Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
#250445
5r002 napisal/-a:Letos bi šel pa probat tadolgo...
A je kdo za TF ekipo na 28km(oz a kateri ekipi manjka kakšen tekač)? :D



Oj, jaz iščem dva kandidata že od novega leta:) Mešano trojko za 29 km, predviden čas 5 min na km.
Kak interesent?
Lep tekaški pozdrav,
A.
Uporabniški avatar
 non3
#250569
ALLEGRETTA napisal/-a:
5r002 napisal/-a:Letos bi šel pa probat tadolgo...
A je kdo za TF ekipo na 28km(oz a kateri ekipi manjka kakšen tekač)? :D

Oj, jaz iščem dva kandidata že od novega leta:) Mešano trojko za 29 km, predviden čas 5 min na km.
Kak interesent?
Lep tekaški pozdrav,
A.


Jaz bi se lahko pridružil ekipi, če je še kako prosto mesto.

Tomaž
Uporabniški avatar
 ris9
#250610
Pozdravljeni.
Tudi jaz in moj sotekač bi rabila še enega za 28km razdaljo. Predviden čas teka 1:55 .
LP
Uporabniški avatar
 5r002
#250662
ris9 napisal/-a:Pozdravljeni.
Tudi jaz in moj sotekač bi rabila še enega za 28km razdaljo. Predviden čas teka 1:55 .
LP

To bi blo pa verjetno mal prehitro zame... :roll:
#251276
Tekaški kolega, ki sicer ni na forumu, me je zaprosil, da dam v njegovem imenu ponudbo za trojke - 29 km predvideni čas 2 uri 40 minut.
V Sežani je tekel na 21 km okoli 1:45, včeraj pa na Formaratonu 34 krogov.
Skratka išče še dva/dve za dolgo trojko.
Vseeno mu je ali je trojka moška ali mešana in da kakšne 10 minut počasnejši tempo od željenega mu tudi ne predstavlaj problemov.
Morebitnim interesentom posredujem podatke (ZS).
Nazadnje spremenil raziskovalec, dne 19 Apr 2011, 08:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Loni
#251278
5r002 napisal/-a:
ris9 napisal/-a:Pozdravljeni.
Tudi jaz in moj sotekač bi rabila še enega za 28km razdaljo. Predviden čas teka 1:55 .
LP

To bi blo pa verjetno mal prehitro zame... :roll:


Gazi nekaj išče, sem prebrala pri Vitezih, ma za okoli 2:30. Če ti kaj pomaga.
http://www.vitezi.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1674

Če kdo rabi še tretjo dušico za ta kratke trojke, lanski rezultat okoli 1:15, naj tudi pove. Poznamo eno, ki je čez noč ostala brez trojke.
Uporabniški avatar
 5r002
#251416
Loni napisal/-a:
5r002 napisal/-a:
ris9 napisal/-a:Pozdravljeni.
Tudi jaz in moj sotekač bi rabila še enega za 28km razdaljo. Predviden čas teka 1:55 .
LP

To bi blo pa verjetno mal prehitro zame... :roll:


Gazi nekaj išče, sem prebrala pri Vitezih, ma za okoli 2:30. Če ti kaj pomaga.
http://www.vitezi.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1674

Če kdo rabi še tretjo dušico za ta kratke trojke, lanski rezultat okoli 1:15, naj tudi pove. Poznamo eno, ki je čez noč ostala brez trojke.

Tnx Loni! :D
Po Dunaju se spet odločam med Trstom in trojkami... :roll:
Uporabniški avatar
 Loni
#251458
Ne zase, ampak za kolegico, bom posredovala dalje... Sama bom takrat, no, upam, da še v enem kosu, maširala tam nad Calcitom :wink:
#251566
jozafat napisal/-a:29 km: za veterane se išče tekač cca 5min/km, tudi več, ni pomembno, za eno petrol trojko


Če vam je nekoliko počasnejši zgoraj opisani kandidat - veteran primeren vam lahko pošljem podatke.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA