Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 Bor
#302613
jaz grem pa na pohod....z nasmehom ...in velikim užitkom , z prijatelji.....brez okrepčevalni :) (no ja, kakšen postaanek že naredimo)
Uporabniški avatar
 Cormi
#302619
Bor napisal/-a:jaz grem pa na pohod....z nasmehom ...in velikim užitkom , z prijatelji.....brez okrepčevalni :) (no ja, kakšen postaanek že naredimo)


Tudi jaz. S skupino babnic :D okrepčevalnico imamo s seboj :-- In ta dan teka prav nič ne pogrešam :lol:
Uporabniški avatar
 maca
#303118
maca napisal/-a:Tudi jaz iščem sotekače za ta dolge trojke, čas nekje okoli 3:10:00, plus minus...
Kar opomeni - počasno trojko.

Z Julijano sva že dve, pravi da bova v cilju v času okoli 3.00.00. Menda bi tudi jaz lahko.
Se kdo pridruži?
 spela*
#303377
maca napisal/-a:
maca napisal/-a:Tudi jaz iščem sotekače za ta dolge trojke, čas nekje okoli 3:10:00, plus minus...
Kar opomeni - počasno trojko.

Z Julijano sva že dve, pravi da bova v cilju v času okoli 3.00.00. Menda bi tudi jaz lahko.
Se kdo pridruži?


Še iščeta tretjega ali tretjo?
Kairos bo namreč trojke najbrž moral izpustiti. :( Tako da bi se potem pridružila drugi trojki, sta še frej? Samo jaz letos nisem preveč natrenirana (sem počasna).
 OLE
#303404
Tudi meni bi zelo odgovarjal "tek trojk z nasmehom". Počasi, pa zanesljivo! Tako in tako pa šteje le dobra družba in dosežen cilj.

DARE
#303433
MARIOLINO napisal/-a:
flying eagle napisal/-a:
MARIOLINO napisal/-a:Iščem trojko (12km: čas-49 - 51 min) :D

Lp

poznam enega a rabite

Igor, rabm dva :lol: :lol:


ze ze itak bi se kakega nasli ane :D sem glih mal spremljal tko da zdaj pravi da bo sel kr na dolgo :)
Uporabniški avatar
 Misho76
#303861
Poročen, dva otroka, situiran in neobremenjen mlajši veteran, nekadilec, nealkoholik, izgled baje ok, iščem par za :arrow: TT 29 km (ne vem kaj ste vi mislil :lol:). Tempo na uizi za čas okoli 3:00. Obljubljam dobro družbo&voljo, sproščenost in na ustnicah nasmeh :D
Šifra: Sam pejmo, gremo, da pridemo :wink: Mišo

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA