Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#298804
:arrow: Razpis je že nekaj časa zunaj, ekipe se prijavljajo, tudi TF že ima (vsaj) eno... http://www.pohod.si/index.asp?s=3&p=6&l=sl
:arrow: letos ne grem več! Dovolj je bilo ponavljanja ene in iste stvari, morda spet enkrat v prihodnosti...

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 raf
#302316
gledam imena ekipe na 12 km in sem čist frapiran ,ko vidim 20 ekip z istim imenom....lahko bi bili bolj izvirni, ker tako ponavljanje je čudno in zamislite si situacijo, da vse tri ekipe pridejo na oder z istim imenom...
druga zadeva, ki sem jo opazil je pa zaenkrat še relativno malo prijav za oba teka....
Uporabniški avatar
 bucko
#302556
Ima kdo kakšne informacije kako bo letos z okrepčevalnicami na dolgi progi?
Lani sem bil zelo razočaran, če se prav spomnim sta do klanca(15-16km) bili samo dve okrepčevalnici kljub poletnemu vremenu. Po gozdu so bile dobro založene okrepčevalnice, samo to mi ni pomagalo ker je moj motor že zakuhal.
Da ne bo pomote da rabim okrepčevalnice založene kot najboljše trgovine, dovolj mi je voda med tekom in kakšno :drink po teku :wink:
 spela*
#302563
bucko napisal/-a:Ima kdo kakšne informacije kako bo letos z okrepčevalnicami na dolgi progi?
Lani sem bil zelo razočaran, če se prav spomnim sta do klanca(15-16km) bili samo dve okrepčevalnici kljub poletnemu vremenu. Po gozdu so bile dobro založene okrepčevalnice, samo to mi ni pomagalo ker je moj motor že zakuhal.
Da ne bo pomote da rabim okrepčevalnice založene kot najboljše trgovine, dovolj mi je voda med tekom in kakšno :drink po teku :wink:


Ne bo jih sploh. V tem vremenu res niso potrebne. :twisted:

Resno pa: jaz nisem pogrešala nobene. Predlani sem zaradi govoric, da okrepčevalnic ni dovolj, tekla z nahrbtnikom, kot sta mi svetovala moja sotekača (ki sta tudi tekla z nahrbtniki). Pa sem videla, da ga jaz ne potrebujem in da mi je okrepčevalnic dovolj.

Tako da ... vzemi nahrbtnik. Če se ne motim, so kar nekaj let trojke tekli v polni vojaški opremi. :wink:
 nivesj
#302589
Lani so (smo) pojamrali sploh na ta kratki razdalji, kjer je vode bilo samo na 1 mestu, pa še to ne za vse. Je pa res, da je lani izjemoma bilo prav peklensko toplo.....
Uporabniški avatar
 raf
#302599
letos defenitivno ne bo vroče, ker se bo segrelo šele junija na povprečno majsko temperaturo...kar se pa tiče okrepčevalnic je pa stvar okusa...jaz itak tovorim s sabo bidon okrog pasu, ker to moram imeti in mi zadostuje....
Uporabniški avatar
 bucko
#302610
Za letos bom vedel, da bo treba vodo sabo nosit, ker je ljubljanska predragocena da bi jo nam točili :lol: Glede na to da se udeležujem tekaških prireditev po Sloveniji in občasno tudi tujini že nekaj let, poleg tega pa še pomagam pri organizaciji domačega teka, sem pričakoval kakšno vodo (vodo kot vodo, brez okusa) več, zaradi poletnega vremena.
Okrepčevalnica z vodo sploh ni nek strošek za organizatorja, vse kar mora kupiti so plastični kozarčki, te se pa napolne z vodo iz vodovoda.
 spela*
#302611
bucko napisal/-a:Za letos bom vedel, da bo treba vodo sabo nosit, ker je ljubljanska predragocena da bi jo nam točili :lol: Glede na to da se udeležujem tekaških prireditev po Sloveniji in občasno tudi tujini že nekaj let, poleg tega pa še pomagam pri organizaciji domačega teka, sem pričakoval kakšno vodo (vodo kot vodo, brez okusa) več, zaradi poletnega vremena.
Okrepčevalnica z vodo sploh ni nek strošek za organizatorja, vse kar mora kupiti so plastični kozarčki, te se pa napolne z vodo iz vodovoda.


Saj te razumem, ampak po drugi strani ... je tek trojk nekaj posebnega.
To je predvsem prireditev v spomin na okupirano Ljubljano.
Če že govorimo o stroških: startnine tu ni.
Okrepčevalnice pa so. Čeravno jih morda ni veliko.
Je pa tudi na okolje dobro vsaj pomisliti, če že govorimo o tem, kakšna malenkost je kupiti plastične kozarčke ...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA