal/-a:Pozdravljeni!

Imela ponudbo za trojko, a sem zavrnila saj je bila v planu delovna sobota. Tako sem sedaj ostala brez ekipe in čedalje bolj me grize da bom med gledalci.
Če se še kje najdeta dva člana (članice) bi šla odtečt z veseljem. Lansko leto je letelo urco in minuto.
Alternativa je tudi 28 km.
#180419
tom-tek napisal/-a:Iščem še enega člana za trojke (12 km), s časom okoli 1:10 :) , če še kdo nima formirane trojke, naj me kontaktira na ZS. LP Tomaž


Živjo,
tudi jaz sem še brez svoje trojke. Če še vedno potrebuješ tekačico, za kakšno minuto ali dve počasnejšo, se mi prosim javi na mail: spanski.bezeg1@gmail.com
Ina
#180432
ina1 napisal/-a:
tom-tek napisal/-a:Iščem še enega člana za trojke (12 km), s časom okoli 1:10 :) , če še kdo nima formirane trojke, naj me kontaktira na ZS. LP Tomaž


Živjo,
tudi jaz sem še brez svoje trojke. Če še vedno potrebuješ tekačico, za kakšno minuto ali dve počasnejšo, se mi prosim javi na mail: spanski.bezeg1@gmail.com
Ina


Živjo,
na žalost že formiral trojko, upam da še najdeš koga in se jim pridružiš. LP Tomaž
#180603
Helou,
v zadnjem trenutku: z Janiko iščeva tretjo tretjino. Imava pogoje:
- da nima lulčka!
- da se ji ne mudi!
- da je ne moti ime ekipe "PIONIRKE"

Planirava porabiti eno slabo uro in pol in se met fajn.

Pošlji ZS!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA