Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
 laufar:)
#305064
Živjo, zamudil sem prijavo in me zanima, če je kakšna trojka, s ciljnim časom okoli 49-55 min na 12,5 km ki ji manjka en član. Vkolikor pa mi je kdo pripravljen prodati prijavo za 10€ se priporočam.

Lep pozdrav, laufar:)
 Liquid
#305096
Liquid napisal/-a:Išče se tekač(ica) za 29-ko. Čas cca. 2:10-2:15 (cca. 4:30 km). Info na ZS.

LP Samo


Evo še vedno upam, da se mi kdo javi. Mogoče kdo pozna koga, ki je v soboto frej in bi se rad 'kopal'. :)
Uporabniški avatar
 zz topka
#305134
Ma, če slučajno pridem jutri na pohod, uni, ta polhen , od 35 km, vprašam stare mačke:
Kje je najboljše začeti? Tudi zaradi parkinga.
Kaj to je pot kaj označena? Ker jast se zgubim tudi na pokošenem...(he, tam pa spolh :D :D ) Saj vem, da se lahko držim tistih, ki tudi gredo, a... tko, za zihr...
Zelo si želim iti končno enkrat na ta pohod, sploh še, ker bom od ponedeljka naprej zvezana doma.
Uporabniški avatar
 lukav
#305137
zz topka napisal/-a:Ma, če slučajno pridem jutri na pohod, uni, ta polhen , od 35 km, vprašam stare mačke:
Kje je najboljše začeti? Tudi zaradi parkinga.
Kaj to je pot kaj označena? Ker jast se zgubim tudi na pokošenem...(he, tam pa spolh :D :D ) Saj vem, da se lahko držim tistih, ki tudi gredo, a... tko, za zihr...
Zelo si želim iti končno enkrat na ta pohod, sploh še, ker bom od ponedeljka naprej zvezana doma.


Ma, ker si ravno z lepe Primorske, bo najbolje parkirati na Viču, veliko P+R parkirišče, označeno na zemljevidku: http://goo.gl/maps/q9iXg
Potem greš pa na PST1 za smer proti Šiški (v smeru urinega kazalca) ali PST2 za smer proti Rudniku (obratno).
Pot je označena, se je sicer možno izgubiti, ampak jutri bolj težko, bo preveč ljudi.
Bo?
 bojanm
#305146
zz topka napisal/-a:Uf, zdej sam upam, da mi rata.

Če poklčeš 041397559 se bom oglasil jaz,tolk,da veš.Pa se lahko kaj dogovoriva.
Moj namen je start na Livadi in takoj na Golovec,ptem pa samo še po ravnem.
To je obratna smer,kot jih hodi večina,jih pa zato več srečaš.
Se pa prilagajam,ne vem pa,če ti bom lahko sledil,ker ti si v hitri hoji,
kakor vem res hitra,najhitrejša.
Uporabniški avatar
 zz topka
#305150
Hja, BojanM, bom imela prikolico szi sabo. :mrgreen: In bom morala bit prav pridna in njega ubogat. Če ne, me čaka tepeška doma. :lol:
In prav zares ne vem do zadnjega , ali pridem ali ne. Tko, da, če se srečamo, se pa pozdravimo, ofcourse. Sej, če boš šel kontra, se pa za gvišno srečamo, njede ?
Oštja, pravš od Golovca, ma, kej so tudi hribi na tej poti? :) Uuuuu, to je zame... njami :D
Sem pa za svaki slučaj shranila tvojo številko.
 Liquid
#305173
Liquid napisal/-a:
Liquid napisal/-a:Išče se tekač(ica) za 29-ko. Čas cca. 2:10-2:15 (cca. 4:30 km). Info na ZS.

LP Samo


Evo še vedno upam, da se mi kdo javi. Mogoče kdo pozna koga, ki je v soboto frej in bi se rad 'kopal'. :)


Evo, našli smo celo 2 kopalca, tako da se bomo kopali kar štirje. :)

LP Samo
#305180
Če boste v času Teka trojk parkirali na označenih parkingih ( pod Ljubljanskim gradom - Streliška ulica) in okolici se držite parkirne ure, kjer je max. čas parkiranja 2 uri. Smo že videli, da redarji pridno pišejo kazni.
Pa hitre in vzdržljive noge vam želim. :clap:
 tynle
#305240
če bi kdo še rad tekel v ekipi na 29 km s časom okrog 5'-5'15''/km naj se javi na 041 336 216

vem, da je v zadnjem trenutku, ampak nesreča nikoli ne počiva...
 tynle
#305252
tynle napisal/-a:če bi kdo še rad tekel v ekipi na 29 km s časom okrog 5'-5'15''/km naj se javi na 041 336 216

vem, da je v zadnjem trenutku, ampak nesreča nikoli ne počiva...


Smo ze kompletni lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA